Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Пігментація

ГоловнаБлог — Пігментація

Поява пігментації є досить поширеною проблемою сьогодні. Гормональний порушення, надмірно активне сонце, відсутність культури використання сонцезахисного крему, і багато іншого, все це стає причиною пігментації. Пігментації, по суті, є фарбування шкірних тканин, у зв’язку з наявністю пігменту. Як правило, мова йде про шкіру, а також фарбування шкіри під впливом меланіну. Основна функція меланіну полягає в захисті шкіри від тих процесів, які можуть завдати шкоди організму. Таким чином, коли засмага, коли шкіра має ультрафіолетових променів, меланіну починає блокувати їх: його кількість в організмі збільшується, і шкіра набуває темного відтінку. Якщо в організмі є нормальна кількість меланіну, то процес пігментації (потемніння) шкіри під його впливом запобігає засмаги, фотостаріння, раку, фотодерматозів та інших захворювань. Виникає природна пігментація шкіри. Причиною її появи є захисний бар’єр проти серйозних захворювань.

Пігментація: основні причини виникнення:

 • Тривалий час перебування на активному сонці;
 • Гормональні розлади;
 • Зловживання солярієм,
 • ШЛУНКОВО-КИШКОВІ захворювання;
 • Травми шкіри;
 • Харчове отруєння;
 • Контакт з шкідливими речовинами;
 • Нейропсихіатричні розлади, а також багато іншого.

Антипігментації у будинку: що може бути зроблено?

Звичайно, сильна пігментація будинку не подолати, не народні кошти, незалежно від того, скільки в Інтернеті або порадив бульйону петрушку. Звичайно, це досить безпечно, але все ж ми не радимо Вам займатися аматорським, і наполягати на праві звернутися до кваліфікованих професіоналів. Якщо у вас є пігментація, намагайтеся уникати активного сонця як можна більше і використовувати хороший санскрит на постійній основі.

Антипігментація: основні методи

Це дуже важливо, коли пігментація представляється якомога швидше, щоб кваліфікований дерматолог: чим раніше пігментації діагностується, тим швидше причина його появи виявлено, тим швидше відповідне лікування буде наказано, на початку Стадії пігментації можна вилікувати набагато простіше і дешевше, а також уникнути рецидивів. Для депіциії обов’язково призначаються відповідні засоби для домашнього догляду, зазвичай вони містять кислоту в їх складі, призначаються sanskiny. Крім того, широко використовуються різні пілінги, такі як хімічний пілінг. Якщо пігментація викликана гормональними порушеннями, то в першу чергу необхідно нейтралізувати ці розлади, призначати відповідні, медикаментозне лікування гормональної терапії. Також можуть використовуватися мезотерапія, кріотерапія, озонотерапію та кріомасаж. Крім того, лазерне шліфування шкіри залишається надзвичайно ефективним методом.

Лазерна омолодження шкіри: основні переваги

Основною перевагою процедури є його максимальна ефективність. Все, природно, залежить від ступеня пігментації, але, як правило, є кілька сесій для того, щоб нейтралізувати його повністю, крім того, цей метод забезпечує страхування від подальших рецидивів. Лазер руйнує меланіну, процедура досить безболісна. Результат швидкий, цілісність шкіри зберігається, і його власний колаген виробляється. Загалом, це процедура найчастіше приходять клієнти дерматологічних і косметологічних клінік при наявності пігментації.

Пристрої для лазерного видалення пігментації: де я можу купити?

Якщо ви хочете, щоб ваша Клініка мати лазерне омолодження шкіри послуги з видалення пігментації, ви можете легко знайти правильні пристрої в діапазоні системи PrimeLaser. Високоякісні, найсучасніші та ефективні пристрої, навчальні роботи з їх видачею сертифікатів вашим співробітникам, разом з нами, процедура лазерного шліфування в клініці або вашому салоні-це просто!

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

06.03.2019
Пігментація
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup