Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Залучення клієнтів до салону краси

ГоловнаБлог — Залучення клієнтів до салону краси

Салон краси-це надзвичайно прибутковий бізнес, який буде відповідний завжди. У будь-який час жінки, як правило, виглядають як можна красивішим, прагнуть піклуватися про себе, щороку все більше і більше зростає актуальність антивікових послуг і апаратної косметології. Відкриття салону краси-це ціла штука. Розробити бізнес-план, основну концепцію, підібрати співробітників компетентних майстрів, придбати всі необхідні матеріали та обладнання,-все це вимагає досвіду, величезних ентузіазму, досить помітних грошових вкладень. Звичайно, це дуже важливо, але однаково важливо-знайти своїх клієнтів. Саме за рахунок клієнтів в будь-якому салоні краси знаходиться грошовий потік, саме вони надають прибуток. Так як залучити клієнтів до вашого салону краси?

Залучення клієнтів до салону краси: як це працює?

Є чимало способів знайти клієнтів в салоні краси. Реклама, знак, рекомендації-все це здорово. Але як ви зустрічаєте нових відвідувачів у вашому салоні? Чи повинні вони чекати, щоб вони були помічені? Лі людина на стійці реєстрації виглядати як професіонал чи це просто “дівчина”, яка втрачається по кожному питанню? Звичайно, що дозволяє вам швидко заробити на власній клієнтську базу-це дійсно висококласні сервіси і робота висококваліфікованих фахівців. Це дуже важливий момент, на який залежить, скільки відвідувачів салону буде дійсно стати вашим клієнтам і багато хто з них приходять знову. Повірте, навіть у середній клас, жінка хоче відчувати себе хоча б графині.

Висока якість обслуговування є надзвичайно важливою. Постарайтеся дати вашим клієнтам все і навіть більше з точки зору обслуговування. І якщо кожен клієнт привітав досвідчений консультант з приємною посмішкою, якщо відвідувач пропонує чай або каву, якщо відповісти на всі питання і дати деякі корисні поради-як ви думаєте, що людина піде на інший салон, інші речі рівні?

Сарафани радіо є найнадійнішим способом залучити дійсно лояльних клієнтів. Постарайтеся переконатися, що кожен відвідувач може рекомендувати вашому салону своїм друзям: і це можна досягти тільки шляхом залучення рівня сервісу, сервісу і послуг до досконалості.

Якщо ми говоримо про набір первинної клієнтської бази, тут вам буде надана допомога в просуванні салонів-рахунків в соціальних мережах, створення сайту, який буде інформувати клієнтів про послуги в салоні, а також ціни, а також просування сайту в пошукових системах.

Пости на рахунках салону повинні бути регулярними, досить інформативними, «продаваним». Управління рахунком повинно оброблятися в SMM-Manager. Сайт повинен рухатися в декількох напрямках: по-перше, сайт повинен бути перевірений для зручності юзабіліті, а по-друге, сайт повинен бути корисний контент, сайт повинен бути оптимізований таким чином Що на всіх ключових тематичних запитам, він був випущений у верхній, принаймні, на першій сторінці.

Якщо ви хочете виконати все це, то у співпраці з системою PrimeLaser, це буде більш ніж можливо. Ми надаємо повний спектр послуг для залучення клієнтів, розвивати сайт, а також його просування в пошукових системах. Залучення клієнтів разом з нами легко!

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

08.04.2019
Залучення клієнтів до салону краси
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup