Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Принцип роботи фотоепілятора

ГоловнаБлог — Принцип роботи фотоепілятора

Епіляція за допомогою лазерного обладнання – безболісний, безпечний і ефективний спосіб позбутися небажаного волосся на різних ділянках тіла. У нас можна купити апарат для лазерної епіляції для професійного використання. У сучасній косметології використовується обладнання, що використовує різні технології роботи, в основі яких, тим не менше, лежить єдиний принцип.

Як діє лазерний промінь

В робочий елемент обладнання (маніпулу) вбудована спеціальна лампа. Вона подає світлову хвилю певної частоти, яка впливає на меланін, що міститься в волосі. Щоб прискорити проходження променя, на шкіру наноситься спеціальний гель.

Волосся, поглинаючи, світлову хвилю, нагріваються до високих температур (близько 70 ° С) і починають руйнуватися аж до самого фолікула. Таким чином, на цьому місці більше не з’явиться новий волосся. Ефект від епіляції триває кілька років.

Для оточуючих шкірних покривів цей світловий імпульс нешкідливий – в силу низького вмісту меланіну в шарах епідермісу. Також обладнання має можливість регулювання потужності подається світлового потоку в залежності від типу шкіри і волосся, щоб виключити опіки.

Основні технології, реалізовані в обладнанні

Діодні лазери, що працюють за технологією SLD, подають промінь, який практично не розсіюється. Крім ефективної епіляції, вони також надають омолоджуючу дію на шкірні покриви. Крім того, обладнання відрізняється підвищеним ресурсом роботи і економічністю з точки зору обслуговування.

Інший популярний в косметології обладнання працює за технологією Elos / SHR. Вона полягає в посиленні подається світлового потоку біполярним струмом. Такий епілятор відрізняється універсальністю: дозволяє видаляти як темні, так і світлі волосся, безпечний для будь-яких типів шкіри. Також обладнання дозволяє домогтися видимого ефекту в найкоротші терміни (в середньому за 5 сеансів). Крім приладів для фотоепіляції в косметології використовується і інше устаткування, наприклад неодимовий лазер для видалення татуажу і усунення дефектів шкіри.

(2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

12.09.2019
Принцип роботи фотоепілятора
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup