Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Переваги лазерної терапії

ГоловнаБлог — Переваги лазерної терапії

Лазерна терапія в косметології зараз неймовірно популярна і затребувана. В цілому, це – зовсім не дивно, адже за допомогою лазерних методик можна без проблем ліквідувати проблеми, які ще з пару десятків років назад, були невиліковними – навіть коли мова йде про естетичних недоліки. У цій статті ми б хотіли трохи детальніше розповісти про основні переваги та особливості лазерної терапії, а також про те, чому саме лазерна терапія сьогодні – в рази краще безлічі інших методик.

Основні переваги застосування лазерних методик в косметології: у чому вони полягають?

Лазерна терапія – це не інвазивний високотехнологічний і, найголовніше, – високоефективний метод корекції безлічі недоліків шкіри від підліткових і до вікових змін. Головними його перевагами є:

 1. Можливість налаштування параметрів лазерної системи індивідуально під клієнта;
 2. Висока ефективність, доведена протягом десятиліть;
 3. Вплив лише на патологічний осередок без пошкодження навколишніх тканин;
 4. Результативність залежить від застосовуваного методу, стану шкіри пацієнта, вираженості дефекту, а також подальшого догляду за шкірою.
 5. Відносна безболісність більшості процедур.
 6. Щодо низькі ціни.

Не секрет, що лазерна терапія в дерматології і косметології давно займає лідируючі позиції у всьому світі, упевнено випереджаючи, в тому числі, ін’єкції. І це не тільки данина моді. Лазерна технології, що застосовуються в сучасній медицині, мають велику доказову базу, добре вивчені і адаптовані для застосування в різних галузях медицини: дерматології, гінекології, хірургії, проктології і так далі. З їх допомогою можна проводити не тільки різні естетичні процедури, а також оперативні втручання. За інших рівних, навіть досить серйозні лазерні процедури виходять менш інвазивними, менш хворобливими, ніж різного роду операції. А ще, відновний період після лазерних процедур, як правило, досить короткий.

Лазеротерапія або лазерне лікування в дерматології та косметології застосовується в якості моно- або комплексної терапії більшості захворювань і вікових змін шкіри. Принцип дії криється в фізиці світла і його позитивний вплив на клітини організму. Безпека лазерної косметології доведена тисячами клінічних досліджень. Безумовно, до процедур існують і протипоказання, в будь-якому випадку, перед кожною з них, важливо консультуватися з вашим лікарем. Але при відсутності протипоказань, саме лазерні методики – найкращий з варіантів.

Лазерні процедури для особи особливо корисні у віці 35+, коли процеси старіння стають все більш помітними. Деструктивні властивості лазерів застосовуються для усунення таких патологій, як пігментні плями, «судинні зірочки», а також для видалення доброякісних новоутворень. Видаляти доброякісні новоутворення за допомогою лазера – це найбезпечніше.

Лазерні методики в косметології можна назвати оптимальною альтернативою ін’єкціям. Справа в тому, що навіть в руках досвідченого косметолога, ін’єкції можуть привести до не найприємнішим наслідків. Наприклад, філери гіалуронової кислоти можуть мігрувати і досить відчутно спотворювати риси обличчя, ботокс – по суті, є токсином і має властивість накопичуватися в організмі, завдаючи шкоди здоров’ю. Лазерні ж методики, такими побічними ефектами не володіють.

В яких випадках має сенс звертатися до лазерним методикам в косметології?

Лазерні методики, наприклад, можуть застосовуватися для епіляції – досить ефективною і довговічною. В ході процедури, лазерний промінь впливає прямо на волосяний фолікул. І, після процедури, випадають все волосся, які перебували в активній фазі росту. Потрібно декілька процедур курсом і, після цього курсу, ви отримуєте ідеально гладку шкіру на кілька років.

Крім цього, лазерні методики застосовуються для нейтралізації пігментації, для видалення родимок і доброякісних утворень – таких, як бородавки, папіломи, гемангіоми, а також для лікування акне, для анти-ейдж і ліфтингової терапії, для пілінгів і чисток шкіри. Лазер підходить для видалення вугрів, міліуми, судинних зірочок, при розацеа, кератома, для видалення рубців, шрамів, а також саме лазером можливо звести татуювання практично будь-якого масштабу. В цілому, лазером можна вирішити величезну кількість косметологічних проблем: в кожному окремому випадку, лазер працює дійсно надзвичайно ефективно.

Якщо ви хочете зробити якісну епіляцію надовго, або ж вирішити будь-яку косметологічну проблему, то вдатися варто саме до лазерним методикам в косметології.

(6 оценок, среднее: 4,17 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

08.01.2020
Переваги лазерної терапії
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup