Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Подовжуємо молодість шкіри

ГоловнаБлог — Подовжуємо молодість шкіри

У сучасному світі виглядати на 5, 10 і навіть 15 років молодше за свій вік – це реально. Раніше така можливість була тільки у знаменитостей, які могли витрачати мільйони на догляд за собою. Але вже сьогодні майже кожна дівчина може дозволити собі процедури, що подовжують молодість шкіри. З кожним роком з’являються нові технології, з більш високою ефективністю. А пластична хірургія все більше відходить на другий план.

Як продовжити молодість шкіри і які процедури найбільш ефективні на сучасному ринку?

Різновиди апаратних методик продовження молодості

Існує ряд найбільш використовуваних процедур в апаратної косметології, які зарекомендували себе найкращим способом.

Ультразвуковий ліфтинг

Суть процедури полягає в впливі ультразвукових хвиль на підшкірно-жирову тканину, глибокі шари дерми і на м’язи обличчя. Під час впливу відбувається нагрівання тканин, який сприяє запуску процесів регенерації шкіри, а також скорочення м’язів. Уже після першого сеансу ви зможете оцінити результат – шкіра стане більш підтягнутою і рівною. Однак, для закріплення стійкого результату необхідно пройти цілий курс процедур, який складається з 5-10 сеансів.

Лазерне омолодження

Розгладити зморшки і позбутися від інших ознак старіння можна за допомогою лазерного омолодження. Дана процедура має на увазі під собою вплив на шкірні покриви випромінюванням ербіевого лазера або фракційного лазера CO2. Процедура має високий рівень безпеки та ефективності завдяки поділу променя на фракції. Своїм мікро точковою дією промінь стимулює поділ клітин, а також вироблення еластину і колагену.

Фотоомолодження

Процедура фотоомолодження найчастіше призначається за наявності ознак старіння в сумі з гіперпігментацією. Руйнування плями відбувається шляхом впливу на нього світлових імпульсів. Крім боротьби з пігментацією, завдяки світлового випромінювання відбувається посилене вироблення колагену, зміцнюються судини, стає менш помітний купероз.

Ін’єкційні способи омолодження шкіри

Мезотерапія

Процедура введення під шкіру активних компонентів, які стимулюють процеси відновлення дерми, називається біоревіталізація. Залежно від віку пацієнта і від типу його шкіри фахівець використовує різні “коктейлі”, але в їх основі лежить найголовніший компонент – гіалуронова кислота. Дана процедура допомагає розгладити зморшки, позбутися від вугрової висипки, володіє ліфтинг-ефектом.

Біоревіталізація

На відміну від мезотерапії, біоревіталізація – це введення чистої гіалуронової кислоти без будь-яких добавок.

Введення ботокса

Ін’єкційні процедури по введенню ботулотоксину – це відмінне рішення для вікової шкіри, на якій з’явилися глибокі зморшки. Ефект миттєвий – ботокс розслабляє м’язи, зморшки розгладжуються. Застосовується дана методика до пацієнтів 40+.

Як часто потрібно повторювати апаратні процедури

Тривалість ефекту омолодження залежить від індивідуальних особливостей організму пацієнта. В середньому результат тримається близько року. Часто фахівці рекомендують спеціальні Догляду кошти, спрямовані на підтримку ефекту омолодження.

Кількість процедур, необхідних для отримання і підтримки стійкого результату, безпосередньо залежить від типу обраного методу. Наприклад, ін’єкційні процедури мезотерапії і биоревитализации повторюються кожні шість місяців. Апаратна косметологія дає більш тривалий результат. Повторювати процедури рекомендується через рік-два.

Безпека процедур по омолодженню шкіри

Існує два головних аспекти, які впливають на безпеку процедури омолодження. Перший з них – це кваліфікація фахівця, до якого ви звернулися. І другий – якість і сертифікація обладнання по омолодженню. Що стосується ін’єкційних методик – важливу роль грає якість препарату, що вводиться.

(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Диана, 2020-12-23 16:35:46

И среди всех методов омоложения, ботокс все же вне конкуренции. Исходя из основных показателей.

Оксана, 2020-12-01 16:29:33

Сейчас аппаратная косметология просто творит чудеса да и это в любом случае лучше, чем пластика или ботокс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

01.12.2020
Подовжуємо молодість шкіри
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup