Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Відмінність між косметологом-естетистом та лікарем косметологом

ГоловнаБлог — Відмінність між косметологом-естетистом та лікарем косметологом

Вибираючи фахівця, який можна довірити за допомогою процедур догляду за шкірою та лікування, багато клієнтів зустрічають таких фахівців, як косметолога-естетика та лікар косметолога. Повсюдне помилка полягає в тому, щоб розглянути це одне і те ж саме. Хоча ці спеціалісти працюють в одній сфері діяльності, вони є різними фахівцями.

Косметичка-естетик-особливості професії

Косметичка-естетик-фахівець, який отримав тільки середню медичну освіту і пройшов косметологічні курси. Вона може виконувати різні процедури, тільки поверхнево впливають на шкіру. Його обов’язки включають наступні процедури:

 •         Проведення масажу (скульптурна, ліплення);
 •         Апаратний очищення шкіри;
 •         Очищення поверхні шкіри;
 •         проведення епіляції;
 •         Догляд за вії і бровами;
 •         Застосування масок;
 •         Проведення процедури обгортання.

В залежності від того, які косметичні курси косметолог зазнав свого, він може володіти деякими практичними навичками. Косметолог-естетик не діагностує і не лікує шкірних захворювань. Його обов’язки не включають в себе знання про структуру і функціонування всього організму і вплив органів на стан шкіри. Часто, він відвідав для профілактичних цілей, щоб забезпечити шкіру повною професійною турботою. Це дозволяє подовжити шкіру молоддю і запобігати розвитку дефектів шкіри.

Лікар косметолог – обов’язки спеціаліста

Косметолог може бути тільки фахівцем з вищої медичної освіти та післядипломної профільної освіти. Теоретичні та практичні навики дозволяють діагностувати шкірні та волосяні захворювання. Визначивши причини їх виникнення, лікар надасть рекомендації щодо їх усунення.

Косметолог повинен мати можливість володіти різноманітним обладнанням, необхідним для діагностики або лікування захворювань. Лікар може виконувати хірургічні операції з ліквідації незначних дефектів шкіри. Вони можуть здійснюватися, якщо вони не потребують стаціонарного лікування і можуть здійснюватися без загального анестезії в контексті маніпуляційних шаф.

Процедури, які вимагають знання анатомії і фізіології, включаючи розташування нервів і судин, також проводиться лікарем-косметолог. Ці процедури включають всі методи, які виконуються методом ін’єкцій. Ці методи включають ін’єкційні типи мезотерапії, кріотерапія і лазерні процедури.

Косметолог не займається масажем, поверхневим очищенням шкіри та інших процедур, поведінка яких несе відповідальність косметолога-естетик. Лікар визначає, яка процедура необхідна для пацієнта. Після косметичних процедур і профілактичного лікування лікар може призначати ліки, давати рекомендації з харчування та способу життя. При необхідності лікар пропишеться додаткові методи обстеження пацієнту, надсилають на консультацію іншим лікарям. Головне завдання лікаря-косметолога-діагностика і лікування всього тіла, а не окремих органів. Знаючи, як вони взаємодіють, можна буде знайти лікування та профілактичні процедури.

Для повноцінного функціонування салону краси та надання клієнтам повного об’єму косметологічних послуг колектив салону повинен бути як спеціалістами. Вони обидва є незамінними і разом надають клієнтам повний сервіс. Лікар допоможе визначити хворобу і визначити оптимальний спосіб турботи, а естетика здійснюватиме лікувальні та профілактичні процедури.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

01.02.2019
Відмінність між косметологом-естетистом та лікарем косметологом
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup