Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Чому після лазерної епіляції росте волосся

ГоловнаБлог — Чому після лазерної епіляції росте волосся

Багато рекламні плакати “кричать” про те, що лазерна епіляція – це один з найефективніших методів позбавлення від небажаного волосся на тілі. І це дійсно так. Якщо ви бажаєте знайти гладку шкіру, ви можете сміливо йти на дану процедуру. Але не завжди все складається легко і просто. Багато дівчат після обіцяних десяти процедур продовжують страждати від появи волосся на тілі. З чим це пов’язано?

В першу чергу ви повинні упевнитися, що ви довірилися грамотному майстрові, який працює на сучасному обладнанні. Якщо ви впевнені в кваліфікації фахівця і в його техніці, ви повинні упевнитися, що у вас немає порушень в організмі – гипертрихоза і гірсутизму.

Гіпертрихоз і гірсутизм – що це і з чим пов’язано?

Гіпертрихоз

Під гіпертрихоз мають на увазі порушення, внаслідок якого відбувається надмірний ріст волосся на тих ділянках тіла, на яких це не властиво (через вік або статевої приналежності). Там, де у дівчат, як правило, зростає м’який пушковий волосся, може з’являється жорстка пигментированная рослинність. Дане захворювання не відноситься тільки до дівчат, проблема може торкнутися обох статей. Але, на відміну від чоловіків, яких, як правило, не турбує надмірна рослинність, дівчатам це доставляє масу дискомфорту.

Як правило, гіпертрихоз пов’язаний з обмінно-ендокринними порушеннями. Наприклад, з недостатньою функцією щитовидної залози. Важливу роль відіграє і спадковий фактор. Адже, як показує практика, поява темного волосся над верхньою губою, уздовж середньої лінії живота або навколо сосків, далеко не завжди пов’язане з гормональними порушеннями.

Гірсутизм

Гірсутизм – це проблема, яка стосується виключно представниць прекрасної статі. Дане порушення характеризується оволосением жіночого тіла за чоловічим типом. Для оцінки ступеня захворювання застосовується шкала Феррімана-Голвея, в якій оволосіння розглядається в наступних місцях:

 • на нижній і верхній частині спини,
 • на лобку,
 • на внутрішній поверхні стегон,
 • на животі,
 • на грудях,
 • на верхній частині рук,
 • над верхньою губою,
 • на щоках і підборідді.

Після оцінки перерахованих вище місць, фахівці отримують певний показник. І якщо його значення перевищує 14, то вже сміливо можна говорити про те, що людина страждає від даної патології.

Основними причинами появи гірсутизму стають:

 • хвороба Кушинга,
 • вроджені дефекти надниркових залоз,
 • ожиріння,
 • полікістоз яєчників,
 • прийом деяких медикаментів,
 • період менопаузи.

Що з цим робити?

Вирішити дану проблему зможе тільки лікар. Як правило, щоб стримати надмірне зростання волосся на тілі, фахівець намагається блокувати, або і зовсім видалити джерело секреції чоловічих гормонів. Але для цього необхідно пройти ряд важливих досліджень.

 

Дуже важливо не опускати руки в боротьбі з надлишковою оволосением. Не варто очікувати швидких результатів. Чітко дотримуйтесь настанов лікарів, підбирайте правильні косметичні та Догляду кошти, стежте за харчуванням і тоді вже через три-шість місяців ви зможете побачити перші результати!

(2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Алина, 2020-12-01 16:33:46

Для такой процедуры действительно важно выбрать опытного мастера, который соблюдает все меры безопасности, а также работает на качественном и современном оборудовании.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

01.12.2020
Чому після лазерної епіляції росте волосся
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup