Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Переваги та види апаратної косметології для обличчя

ГоловнаБлог — Переваги та види апаратної косметології для обличчя

Апаратна косметологія сьогодні набрала більшу популярність. У це поняття входять всі методики і способи зробити зовнішній вигляд більш привабливим, а шкіру – здоровіше. У цьому типі косметології використовуються різні фізичні фактори. Наприклад, ультразвук, струм, лазер або вакуум. Давайте разом розглянемо види і переваги саме апаратної косметології для обличчя.

Види процедур

Різні види процедур дозволяють домогтися успіхів у вирішенні тієї чи іншої проблеми. Раніше деякі з них несли виключно лікувальну мету. Але сучасні технології дозволили перетворити лікувальні процедури в відмінний варіант для поліпшення стану шкіри обличчя.

На особливу увагу заслуговують процедури, які несуть «антивікове» дію. Клієнти шановного віку часто звертаються в косметологічні центри, де проводяться омолоджуючі процедури. Вони ефективні як для людини 50-ти років, так і тоді, коли пішов восьмий десяток.

Види апаратної косметології виділяють в залежності від того, які фізичні фактори впливають на шкіру обличчя. До них відносяться:

 • механічні методи.
 • Використання вакууму.
 • Ультразвукові процедури.
 • Лазерні методи.
 • Електричні методи.

Крім того, що на плечах косметологів основне завдання – виконати процедуру якісно, але ще і необхідно підібрати той варіант, який підходить людині.

Плюсом апаратної косметології можемо по праву вважати те, що деякі методи відмінно поєднуються один і другом і приносять максимальний результат.

Переваги апаратної косметології

Давайте разом розберемося, чому апаратні процедури так популярні зараз.

 1. Безпека. Мова, звичайно ж, йде про якісну роботу з боку лікаря і проходженню правилам косметолога. В цьому випадку апаратні методики не принесуть шкоди здоров’ю. Використовуються перевірені способи впливу на шкіру, оскільки вони раніше застосовувалися в лікувальних цілях. Дія мікроструми на організм людини вивчено не одне десятиліття назад. Застосування сучасних апаратів допомагає за короткий термін домогтися потрібного результату, оскільки обладнання перевіряється в лабораторіях і проходить ліцензування.
 2. Висока ефективність. Безліч задоволених клієнтів по всьому світу – це відмінне доказ того, що апаратна косметологія на ринку сучасних процедур виявилася не дарма. Технології впливають на всі шари шкіри, стимулюючи регенерацію шкіри, зменшуючи жирові скупчення.
 3.  Помітний результат. Після проходження курсу апаратних процедур результат не змусить себе чекати. Важливо знайти «свого» майстра, який підбере потрібний курс процедур і дотримуватися його рекомендацій.
 4. Здоров’я шкіри. Крім того, що поліпшується зовнішній вигляд, процедури покращують кровообіг, стимулюється синтез білків і розгладжуються дрібні зморшки. Делікатні методики дають швидкий результат. Наприклад, лазерне експрес-омолодження допомагає позбутися від набряків, дрібних зморшок і звузити пори.
 5. Процедури використовуються не тільки з естетичною метою, а й для лікування. Зараз лікар-косметолог може допомогти позбутися проблем зі шкірою медичними методами за короткий термін.
(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Переваги та види апаратної косметології для обличчя
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup