Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Основні характеристики неодимового лазера

ГоловнаБлог — Основні характеристики неодимового лазера

Працівники сучасних салонів краси і тату-студій вважають неодимовий лазер одним з найбільш безпечних і високоефективних приладів. Якщо ви бажаєте його придбати, це можна зробити в нашій компанії, яка також пропонує вам купити апарат для лазерної епіляції доданий.

Важлива інформація

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США визнало високу ефективність неодимового лазера в видалення небажаного волосся. Однією з головних характерних рис цього приладу є велика глибина проникнення променя, яка становить до 8 мм. Слід зауважити, що цей лазер завдає ніякої шкоди шкірних покривів.

Інтенсивний вплив приладу дає можливість не тільки видаляти фолікули волосся, пігменти татуювань і татуажу, але ще і підтягувати шкіру, розгладжувати дрібні зморшки. Підбір потрібної довжини хвилі для неодимового лазера відбувається в індивідуальному порядку. Оптичне випромінювання трансформується в теплову енергію і здійснює термічний вплив на конкретну точку, знищуючи фолікул волосся.

Неодимовий лазер активно застосовується з метою так званого неабіляціонного омолодження. Справа в тому, що під його впливом відбувається продукування колагену, і в підсумку шкіра підтягується, набуває гладкість і пружність. Цей прилад можна застосовувати при проблемах з судинами: його промені видаляють капілярні, венозні і артеріальні сіточки, при цьому не ушкоджуючи здорових тканин.

На сьогоднішній день такий лазер нерідко застосовують в ролі допоміжного кошти в терапії акне, а також всіляких запалень і висипу на тілі. Він дає можливість позбутися від шрамів і рубців, підвищуючи еластичність шкіри.

Після використання неодимового лазера покриви можуть трохи порозоветь, але через пару годин почервоніння йде. Процедура абсолютно безболісна, і ви можете відчувати лише легке тепло. Неодимовий лазер – це інноваційний апарат, що дозволяє розширити можливості компаній сфери косметологічних послуг.

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

23.09.2019
Основні характеристики неодимового лазера
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup