Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Пігментація. Гіперпігментація

ГоловнаБлог — Пігментація. Гіперпігментація

Гіперпігментації шкіри є загальним станом шкіри, що частіше зачіпає жінок і дівчаток. Проявляється дуже інтенсивно пігментації (кольором) шкіри. Такі дефекти можуть бути різних розмірів і форм. Причина їх входження часто надмірне накопичення в клітинах шкіри пігменту-меланіну. Часто поява таких утворень не шкодить здоров’ю, будучи тільки косметичним дефектом. Обов’язкове лікування вимагає захворювання, яке є фоном яких такі зміни відбуваються.

Причини гіперпігментації

Є багато варіантів гіперпігментації, для їх визначення потрібно пройти експертизу дерматолога, ендокринолога і гастроентеролога.

Гіперпігментації може бути вроджена і придбана. Причини вроджених пігментних плям не повністю вивчені. Передбачається, що на якомусь етапі становлення плоду виникає незначна невдача, що приводить до такої мутації. Це може бути пов’язано з серйозним стресом під час вагітності, в результаті вірусного захворювання або гормональної недостатності.

Вроджена гіперпігментації може відбутися в ряді людей. Варто згадати, що для нього більш схильні власники волосся і світлової шкіри. Спільною причиною гіперпігментації є засмага, особливо навесні або в солярії. Найчастіше ці чинники призводять до появи веснянок. Причиною цього є особливості функціонування і поширення меланіну в організмі.

Непричинно поява пігментних плям може говорити про будь-яких патологічних причин або змін в організмі. Зважаючи на те, що утворення меланіну і його поширення в організмі-це робота ендокринних органів, зокрема гіпоталамус, гіперпігментації може бути ознакою гормональної недостатності. Можна розрізняти ряд причин, які часто призводять до інтенсивного кольору шкіри:

 •         Вагітності
 •         Кліматична період;
 •         Дефіцити або overabundance деяких мінеральних речовин;
 •         Хвороби
 •         ШЛУНКОВО-КИШКОВОМУ ТРАКТІ
 •         Прийом деяких видів лікарських засобів (тетрацикліну, саліцилової кислоти, Іоанна сусла);
 •         Ендокринних захворювань;
 •         Інсоляції
 •         Злоякісна освіта.

В залежності від типу пігментації, бувають такі види:

 •         Вторинні гіперпігментації;
 •         Первинна гіперпігментації.

Вторинна є наслідком будь-якої хвороби. Причини первинної гіперпігментації не вивчені.

Якщо гіперпігментації виявлено, медичне обстеження слід проводити, щоб уникнути серйозних захворювань.

Способи лікування гіперпігментації

Якщо поява цього кольору шкіри не є наслідком захворювання і приносить дискомфорт, він може бути усунутий. Є багато косметичних процедур, які успішно лікувати надмірної пігментації. Ці процедури включають:

 •         Поверхневе і Серединний хімічний пілінг – пілінг верхнього шару епідермісу, в якому відбувається надмірне накопичення меланіну;
 •         Лазерне шліфування – руйнування плям шляхом безпосереднього впливу на них лазерним;
 •         Фотоомолодження-стимулює вироблення еластину і колагену, усуває пігментні плями і покращує загальний стан шкіри;
 •         Озонотерапія – метод ефективний для усунення плям, що виникли на фоні травми або запалення. Усуває гіперпігментації, стимулює регенеративні здібності шкіри, зменшує запальні процеси і поглинає шрами.

Найбільш оптимальним методом лікування і кількістю необхідних процедур допоможе визначити лікар-дерматолог або косметолог. Після лікування, важливо утриматися від надмірного впливу на сонце, особливо в обідній час. Необхідно відмовитися від відвідування солярію.

(2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

01.02.2019
Пігментація. Гіперпігментація
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup