Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Придбання салонного бізнесу: плюси і мінуси

ГоловнаБлог — Придбання салонного бізнесу: плюси і мінуси

Салонний бізнес – це прекрасний варіант для інвестицій. Попит на б’юті-послуги завжди був і буде високий, маржа – також висока, а розумний підхід до бізнесу дозволить збільшувати доходи мало не в кожному півріччі. І сьогодні ми б хотіли розібратися не з тим, як відкрити салон з нуля і що потрібно при цьому знати, а в чому полягають плюси і мінуси покупки вже готового бізнесу у вигляді салону краси.

Варіанти салонів для покупки: які бувають?

 • Прибутковий салон краси, який має рентабельність 35% річних і вище. Потрібно, щоб власник присвячував студії мінімум чотири години на день. Досить дивно продавати таке вигідна справа. Коли починаєш цікавитися, причину продажу, то може з’ясуватися, що власник їде в інше місто або країну. Це найбільш поширена причина, яка вказується під час продажу салону краси. Вона може виглядати цілком правдоподібно, але варто задуматися, як часто власники прибуткового бізнесу дійсно кудись переїжджають, але виявиться, що це не більше 3%. Так що, перш ніж робити такі вкладення, дуже важливо ознайомитися з істинними причинами продажу салону краси.
 • Стартап. Це салони краси, діючі менше року. Потрібно поцікавитися у власника, як давно було відкрито заклад. Незважаючи на те, що салон краси працює у нього цілком може бути невелика клієнтська база. Додатково до всього, за такий короткий проміжок часу вдасться окупитися і почати отримувати прибуток. Якщо ви хочете вкластися в щось дійсно якісне і унікальне, то стартап стане відмінним рішенням. Але тут, звичайно, важливо мати особливу підприємницьку жилку і досить точно спрогнозувати – злетить або НЕ злетить.
 • Заклад з майном. Велика частина салонів краси орендує техніку. Якщо є студія з обладнанням, що перебуває у власності, то варто звернути увагу на прибутковість закладу. Вельми сумнівно, якщо дохід нижче 30% в рік від первісної вартості закладу. Але іноді і такі варіанти бізнесу можуть “злетіти”.
 • Збитковий бізнес або банкрут. На продаж часто виставляючи збиткові підприємства, що в принципі і пояснює причину продажу. Власники хочуть позбутися від них, тому не будуть розповідати про те, наскільки плачевно йдуть справи. Навпаки, вони будуть стверджувати про великий прибутковості і наявності постійних клієнтів. Купити “банкрута”, в принципі, можна, якщо ви готові розбиратися з боргами, а також, буквально, “витягати” бізнес з ями. Але далеко не завжди це того варте в таких випадках.

Що потрібно, щоб не помилитися з покупкою?

Уважно вивчіть всі показники, які надаються продавцем. Має сенс купувати салони виключно з позитивними показниками рентабельності, краще, якщо це буде гучний, всім відомий і добре зарекомендував себе бренд. Так, таку франшизу (або ж просто салон) буде купити складніше і дорожче, ніж ноунейм салон, чиї показники рентабельностті, як правило, під великим питанням. Спробуйте поговорити особисто з співробітниками салону. Як правило, особиста бесіда з тими, хто безпосередньо, працює в такому бізнесі, буде більш наочною для вас, ніж тисячі графіків. Оцініть розташування салону, спробуйте прикинути, скільки в цій локації стихійного трафіку. Вивчіть базу даних клієнтів, оціните саме приміщення. Буває так, що трапляється покупка салонного, ніби як і прибуткового бізнесу, але дуже багато в ньому потребує накладних доробках.

Основні плюси покупки готового салону краси: в чому вони полягають?

 • Вам не потрібно витрачати масу своїх сил і свого часу, ресурсів на розкрутку салону, на підвищення впізнаваності бренду, на пошук співробітників, на те, щоб отримати власну лояльну клієнтську базу. Ви можете, в тому числі, частково делегувати свої управлінські обов’язки.
 • Відкрити салон з нуля і домогтися його прибутковості завжди складніше, – це факт. З покупкою готового бізнесу – відчутно простіше, хоч і накладнєє на перших порах.

Купівля готового салону краси: підводні камені

Безумовно, не все так райдужно, як може здатися на перший погляд. Недоліків можна відзначити відразу кілька:

 • Досить висока ціна угоди. Особливо коли мова йде про впізнаваний салон краси, відомий і улюблений клієнтами.
 • Звичайно ж, покупка салону – справа прибуткова, але цей варіант точно не підійде для тих, хто все життя хотів відкрити салон краси. За вас вже все придумано – і концепція, і “набір” послуг, навіть дизайн приміщення, айдентіка і найманого. Тут не залишається простору для творчості.
(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

24.07.2020
Придбання салонного бізнесу: плюси і мінуси
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup