Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Популярні відповіді на питання про ефективність мікрострумової терапії

ГоловнаБлог — Популярні відповіді на питання про ефективність мікрострумової терапії

Мікрострумова терапія представлена ​​апаратної методикою, при якій на м’які тканини організму впливають невеликими розрядами електричного струму. Тільки в такому випадку вдається домогтися стимулюючого ефекту для кровоносних судин, лімфососудов, шкіри та м’язів. Акуратне вплив електричного струму сприяє виробленню колагену. Адже саме колаген відповідає за обмінні процеси і тонус м’язів, шкіри. Саме тому мікрострумова терапія стала користуватися особливою популярністю в косметологічних кабінетах для ліфтингу і омолодження.

Додатково в середині 20-го століття було опубліковано дослідження, яке продемонструвало ефективність впливу мікрострумової терапії на різні пошкодження шкіри. На відміну від інших учасників експерименту, у яких рани гоїлися природним шляхом, мікроструми прискорювали цей процес майже в 2-3 рази.

Як саме впливає мікрострумова терапія на організм людини?

Робота мікрострумової апарату спрямована на взаємодію з природним потенціалом мембран клітин. Відомо, що мембрани всіх клітин мають позитивний потенціал з внутрішньої сторони і негативним з зовнішньої. Природні процеси організму, старіння, запалення і хвороби, негативно позначаються на стані клітин, змінюючи їх водневий потенціал. Вплив мікрострумів корелює природний потенціал клітин, повертаючи первинні властивості. Після кількох процедур група клітин в різних частинах організму, в залежності від місця впливу мікрострумів, починає виробляти колаген.

При роботі з м’язовим скелетом, мікрострумова терапія здатна мінімізувати або повністю усувати спазми. Особливо це актуально для мімічних м’язів, що відповідають за освіту перших зморшок – в куточках очей або біля рота. Додатково мікроструми усувають ефект «розслабленого особи», підтримуючи первісний овал обличчя, що сприяє ліфтинг-ефекту, який тримається ще кілька тижнів після проведення процедури.

Мікротерапія робить позитивний вплив на кровоносну і лімфатичну системи. Після проведення процедури стимулюється відтік лімфи і активізується приплив крові до поверхні шкіри. Це сприяє посиленню обмінних процесів в організмі і поліпшення регенерації шкіри.

Мікрострумова терапія для обличчя – основні показання для проведення

Незважаючи на те, що процедура існує вже не один десяток років, особливу популярність вона набула тільки на початку 21 століття. Багато в чому цьому сприяла активна реклама і доступність проведення самої процедури.

Якщо ви помітили у себе:

 • ознаки куперозу;
 • мішки під очима;
 • активізацію роботи сальних залоз;
 • мімічні зморшки;
 • набряки;
 • овал обличчя втратив свою чіткість;
 • шкіра втратила природний блиск;
 • присутні сліди акне, постакне або різних запалень.

Всього кілька процедур здатне усунути перераховані проблеми. Курс найчастіше складається з 10 процедур, кожна з яких триває не більше півгодини.

Як часто необхідно відвідувати кабінет косметолога?

Уже після проходження курсу процедур, повторне відвідування косметолога знадобиться не раніше, ніж через 10-12 місяців. У деяких випадках термін може скоротитися, але це швидше виняток ніж правило.

Як я можу зрозуміти, що процедура мені необхідна?

Якщо ви ведете малорухливий спосіб життя, бажаєте запобігти появі целюліту або почати його лікування, страждаєте від ознак куперозу і набряків, ви можете сміливо звертатися до косметолога для вирішення проблем.

Перед проведенням процедури рекомендується отримати консультацію, на якій буде складена попередня схема лікування.

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

07.02.2021
Популярні відповіді на питання про ефективність мікрострумової терапії
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup