Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Переваги і недоліки методу лазерного видалення татуювань

ГоловнаБлог — Переваги і недоліки методу лазерного видалення татуювань

Художні татуювання на тілі – це популярне прикраса, яке більше не має ніяких перетинів з сиділи людьми. За допомогою різних малюнків люди хочуть виділяти важливі для себе дати і висловлювання, показати свою індивідуальність. У сучасній косметології популярний перманентний макіяж, який позбавляє своїх власниць від щоденних дій в нанесенні макіяжу. Але мода проходить і ті брови, які ви набивали собі п’ять років тому, більше не здаються привабливими. А та татуювання, яку ви зробили зі своїм чоловіком, нагадує вам про біль.

З різних причин люди хочуть розлучитися зі своїми прикрасами на тілі: усвідомлення помилок молодості, кар’єрний ріст, “поплив” з роками малюнок і ін. Зараз існує ряд методів, який позбавить вас від тату. Найефективнішим і затребуваним є метод лазерного видалення татуювань. Сучасні апарати дозволяють в 99% прибрати малюнки з тіла, не залишивши на ньому опіків і рубців. Фахівці можуть вам запропонувати селективний метод впливу або лазерну шліфовку. Щоб вибрати конкретну методику, потрібно уважно ознайомитися з перевагами та недоліками кожної з них.

Шліфування лазером

Шліфування татуювання лазером ще називають пілінгом. Видалення малюнка відбувається за рахунок “зняття” фарбувального пігменту разом з верхніми шарами шкіри. Даний метод ефективний, якщо барвники тату не проникли в більш глибокі шари епідермісу. Після першої процедури потрібно близько тижня для відновлення шкірного покриву. Повне загоєння ділянки відбувається протягом трьох тижнів.

Лазерну шліфовку проводять із застосуванням ербіевого лазера, суть роботи якого полягає в випаровуванні з верхнього шару шкіри вологи, за рахунок чого відбувається видалення зафарбованих ділянок шкіри.

Найголовнішим недоліком лазерного пілінгу є неможливість видалення глибоко розташованих барвників. Якщо бути точніше, видалити пігмент можна, але згодом це призведе до появи рубців на шкірі.

Селективне видалення тату

Метод селективного впливу полягає в тому, що лазер не впливає на шкірні покриви, видаляючи виключно фарбувальні пігменти. Залежно від глибини проникнення фарби і від її кольору і контрастності підбирається лазер з певною хвильової довжиною.

Рубіновий лазер

Застосовується для видалення коричневого пігменту, синього, чорного і зеленого. Однак, рубіновий лазер має масу недоліків:

 • здатний видаляти тільки пігмент, який проник в шкіру не більше, ніж на 1 мм,
 • болючий,
 • велика кількість сеансів,
 • ймовірність утворення рубців, які
 • не видаляє червоні відтінки,
 • не підходить для видалення перманентного макіяжу,
 • не підходить для видалення тату на темній шкірі.

Олександритовий лазер

Працює олександритовий лазер швидше, ніж рубіновий. Дуже добре справляється з видаленням темного пігменту, з глибиною дії до 1.8 мм. З недоліків: чи

 • не видаляє червоний і помаранчевий пігмент,
 • не підходить для видалення тату на темній шкірі.

Неодимовий лазер

Неодимовий лазер дозволяє видалити пігменти, розташовані в глибоких шарах шкіри (до 8 мм). Даний тип лазера вважається найбільш ефективним і універсальним. Він здатний впоратися з усіма кольорами того ж відтінку пігментів завдяки генерації двох променів. Можливо видалення тату на темній шкіри.

Переваги та недоліки лазерного видалення тату

Головною перевагою методики є можливість повного позбавлення від татуювання без хірургічного втручання.

До недоліком відноситься необхідність повторення процедури, що може “вдарити” по гаманцю людини.

Під час руйнування фарбувального пігменту його елементи можуть викликати ряд алергічних реакція (свербіж, почервоніння, набряк і ін.). Якщо у вас з’явилися подібні симптоми, необхідно терміново переглянути методику видалення татуювання.

Варто ретельно вибирати центр, в якому ви будете видаляти тату, а також майстри. Так як від його роботи залежить і ваше здоров’я. Через недбалість фахівця може відбутися інфікування оброблюваної ділянки.

Щоб в майбутньому вам не доводилося ламати голову над тим, як видалити татуювання, слід добре обміркувати, чи потрібен вам малюнок на тілі. Адже видалення татуювання на все 100% неможливо, велика ймовірність того, що на вашій шкірі на все життя залишиться легкий контур помилок молодості.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Переваги і недоліки методу лазерного видалення татуювань
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup