Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Відмінності електроепіляції від лазерної та фотоепіляції

ГоловнаБлог — Відмінності електроепіляції від лазерної та фотоепіляції

Питання позбавлення від небажаного волосся людство вивчає вже не першу сотню років. Пошук способів, щоб видалити волосся ефективно, надовго, а головне безболісно, не припиняється досі. Ефективність застосування тих чи інших процедур для епіляції ставала предметом серйозних діскуссій.Особенно питанням цікавляться жінки. Кожна мріє про шкіру без зайвих волосків, які так і норовлять зіпсувати ідеальний образ.

Останнім часом для позбавлення від волосся прийнято використовувати плоди технічних розробок. Так, існує два ефективних методи, які мають спільне коріння, але діють все ж по-різному. Це методи лазерної епіляції і електроепіляції. Щоб розібратися який спосіб краще, потрібно детально розглянути нюанси кожного, і зробити висновок. Розберемо це питання в даній статті.

Метод фотоепіляції

Фотоепіляція здійснюється за допомогою спеціальної технології, суть якої полягає у високій інтенсивності світлового впливу. Цей метод близький до лазерного впливу і покликаний вплинути безпосередньо на власний пігмент. Імпульс робить прямий вплив на капіляри, кров в них згортається і волосся втрачає можливість отримувати поживні речовини. Після цього він просто випадає.

При цьому метод абсолютно нешкідливий, тобто небажані і умовно небезпечні світлові хвилі просто відсікаються спеціальним фільтром. З цієї причини даний метод може використовуватися всіма без обмежень. Єдина умова: колір волосся. Метод ефективний тільки для видалення волосків в яких міститься велика кількість пігменту меланіну. Якщо ж волосся сиве, руді або білі, то ефективність істотно знижується.

До переваг методу можна віднести його безконтактність. Вплив здійснюється з відстані, без зіткнення з шкірним покривом, тому не відбувається роздратування. Також це виключає можливість інфікування. Сам же сеанс триває в середньому 15 хвилин. Для того, щоб добитися необхідного результату знадобиться кілька сеансів.

Фотоепіляція і лазерна епіляція практично ідентичні за методом і результатами.

Метод електроепіляції

Суть методу полягає в тому, що безпосередньо на волосся і фолікули впливає розряд електричного струму. Існує кілька способів зробити дану дію: за допомогою стерильних голок і з використанням спеціалізованого пінцета-електрода. Струм чинить руйнівну дію безпосередньо на власний корінь і призводить до його некрозу. Також руйнується і живить волосся капіляр. Це згодом призводить до випадання волосся.

До переваг даного методу, у порівнянні з фотоепіляцією і лазерної епіляції, можна віднести те, що видаляється будь волосся незалежно від його кольору. Для досягнення необхідного ефекту необхідно провести кілька сеансів електроепіляції.

Також даний метод дозволяє назавжди позбутися від волосся: новий волосся більше не виросте.

З огляду на, що метод має на увазі контакт зі шкірою, необхідно проводити сеанс в стерильних умовах. Протипоказань практично немає, електроепіляція, це відмінний спосіб всього за кілька сеансів назавжди вирішити питання з небажаними волоссям.

(2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

04.12.2019
Відмінності електроепіляції від лазерної та фотоепіляції
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup