Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Проміжки між сеансами лазерної епіляції

ГоловнаБлог — Проміжки між сеансами лазерної епіляції

Якщо ви роздумуєте над проведенням лазерної епіляції і бажаєте знати всі подробиці, перш, ніж зважитися, то ця стаття допоможе. Сам же метод допомагає побороти зростання небажаних волосків і позбавити від стомлених і малоефективних процедур депіляції. Кілька сеансів лазерної епіляції дозволять забути про зайві волосках, але необхідно враховувати нюанси супроводжують даний ефективний метод.

Як працює лазерна епіляція?

Під впливом інтенсивного лазерного променя нагрівається пігмент меланін, що призводить до припинення живлення волосся безпосередньо в волосяний фолікулі. Метод впливає під шкірою, в декількох міліметрах від її поверхні. Завдяки цьому волоски зникають повністю, на поверхні не залишається їх частин. Чим темніше волосся, тим більше в ньому пігменту, а значить і результат буде краще.

Перед процедурою необхідно дотримуватися деяких правил. Не слід за два тижні до процедури засмагати під сонцем і відвідувати солярій. Також за кілька тижнів до протипоказаний прийом деяких антибіотиків і антимікробних засобів. Процедура, як правило, не викликає больових відчуттів. Якщо ж, людина відчуває дискомфорт, то може використовуватися гель або крем з місцевим знеболюючим засобом.

Лазерна епіляція допоможе позбутися від докучливих волосків в області бікіні, на обличчі, пахвах, руках і ногах. Метод забезпечує ефективне видалення волосся не завдаючи болю і не несучи загрози здоров’ю людини. Він практично не має протипоказань. Всього за кілька сеансів вдасться отримати ідеально чисту шкіру без зайвих волосків.

Які проміжки між процедурами?

Одного сеансу лазерної епіляції недостатньо, тому проводиться кілька таких сеансів, а їх кількість визначає лікар-косметолог. Проміжок між сеансами досить індивідуальний, але спираючись на практичний досвід інтервал між процедурами складає від одного місяця до чотирьох. Всього ж для повноти епіляції застосовується від п’яти і до 10 сеансів. Процедури рівномірно розподіляються протягом року або двох.

Найбільш ефективним часом для проведення лазерної епіляції вважається період, коли зростання волосся знаходиться в активній фазі. Цим і обумовлений мінімальний проміжок в один місяць. На перших порах інтервали будуть менше. Поступово на ділянках схильних до епіляції буде залишатися все менше волосся, тому інтервали для забезпечення ефективного видалення стануть довше: 2 – 4 місяці. Після того, як необхідний результат буде отримано, проводити процедури стане достатньо всього один або два рази на рік.

Ріст волосся обумовлений індивідуальними особливостями кожної людини. Прийом гормональних препаратів в період проведення сеансів лазерної епіляції, здатний порушити фазу росту волосся, що утруднить призначення графіка. З цієї причини рекомендується відмовитися від гормональних препаратів на період проведення лазерної епіляції.

На відміну від інших методів, лазерна епіляція не вимагає перед процедурою наявності відросло волосків. Навпаки, перед сеансом їх необхідно збрити. Це особливо актуально в літній сезон, коли необхідно підтримувати зовнішній вигляд на високому рівні і видаляти волоски. Між сеансами лазерної епіляції можна збривати волоски і це не призведе до зниження ефективності методу.

(5 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Комментарии

gregcke, 2021-01-10 02:56:19

Лазерный луч удаляет только те волосы, которые находятся в фазе активного роста (анагене). Их может быть ещё даже не видно на поверхности. Это значит, что не все волосы, которые мы видим активно растут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

04.12.2019
Проміжки між сеансами лазерної епіляції
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup