Содержание статьи:
Мікрострумова терапія представлена апаратної методикою, при якій на м’які тканини організму впливають невеликими розрядами електричного струму. Тільки в такому випадку вдається домогтися стимулюючого ефекту для кровоносних судин, лімфососудов, шкіри та м’язів. Акуратне вплив електричного струму сприяє виробленню колагену. Адже саме колаген відповідає за обмінні процеси і тонус м’язів, шкіри. Саме тому мікрострумова терапія стала користуватися особливою популярністю в косметологічних кабінетах для ліфтингу і омолодження.
Додатково в середині 20-го століття було опубліковано дослідження, яке продемонструвало ефективність впливу мікрострумової терапії на різні пошкодження шкіри. На відміну від інших учасників експерименту, у яких рани гоїлися природним шляхом, мікроструми прискорювали цей процес майже в 2-3 рази.
Робота мікрострумової апарату спрямована на взаємодію з природним потенціалом мембран клітин. Відомо, що мембрани всіх клітин мають позитивний потенціал з внутрішньої сторони і негативним з зовнішньої. Природні процеси організму, старіння, запалення і хвороби, негативно позначаються на стані клітин, змінюючи їх водневий потенціал. Вплив мікрострумів корелює природний потенціал клітин, повертаючи первинні властивості. Після кількох процедур група клітин в різних частинах організму, в залежності від місця впливу мікрострумів, починає виробляти колаген.
При роботі з м’язовим скелетом, мікрострумова терапія здатна мінімізувати або повністю усувати спазми. Особливо це актуально для мімічних м’язів, що відповідають за освіту перших зморшок – в куточках очей або біля рота. Додатково мікроструми усувають ефект «розслабленого особи», підтримуючи первісний овал обличчя, що сприяє ліфтинг-ефекту, який тримається ще кілька тижнів після проведення процедури.
Мікротерапія робить позитивний вплив на кровоносну і лімфатичну системи. Після проведення процедури стимулюється відтік лімфи і активізується приплив крові до поверхні шкіри. Це сприяє посиленню обмінних процесів в організмі і поліпшення регенерації шкіри.
Незважаючи на те, що процедура існує вже не один десяток років, особливу популярність вона набула тільки на початку 21 століття. Багато в чому цьому сприяла активна реклама і доступність проведення самої процедури.
Якщо ви помітили у себе:
Всього кілька процедур здатне усунути перераховані проблеми. Курс найчастіше складається з 10 процедур, кожна з яких триває не більше півгодини.
Уже після проходження курсу процедур, повторне відвідування косметолога знадобиться не раніше, ніж через 10-12 місяців. У деяких випадках термін може скоротитися, але це швидше виняток ніж правило.
Якщо ви ведете малорухливий спосіб життя, бажаєте запобігти появі целюліту або почати його лікування, страждаєте від ознак куперозу і набряків, ви можете сміливо звертатися до косметолога для вирішення проблем.
Перед проведенням процедури рекомендується отримати консультацію, на якій буде складена попередня схема лікування.
Залишити відповідь