Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Просування для майстра по роботі по тілу в Інтернеті і в соціальних мережах: основні особливості.

ГоловнаБлог — Просування для майстра по роботі по тілу в Інтернеті і в соціальних мережах: основні особливості.

Стати фахівцем б’юті-індустрії – це цілком хороша ідея, яка забезпечить вам, в подальшому, відмінний заробіток і успіх. Існує маса навчальних центрів, де отримати потрібну освіту можливо мінімум за місяць, максимум – за півроку. Цей рівень підготовки надає можливість проводити базові процедури – чищення особи, масаж обличчя і тіла, епіляцію. Насправді, це не так складно, як може здатися на перший погляд. Головне – це ваша зацікавленість.

Якщо ви вирішили підійти до питання про те, як отримати освіту косметолога, системно – зверніть увагу на кафедри медичної косметології і дерматології при медичних університетах та інститутах. Звичайно ж, це – оптимальний варіант, який допоможе відкрити перед вами багато дверей і який, при цьому, найбільш складний. Подібний підхід допоможе стати висококваліфікованим фахівцем із солідною базою теоретичних і практичних знань, прекрасно розбиратися в будь-якому напрямку косметології і вміти застосовувати свої знання на практиці. Але знову ж таки, часу і сил потрібно буде витратити досить багато. Якщо ж медичної освіти у вас не буде, то кількість застосовуваних методик в вашому випадку різко скоротиться: цей момент також дуже важливо мати на увазі.

Скільки часу витратити на отримання нової спеціальності – вибирати вам. Але слід пам’ятати, що будь-які тривалі або дорогі курси косметології ви не вибрали – це напрямок постійно розвивається. Удосконалюються методики, галузь поповнюється знаннями медицини і біохімії, з’являються нові підходи до проведення косметологічних процедур. Вибрати дійсно є з чого: грунтується на тому, що подобається і близько саме вам. Так що, вибираючи заклад, де здобути освіту косметолога, пам’ятайте – після його закінчення вчитися, по крайней мере, самостійно, і підвищувати кваліфікацію доведеться постійно. На щастя, можливості для самоосвіти та отримання нового досвіду в цій сфері не обмежені: книги, лекції, семінари, тренінги, вебінари і так далі. Опції є як платні, так і безкоштовні, головне – це ваше бажання. І, звичайно ж, після того, як ви відчуваєте, що готові приступати до роботи, важливо зайнятися і власним просуванням, знайти клієнтів – в інтернеті і, зокрема, в соціальних мережах. І про те, як це зробити, ми вам і розповімо.

Як просунутися в соцмережах майстру по роботі по тілу?

 1. Для початку визначтеся з тією нішею, в якій ви хочете працювати, або ж з тієї, на якій ви, по крайней мере, хочете робити акцент. Справа в тому, що просуватися простіше з якої-небудь вузької спеціалізації, наприклад, в тому випадку, якщо ви працюєте з апаратами ліфтингу, або ж з тими, що забезпечують безопераційне схуднення.
 2. Забезпечте достатньо частий постинг в соціальних мережах. Чим активніше ви – тим активніше буде відбуватися просування, тим, відповідно, більше у вас буде клієнтів, і ви більше заробите. Використовуйте всі ресури для цього – пости, Сторіс, знімайте цікаві відео. Пам’ятайте, що відео завжди цікавіше дивитися і вони збирають великі охоплення, ніж ніж звичайні, статичні пости у вигляді фотографій.
 3. Працюйте над своїм контентом. Він повинен бути максимально естетичним і викликати лише одне бажання – якомога швидше дістатися до ваших послуг. Ви можете самі боротися за якість, красу і подачу, а може також найняти професійного контентмейкера.
 4. Таргетована реклама – це дійсно працює метод просування в соціальних мережах. На жаль, а може і на щастя, одного лише якісного контенту в акаунтах для ефективного просування недостатньо. І таргетована реклама – це те, на чому безумовно не варто економити. Головне – правильно визначити, в цьому випадку, вашу цільову аудиторію.
 5. Виробіть власний стиль взаємодії з аудиторією. І ще враховуйте, що важливо залишатися максимально коректними і делікатними; сфера краси не терпить категоричності. Чим ввічливіше ви – тим краще ваша репутація.
 6. Ще один варіант просування – це реклама у місцевих блогерів. Вибирайте саме тих, що користуються популярністю і довірою в вашому місті. Варто дивитися саме на якість контенту у блогера, а не на кількість передплатників інакше можна отримати, навпаки, антирекламу своїх послуг.
 7. Пропонуйте різні тематичні акції та знижки. Наприклад, акція “приведи подругу і отримай бонус або знижку” добре стимулює так зване сарафанне радіо. І до слова про сарафанне радіо – це метод працює ефективно як ніякий інший, але для того, щоб рекомендації про вас розійшлися, безумовно, потрібен час, тому швидких результатів чекати не варто.
(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

24.12.2020
Просування для майстра по роботі по тілу в Інтернеті і в соціальних мережах: основні особливості.
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup