Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Нитки: правда та міфи.

ГоловнаБлог — Нитки: правда та міфи.

Сучасна косметологія пропонує багатий вибір різних процедур, які дозволяють зберегти красу та молодість шкіри обличчя якомога довше. Це і ін’єкції, що наповнюють шкіру вітамінними коктейлями і гіалуронової кислотою, і мікроструми, і лазерні ліфтингові методики, і різного роду чищення, і пілінги. Однак, у будь-якому випадку варто враховувати, що дуже важливо вибирати анти-ейдж процедури не тільки виходячи з типу шкіри, але і типу старіння. Те, що підходить жінкам з дрібноморщинистим типом старіння – тим, що має на увазі, що про вік говорять лише дрібні зморшки і сухість шкіри, може бути протипоказано тим, у кого – деформаційний тип старіння. Цей тип старіння дуже складний, він має на увазі, що з віком контури обличчя “пливуть” вниз і риси обличчя деформуються, з’являються досить неприємні брили. Такому типу старіння, наприклад, протипоказано зловживання філерами, які притягують воду, провокують набряки, розтягнення шкіри та ще більшу деформацію рис обличчя. А найкращим методом анти-ейдж терапії в цьому випадку будуть нитки. Що це таке?

 

Нитковий ліфтинг: що це таке?

Нитковий ліфтинг за своєю суттю є підтяжкою обличчя, коли під шкіру вживлюються спеціальні нитки і підтягують її, формуючи і армуючи новий каркас. Цей результат фіксується на тривалий період. Нитковий ліфтинг дозволяє позбутися птозу і брилів, проблеми нечіткого овалу обличчя, другого підборіддя, так званих гусячих лапок і зморшок. Також нитковий ліфтинг дозволяє скоригувати асиметрію, якщо така є. В цілому, цей ліфтинговий метод дійсно дуже популярний, проте його супроводжує велика кількість різних міфів. І їх ми також хотіли б розібрати докладніше.

Нитковий ліфтинг: міфи та реальність.

Міф №1. Ниткові методики травмонебезпечні.

Деяке зерно істини в цьому міфі, звичайно ж, є. Проте, наскільки травматичною буде процедура, залежить від того, наскільки виражені вікові зміни. Тредліфтінг передбачає більший обсяг роботи, ніж ін’єкції. Тут і стерильна підготовка пацієнта, і місцева анестезія, і встановлення ниток. Також нитковий ліфтинг потребує більше знань та умінь від косметолога, ніж звичайні естетичні ін’єкції. Травматичність залежить і від обсягів корекції: чи це буде тільки робота з брилями (опущена щічна область) або потрібно коригувати вилицьову область і друге підборіддя. В арсеналі лікарів великий вибір ниток, для кожного виду – свої показання та методики введення. Таким чином, грамотний фахівець зменшить травмонебезпечність ниткового ліфтингу до мінімуму.

 

Міф №2. Нитки – це дорого.

Звичайно, якісна косметологічна процедура не може і не повинна коштувати підозріло дешево. Ні для кого не секрет, що всі старіють по-різному. Когось із віком турбують зморшки на лобі, хтось страждає на опущення щічної області («бульдожі щічки»). Отже, і методи корекції повинні вибиратися за показаннями, а не за ціною. Одна процедура ниткового ліфтингу з успіхом вирішить завдання, яке непідвладне двом-трьом сесіям з ін’єкціями філерів. Тому нитковий ліфтинг – це спосіб, який відмінно справляється з птозом, але при цьому більш економічний, ніж малоефективні в такій ситуації ін’єкції наповнювачів. Тому що, власне кажучи, ін’єкції вам потрібно буде постійно оновлювати, а ось нитки дають стійкий ефект. До речі, не намагайтеся знайти дешеву пропозицію. Поганий фахівець може буквально зіпсувати вам обличчя. Шукайте найкращу клініку, якщо знаходитеся у пошуках такого фахівця.

 

Міф №3. Прийде загальний наркоз і повна стерильність.

У вас повинні виникати питання, якщо стерильність фахівцем з ниткового ліфтингу не дотримується. Стерильність – це обов’язкова умова для будь-якої інвазивної процедури. І це – основа, виходячи з якої необхідно обирати спеціаліста. Тому процедура проводиться у підготовленому операційному чи маніпуляційному кабінеті, з дотриманням усіх умов стерильності. Однак, загальний наркоз не потрібний, як правило, фахівці обходяться місцевим наркозом. Для цього використовують спеціальний знеболюючий розчин, який вводять безпосередньо у передбачуване місце імплантації ниток. Тож під час процедури пацієнт не відчуває болю та спокійно спілкується з лікарем.

 

Міф №4. Процедура має вікові обмеження.

І так і ні. Звичайно, процедуру немає сенсу робити дівчатам до 27 років: це просто не має сенсу і втручання такого роду буде зайвим. Але загалом ця процедура підходить жінкам будь-якого віку, відштовхуватися необхідно не від цифри в паспорті, а від наявності показань до процедури.

 

Міф №5. Після ниткового ліфтингу залишаються надрізи, шви та шрами.

Якщо йдеться про стандартний нитковий ліфтинг, то, як правило, нитки вводяться за допомогою найтонших голок. Сліди перестають бути помітними вже за кілька годин після процедури. Якщо ж масштаби процедури більші і потрібне ґрунтовне відновлення контурів та овалу обличчя, то робляться мікронад

різи, що згодом зашиваються хірургом. Але їх роблять у непомітних точках, таким чином, щоб якщо і залишиться невеликий шрамик – щоб він залишався максимально непомітним і швидко коригуваним декоративною косметикою.

 

Міф №6. Ефект від запровадження ниток є недовговічним.

Тут все залежить від того, що вважати довговічним. Як правило, стійкий ефект зберігається близько року, що є досить довготривалим результатом. Ефект може зберігатися і довше. Якщо ж брати пластичну операцію як альтернативу, то нитковий ліфтинг – менш інвазивна процедура, яка переноситься набагато простіше і не вимагає загального наркозу.

(Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

01.08.2022
Нитки: правда та міфи.
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup