Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Чому необхідно застосовувати вакуумно-роликовий масаж

ГоловнаБлог — Чому необхідно застосовувати вакуумно-роликовий масаж

Привабливим і тоноване тіло мрія багатьох жінок. І якщо зайву вагу можна виправити за допомогою дієт і видів спорту, накопичення жиру в проблемних місцях (наприклад, на стегнах) видаляються в останній поворот. Для усунення цієї проблеми можна звернутися до вакуумного масажу. Лише кілька сеансів дозволяють не тільки відрегулювати фігурку, але й затягнути шкіру, виключити розтяжки, старі хірургічні шрами і усувати зайві сантиметри.

Процедура скрапленого газу-як і чому він проводиться

Вакуумний Роликовий масаж або процедура зрідженого газу — це особлива технологія, під час якої на шкірі і жирових відкладень впливають вакуумні банки та ролики. За рахунок складності виконання, процедура може здійснюватися тільки в спеціалізованих косметологічних кабінетах під наглядом спеціаліста. В іншому випадку ви просто не зможете досягти бажаного результату.

Як танк під час процедури використовувалися маніпулятори. Це невеликі пластмасові чаші, всередині яких утворюється вакуум, коли в контакті зі шкірою. Усередині кожної чаші будується спеціальний Роликовий ролик, який починає тиснути на шкіру після розтягування його у вакуумі. Самі Math що іграшки обрані в залежності від площі оброблюваного ділянки тіла. Наприклад, дрібні насадки виділені для обличчя або рук, і більша насадка використовується для живота, сідниць або стегон. У процесі масажу, форсунки рухаються по сайту на заздалегідь траєкторії. Використання спеціальних кремів, у тому числі антицелюлітної, спрощує процес ковзання Math що іграшки по тілу. Метою вакуумного-роликового масажу є фактичне в наступних випадках:

 • Посилення м’язової тканини-особлива ефективність спостерігається при підготовці опорно-рухового апарату;
 • Видалення шкіри провали-10-15 сесій вакуумно-роликового масажу достатньо для досягнення необхідного ефекту для підйому верхнього шару епідермісу;
 • Ліквідація набухання після хірургічного втручання-масаж нормалізує лімфатичну систему для забезпечення активного відтоку надлишкової рідини з тканин.

Кількість відвідувань і тривалості курсу розраховується індивідуально для кожного клієнта, що дозволяє досягти високої ефективності.

Заслуги процедури

Серед основних переваг варто згадати:

 • Індивідуальне налаштування обладнання дозволяє уникнути синців на шкірі, включаючи найбільш чутливі;
 • Жорсткість контуру тіла і тону шкіри, незалежно від окупації і віку;
 • Стимулювання кровоносної системи для поліпшення кровообігу і усунення набрякання і припухлість;
 • усунення жирових відкладень на спині, плечах і стегнах разом з застійної рідиною, незалежно від їх глибини;
 • видалення рубців, в тому числі і старих.

Результат процедури не помітний відразу, але кінцевий ефект зберігається протягом тривалого періоду часу.

Вакуумно-роликовий масаж підходить практично для кожної людини, просто підібрати силу впливу на певну ділянку тіла. І, як наслідок, ви отримаєте гладку шкіру і як мінімум підшкірного жиру.

(2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

04.06.2019
Чому необхідно застосовувати вакуумно-роликовий масаж
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup