Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Плюси лазерної епіляції

ГоловнаБлог — Плюси лазерної епіляції

Серед величезної кількості різних способів видалення небажаного волосся, все більш популярною стає лазерна епіляція. Це не дивно: ефект від неї досить довговічний, вона безпечна, але ще до недавнього часу, процедура була оповита масою стереотипів. У цій статті ми б хотіли більш детально поговорити про переваги і недоліки такої процедури, а також про те, чи варто вводити послугу лазерної епіляції, якщо ви володієте салоном краси, косметологічних кабінетом або клінікою.

Лазерна епіляція: що вона собою являє?

Лазерна епіляція – метод видалення небажаного волосся за допомогою лазерного випромінювання. Це головна відмінність від фотоепіляції (використання високо-світла). Лазер впливає на волосяні фолікули. Таким чином вони руйнуються. Використовувати лазер можна на будь-якій зоні: від ніг до пахв і бікіні. На сьогоднішній момент доведена повна безпека лазерної епіляції, тому ви можете легко робити цю процедуру, не побоюючись ніяких негативних наслідків для здоров’я, природно, якщо у вас немає індивідуальних протипоказань до процедури.

Основні переваги лазерної епіляції: в чому вони полягають?

Основний плюс лазерної епіляції – повне позбавлення від небажаного волосся. Для цього вам знадобиться відвідати салон до 10 разів. Повтор такого циклу сеансів може, в подальшому, знадобитися через кілька років. А може і не знадобитися зовсім. Це – один з найбільш довговічних ефектів, які тільки можуть надати різні процедури позбавлення від небажаного волосся.

Ще один плюс полягає в тому, що процедура цілком комфортна, а хворобливі відчуття – мінімальні. Природно, цей параметр дуже індивідуальний, він залежить від вашого больового порогу і, в принципі, сприйнятливості до больових відчуттів. А ще, все залежить від жорсткості і кольору волосся.

Процедура досить швидка, вона не займає надто багато часу. Тривалість одного сеансу від 10 до 30 хвилин. Швидко і красиво!

Після лазерної епіляції виключено роздратування, яке, як правило, переслідує дівчат після використання епіляторів, воску, бритви і лазерних паст. Лазерний промінь проходить тільки по верху шкіри, тому не пошкоджує і не залишає рубців. Звичайно, бувають різні ситуації, але для того, щоб уникнути небажаних реакцій – обговоріть всі нюанси з фахівцем, який буде проводити епіляцію. Це важливий момент, адже багато чого залежить від апарату. Природно, дуже важливо, щоб лазерна епіляція робилася із застосуванням найбільш сучасної та безпечної техніки.

Мінуси лазерної епіляції: що потрібно знати?

Почнемо з хворобливості процедури. Так, ми вже говорили про те, що вона практично безболісна, але все ж, багато що залежить від вашої індивідуальної чутливості. Тому, чи буде боляче – це відкрите питання.

Другий нюанс полягає в тому, що ефект від лазерної епіляції видно не відразу, а тільки після проходження всього курсу. Одноразова процедура буде просто не мати ніякого сенсу, тому заплануйте відразу потрібну кількість сеансів.

Багато хто говорить про дорожнечу лазерної епіляції, але це, в певному сенсі, оману, адже ми витрачаємо досить чимало, коли купуємо верстати і засоби для гоління, або ж відвідуємо, як мінімум, раз в три-чотири тижні майстри депіляції. А з урахуванням того, що лазерна епіляція позбавляє від небажаного волосся якщо не назавжди, то на кілька років, то економія стає більш, ніж очевидною.

Апарат для лазерної епіляції: де можна купити?

Якщо ви плануєте ввести послугу лазерної епіляції в своєму салоні або косметологічної клініці, то якісний, сучасний і безпечний апарат ви можете без проблем купити у PrimeLaser Systems. У нас – великий вибір лазерних апаратів, в тому числі – для лазерної епіляції. Ми навчаємо роботі з апаратами, а також видаємо сертифікати для вас або ваших співробітників. Річне сервісне обслуговування – бонусом. Лазерна епіляція з нами – це просто!

(2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

09.11.2019
Плюси лазерної епіляції
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup