Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Причини не звертатися до ін’єкційної косметології

ГоловнаБлог — Причини не звертатися до ін’єкційної косметології

Ін’єкційна косметологія сьогодні неймовірно популярна. Зрозуміти шанувальників такого підходу досить просто: ін’єкції забезпечують моментальний результат, вони можуть працювати за кількома напрямком – “блокувати” м’язову діяльність, а отже – розгладжувати мімічні зморшки, заповнювати їх, ін’єкції також дозволяють досить помітно коригувати риси обличчя Можна збільшити губи, нейтралізувати ассиметрию, зробити ніс більш прямим, зробити “вилиці”. А ще, ін’єкції на основі препаратів гіалуронової кислоти відмінно зволожують шкіру. Але чи варто всім “колотися”? Ми переконані, що немає. І в цій статті ми зібрали для вас головні причини відмовитися від ін’єкцій.

Причини не звертатися до процедур ін’єкційної косметології: які вони?

 1. Краса не вимагає жертв! Перша і мабуть одна з головних причин в тому, що на мій погляд, догляд за собою повинен приносити задоволення. Або принаймні не доставляти істотний дискомфорт. Об’єктивно, ін’єкції – це боляче, навіть з урахуванням того, що місця уколів, як правило, обробляються спеціальними знеболюючими мазями. Краса повинна бути в задоволення, а не досягатися через біль і страх.
 2. Є ризик звикнути. Уколи краси дійсно викликають значне звикання. Ін’єкційні методи виснажують потенціал шкіри. Так, агресивні процедури нерідко дають швидкий і виражений ефект, але в довгостроковій перспективі вони виснажують ресурси нашої шкіри, а не уповільнюють старіння.
 3. Втрачається індивідуальність рис обличчя. Особи з контурною пластикою виглядають шаблонно – і це факт. Справа в тому, що за фактом, вони підганяються під певний шаблон, ті риси обличчя, які зараз, умовно в моді. Ви напевно могли помітити, що дуже часто жінки з контурною пластикою виглядають однаково. У них порушується міміка, з’являються набряки, і в цілому особи виглядають дуже схоже. Можливо це пов’язано з тим, що не вистачає кваліфікованих фахівців. Тобто фахівці роблять все і всім однаково, за одним шаблоном, без індивідуального підходу і тому в підсумку ми бачимо однакові особи. Великі губи, виражені скули, тоненький ніс – такі дівчата юрбами ходять по вулицях. Замість того, щоб пишатися своїм унікальним, неповторним обличчям.
 4. Уколи краси не роблять людину молодше. Навіть обличчя з абсолютно гладкою шкірою не буде виглядати значно молодше, ніж те, яке може бути у ровесниць. Справа в тому, що існують десятки ознак старіння і усунувши всього лише кілька з них – розгладивши зморшки, додавши трохи обсяг, ми на жаль не можемо істотно змінити загальну картину. А у нас природою закладено механізм визначення віку – і обдурити його неможливо, все одно з точністю до трьох років, ваш вік буде досить зрозумілий.
 5. Ін’єкції цілком можуть бути шкідливими і протипоказань у них більш, ніж достатньо. Є люди з протипоказаннями з боку здоров’я. Деякі аутоімунні або ендокринні захворювання є протипоказанням до використання ін’єкційних методів. Небажано робити такі процедури і тим, у кого є онкологічні захворювання. Також є чимало людей є неприйняття подібних процедур. Вони хочуть стежити за собою і виглядати доглянуто, але вважають за краще неінвазивні методи – тобто більш природні, більш фізіологічні.
 6. Далеко не всі косметологи роблять ін’єкційні процедури якісно. А якщо процедура зроблена погано, або ж на дешевому препараті, то наслідки можуть бути непередбачуваними. Наприклад, філлер може мігрувати і, попросту, спотворити обличчя.
 7. Всілякі Догляду та антивікові процедури дуже важливо підбирати не тільки виходячи з типу і потреб шкіри, але і з типу старіння. Наприклад ін’єкції можуть дуже здорово підійти власницям Дробнозморшкуваті типу старіння, грубо кажучи, філлер на основі гіалуронової кислоти просто заповнить зморшки і зволожить шкіру. Але от якщо у вас деформаційний тип, який характеризується, перш за все, деформацією овалу обличчя, погіршенням тургору шкіри і слабкістю м’язів, то філери зроблять тільки гірше – особа буде здаватися ширше, шкіра стане більш важкої і буде ще більш активно “їхати” вниз. А отже, справи будуть ще гірше.
 8. Ін’єкції категорично не підійдуть тим, хто схильний до набряків. Переважна більшість ін’єкційних процедур робиться на препаратах гіалуронової кислоти, яка зволожує шкіру, притягаючи до себе воду. А раз притягує воду – то і набряки будуть ставати в рази сильніше.

Альтернативи ін’єкційним процедурам: які вони?

Варіантів маса. По-перше, це може бути грамотно підібрана косметика для домашнього догляду. Зокрема, якщо у вас є мімічні зморшки, то вам підійдуть засоби з пептидами, наприклад, з Аргірелін, який подібно ботоксу блокує м’язову діяльність. Також прекрасно працюють більш безпечні, апаратні процедури. Наприклад, RF-ліфтинг, SMAS-ліфтинг.

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

30.07.2020
Причини не звертатися до ін’єкційної косметології
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup