Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Чому варто починати салонний бізнес саме зараз?

ГоловнаБлог — Чому варто починати салонний бізнес саме зараз?

Салонний бізнес був популярний і буде в усі часи. Жінки як прагнули, так і будуть прагнути бути красивими і саме салонні послуги в цьому дуже здорово допомагають. Можливо, ви давно замислювалися про те, що салонний бізнес – це ваше, але до сих пір його не почали? Наш однозначний висновок: зараз – найбільш ідеальний час для того, щоб починати салонний бізнес. Чому? Розповімо в цій статті!

Чому варто починати салонний бізнес саме зараз?

 1. Кращий час не настане. Насправді, досить часто руки не доходять до будь-яких нових починань виключно тому, що ми постійно чекаємо якогось більш вдалого, більш “сприятливого” моменту. Ми ніколи не дочекаємося найбільш сприятливого моменту. Завжди буде щось, що не вписується в ваші плани або навіть порушує їх і гнучкість тут дуже важлива. На жаль, це доводить виключно до прокрастинації, досить потужною. Ми обманюємо самі себе, знаходячи докази, щоб ще на якийсь термін відкласти те, що потрібно робити прямо зараз. «Почну з понеділка«, «буду робити з нового року», «приступлю, коли ніщо не буде заважати» – вам це знайомо? Небезпека прокрастинації полягає в тому, що чим довше ми їй піддаємося – тим складніше з неї вийти в подальшому. Але ж часто ми відкладаємо на потім те, що дійсно важливо для нас. Наприклад, досягнення цілей, відкриття власного бізнесу, заняття спортом … Та все, що завгодно! У тому числі і бажання нарешті зробити своє життя кращим. Відкладаємо на потім, а потім сердимося на себе за свою нерішучість і безвольність. Всього цього можна уникнути, якщо зрозуміти одну просту річ: сьогодні – найкращий день для початку шляху до вашої мрії! Подумайте, що якщо ви почнете бізнес сьогодні, то через рік він у вас вже повністю окупиться (наприклад) і буде приносити виключно прибуток.
 2. Теорія не так важлива, як практика. Багато хто відмовляється від ідеї з власним бізнесом виключно тому, що їм здається, що знань по темі просто не вистачає. Занурюючись з головою в теорію і забуваючи про практичне застосування отриманих знань, ми стоїмо на місці. Насправді, це одна з форм очікування настання кращого моменту, що описано вище. Однак перевагу теорії практиці настільки поширене, що просто зобов’язана бути окремим пунктом. Так, теорія – це добре, ми можемо багато чого зрозуміти і стати майже експертами в обраній темі. Ключове слово – майже. І досвід показує, що можна бути як завгодно хорошим теоретиком, але хорошим практиком на цьому тлі стати не вийде. Може бути практика без теорії. Але теорія без практики – це марна трата часу! Враховуйте, що ви без проблем підтягнете все “слабкі місця” в процесі. Це, в деякому сенсі, буде навіть легше: адже ви точно будете знати, яку інформацію вам бракує і будете прицільно вивчати потрібний вам матеріал. \
 3. Геть невизначеність! Немає нічого гіршого невизначеності. Знаходячи відмовки, щоб нічого не робити, ми все одно думками знаходимося в тому, що зібралися зробити. І ці безглузді душевні терзання триватимуть до тих пір, поки ми не почнемо нарешті робити перші кроки для здійснення запланованого.
 4. Є ще один важливий момент, який лякає підприємців зараз – це, звичайно ж, досить потужний фінансова криза, якого зазнав весь світ внаслідок масштабного карантину. Ми згодні, що з одного боку, в цьому є певні ризики: адже від повторення карантину, а отже – заборони на надання послуг салонами краси, ніхто не застрахований. З іншого боку, на тлі того, що багато салонів краси закрилися внаслідок кризи, ніша стала просторіше і, отже, ви зможете її зайняти. Попит зараз, мабуть, вищий за пропозицію і жінки готові платити більше за послуги, які будуть дійсно якісно надаватися.
 5. Чи не витрачайте даремно свій ресурс. постійні сумніви, обмірковування, обов’язково викликають тривогу і страхи. А саме тривога і страх завжди витрачає багато сил. І ці сили ви могли б без проблем витратити на побудову власного бізнесу.
 6. Якщо зараз ви працюєте, наприклад, на ненависній роботі, або ж в цілому, займаєтеся тією справою, яка вам не подобається, то зайнятися тим, що подобається буде кращою мотивацією для вас. Абсолютно будь-які справи, які вам подобаються і які до душі, робляться в рази швидше і ефективніше, ніж нудна рутина, яка відбирає мало сил, але при цьому, приносить мінімум результату.

У будь-якому випадку, ми убеждении, що відкривати салонний бізнес зараз – це дійсно чудова ідея і що при належній організації процесу, такий бізнес в існуючих умовах окупиться досить швидко!

(5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

28.07.2020
Чому варто починати салонний бізнес саме зараз?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup