Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Плазмоліфтінг: особливості процедури, показання та протипоказання до проведення

ГоловнаБлог — Плазмоліфтінг: особливості процедури, показання та протипоказання до проведення

Використання власної крові пацієнта за своє власне лікування вже давно практикується в медицині. Косметологія також часто практикує цей метод лікування і профілактики розвитку різних шкірних захворювань.

Особливості процедури

Плазмомолфтінг відноситься до Біомезотерапії. Суть процедури полягає в інжекції раніше прийнятих очищеної крові від пацієнта під його шкірою.

Використання власної крові має ряд переваг:

 •         Повна біосумісність;
 •         Виключення з виникнення алергічної реакції;
 •         Нетоксичність
 •         Безпеки.

Власна кров повністю поглинається організмом. Будучи тканиною пацієнта, реакція відторгнення або алергія на його компоненти неможливо. Крім того, відбір крові і ін’єкції здійснюються за допомогою стерильних одноразових інструментів, що виключає інфекцію.

Слід зазначити, що пацієнт не просто береться з крові. Перед введенням він проходить кілька етапів очистки, в результаті якої є плазмовий збагачений Тромбоцитоцимі. Це препарат для плазмоліфтингу.

Препарат вводиться в потрібну ділянку шкіри з шприцом з невеликою голкою. Процедура майже безболісна. До введення дезінфікуючих засобів застосовуються для запобігання зараження місця введення. Якщо пацієнт має дуже чутливу шкіру і низький поріг болю – шкіра лікується анестезією кремом.

Ефективність і протипоказання

Після введення, підготовка їх крові має стимулюючий ефект регенерації. Крім того, такий метод прискорює всі процеси на місці введення, активізації і прискоренні обмінних процесів і метаболізму, сприяє усуненню зайвої рідини з токсинами і вільними радикалами. Покращуючи циркуляцію крові, збільшується приплив кисню і поживних речовин. Вже після процедури, пацієнти відзначають такі результати:

 •         Шкіра набуває свіжого сяючого зовнішнього вигляду;
 •         Ліквідація дрібних зморшок;
 •         Освітлення або зникнення пігментних плям;
 •         Покращена еластичність і еластичність;
 •         Покращує контур обличчя;
 •         Омолодження
 •         Підйомний ефект.

Часто цей метод практикується для лікування випадіння волосся і облисіння. Вводячи препарат у шкіру голови, можна активувати функцію волосяних фолікулів. Після повного курсу лікування ріст волосся відновлюється і зменшується їх надмірні втрати. Нормалізація сальних залоз призводить до зникнення акне, сприяє зникненню лупи і дає волоссю більш красивим і естетичним зовнішнім виглядом, запобігаючи їх надмірне і занадто швидке забруднення.

Для отримання максимального ефекту вам необхідно пройти повний курс плазмоліфтингу. Кількість процедур визначається лікарем-косметологов, досить часто 2-4 процедур, які проводяться з інтервалом 2-3 тижнів. Результат після лікування триває до року, щоб продовжити його рекомендується надати шкірі професійний повний догляд.

Процедура практично не має протипоказань. Але, не рекомендується проводити хворих з такими захворюваннями:

 •         загострення хронічних захворювань;
 •         Алергія на антикоагулянти і стимулятори;
 •         Нове формування на місці введення;
 •         Вагітність і ГВ;
 •         Онкології
 •         Цукровий діабет;
 •         Гострі вірусні та бактеріальні захворювання.

Оговталася від процедури

Після введення нормальної реакції крові є почервоніння, утворення невеликого Гематома і набряків в місці управління. Через це не рекомендується проводити plasmololifting перед різними подіями та торжеств, де важливо добре виглядати. Такі місцеві прояви повинні зникнути протягом 1-3 днів. У цей період, уникайте зараження шкіри, не рекомендується відвідувати солярій та інші професійні косметичні процедури. В іншому випадку пацієнт не потребує особливих методів реабілітації.

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

01.02.2019
Плазмоліфтінг: особливості процедури, показання та протипоказання до проведення
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup