Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Основні особливості лазерної епіляції: кому можна робити, з якого віку, які протипоказання.

ГоловнаБлог — Основні особливості лазерної епіляції: кому можна робити, з якого віку, які протипоказання.

Лазерна епіляція сьогодні представляє з себе найбільш популярну процедуру в косметологічних клініках. Вона популярна у жінок, багато в чому за рахунок довготривалості ефекту.

Лазерна епіляція – це сучасна методика видалення небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла і на обличчі. Безболісність і висока ефективність здобули їй велику популярність у всьому світі. Сьогодні не тільки жінки, а й чоловіки охоче відвідують косметологічні клініки, переконавшись, що кращого способу позбавитися від волосся просто не існує.

Лазерна епіляція: що потрібно знати про підготовку до процедури?

Якщо ви вирішили пройти курс лазерної епіляції, то варто запам’ятати те, що діодний лазер реагує тільки на темні і жорсткі волосся. Сиві, світлі і Пушкова волосся не знімаються, тому що в них міститься мала доза меланіну. Крім цього, дуже важливо, щоб процедура була для вас безпечною. Після проведення процедури, категорично заборонено відвідувати сауну, басейн і солярій. Це може дуже негативно вплинути на шкіру, а також спровокувати її роздратування, пігментацію і алергічні реакції. В цілому, лущення або легке роздратування шкіри можуть бути присутніми після процедур і в разі дотримання всіх норм і правил, але відвідання басейнів, соляріїв або саун тільки посилить цей ефект: приємного тут мало. Якщо ви вже зважилися на весь курс лазерної епіляції, то досвідчений лікар ознайомить вас з тим, що варто відмовитися від прийому гормональних препаратів протягом 6 місяців.

Якщо ви все-таки любителька засмаги, готуєтеся до пляжного сезону, то враховуйте, що засмагати (що на пляжі, що в солярії), можна не пізніше і не раніше, ніж за 2-4 тижні до / після процедури.

Протипоказання до процедури лазерної епіляції: що потрібно знати?

В цілому, до процедури є як абсолютні, так і відносні протипоказання. Абсолютні протипоказання до проведення лазерної епіляції:

 • цукровий діабет в будь-якій стадії;
 • онкологічні захворювання;
 • герпес в гострих формах;
 • індивідуальна непереносимість;
 • засмагла і смаглява шкіра;
 • наявність дерматологічних захворювань;
 • світле і сиве волосся, а також Пушкова волоски.

У будь-якому випадку, перед тим, як записуватися на процедуру лазерної епіляції, ми дуже радимо вам проконсультуватися з цього питання з вашим лікарем.

Серед відносних протипоказань можна відзначити наступне?

 1. Засмага (курс процедур за порадами лікарів варто робити взимку, тому що ділянки, які піддаються впливу лазера потрібно ховати від прямих сонячних променів і ні в якому разі не відвідувати солярій);
 2. Гострі і хронічні захворювання епідермісу;
 3. Родимки в місцях впливу лазерного променя;
 4. Грип, застуда та інші гострі інфекційні захворювання.

Якщо якісь з перерахованих протипоказань у вас все-таки присутні, то рекомендується або відмовитися від процедур зовсім, або почекати з ними.

З якого віку варто починати робити процедури лазерної епіляції?

Лазерну епіляцію все ж небажано робити дівчаткам тільки-тільки досягли стадії статевого дозрівання. Найкраще приступати до процедур з моменту досягнення повноліття, в крайніх випадках – з 16 років. Раніше – не рекомендується. Конкретної верхньої планки за віком також немає; важливо дивитися за станом шкіри, волосся і здоров’я в цілому.

Як правильно підготуватися до процедури лазерної епіляції?

Безумовно, підсумковий результат від проведення процедури залежить не тільки від майстра і від якості апарату, а й від вашої підготовки. По-перше, дуже важливо не робити шугарінг / ваксинг і не вискубувати волоски пінцетом, як мінімум, за пару місяців до планованої процедури. Знову ж, за 2-4 тижні не варто засмагати, а за кілька днів до процедури – варто також виключити спиртовмісну косметику для тіла. За добу можна приймати алкоголь, а також бажано не планувати процедури лазерної епіляції в ті періоди, коли ви приймаєте антибіотики. І також напередодні процедури важливо збрити (звичайнісінькою бритвою) небажане волосся з тієї зони, яку ви плануєте обробляти. До слова, це також зумовлює популярність процедури: адже на відміну від підготовки до шугаринга / ваксингом, волосся зовсім не потрібно відрощувати.

Якісні лазери для епіляції: де можна купити?

Якщо ви хочете, щоб послуга лазерної епіляції була присутня у вашому салоні краси або косметологічної клініці, то кращі апарати для епіляції такого типу ви без проблем знайдете у PrimeLaser Systems. У нас – великий вибір якісних, надійних, абсолютно безпечних апаратів для лазерної епіляції, гарантійне обслуговування протягом року і обов’язкове навчання роботі на апаратах для ваших співробітників з наступною сертифікацією.

(5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

28.07.2020
Основні особливості лазерної епіляції: кому можна робити, з якого віку, які протипоказання.
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup