Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Нехірургічний ліфтинг

ГоловнаБлог — Нехірургічний ліфтинг

Поява перших ознак старіння – це, безумовно, подія вельми нерадісне. Звичайно, все залежить від їх прояву і масштабів, але як правило, представниць прекрасної статі це тільки засмучує. На щастя, сучасні технології дозволяють зберегти красу і молодість надовго. При цьому – практично без складних інвазивних процедур і, вже тим більше, різного роду пластичних операцій.

Повернути шкірі свіжість і гладкість, а контуру особи – плавність ліній сьогодні можна без дорогих операцій. Тому, якщо ви побоюєтеся скальпеля і не хочете відразу бігти до хірурга за підтяжкою, то можете бути впевнені, що сьогодні є способи більш гуманні, менш травматичні і не менш ефективні в боротьбі зі зморшками і птозом. Існує безліч сучасних ліфтинг-процедур, що не вимагають серйозного хірургічного втручання. Як вибрати ідеальний ліфтинг і чим процедури відрізняються один від одного?

Різновиди нехірургічного ліфтингу: якими вони бувають?

Апаратна підтяжка виконується на обладнанні, яке використовує для впливу на шкіру різні види енергії (лазерну, радіохвильової, ультразвукову). Апаратний ліфтинг доступний не тільки в клініках пластичної хірургії, але і в клініках медичної косметології. Такі методи не вимагають ні загальної анестезії, ні довгого реабілітаційного періоду, та й коштують незрівнянно дешевше, ніж хірургічні способи повернути молодість. Крім цього, зважитися на апаратну підтяжку, або ж на застосування апаратної ліфтингової методики, відчутно простіше чисто морально.

Лазерні технології також широко використовуються в ліфтингової і анти-ейдж терапії. При впливі лазера на шкіру виробляється теплова енергія, яка сприяє природному процесу омолодження. Після лазерного ліфтингу шкіра стає більш щільною і пружною, посилюється вироблення колагену і інших елементів, що сприяють процесу природного омолодження. Зморшки розгладжуються, кровообіг прискорюється, і особа набуває не тільки гладкість, а й здоровий колір. Лазерний ліфтинг проводиться швидко і без анестезії, хоча дуже чутливі люди можуть відчувати під час процедури незначні неприємні відчуття, які в цілому, виправдовуються досить помітними результатами. Значною і довгої реабілітації не потрібно – легке почервоніння проходить дуже швидко само по собі, і ефект від лазерного ліфтингу видно відразу ж. Але все ж ми не рекомендуємо вам робити лазерний ліфтинг напередодні важливих заходів, на яких вам важливо добре виглядати.

SMAS-ліфтинг – це ще одна процедура, яку, власне, можна віднести до нехірургічним ліфтінговим методикам. SMAS-ліфтинг відноситься до ультразвуковим методикам. Ультразвуковий ліфтинг є єдиною апаратної технологією, яка дозволяє впливати на глибокі рівні шкіри. Процедура є безболісною, при цьому, вона дуже відчутний стимулює потужне оновлення шкіри. Грубо кажучи, ультразвукової ліфтинг провокує синтез колагенових волокон, який буде тривати, як мінімум, ще три-чотири місяці після здійснення процедури. Таким чином, процедура має досить пролонгований ефект. Після процедури відразу, ви можете спостерігати лише близько 20-30% від всього ефекту. Саме ультразвукової SMAS-ліфтинг – це найбільш популярна методика нехірургічного ліфтингу, до якої найчастіше звертаються жінки.

RF-ліфтинг або радіохвильової ліфтинг також відрізняється тим, що він провокує власне вироблення колагену. Імпульси від спеціального апарату направляються в шкіру, процедура цілком безболісна і робиться дуже швидко. У косметолога ви проведете не більше години, при цьому – синтез колагену, простимульований процедурою триватиме ще, як мінімум, пару місяців, а ефект в цілому, триватиме півтора-два роки.

Стек гілок ліфтинг – ще один варіант нехірургічній підтяжки обличчя. Він полягає у імплантації спеціальних ниток, які як би армують контури особи. Особливо вдало цей спосіб працює в разі наявності птозу. Нитки можуть бути як розсмоктується, так і нерассасивающіміся.

Як бачите, варіантів процедур нехірургічного ліфтингу існує досить багато. Цілком можна вибрати той варіант, який підійде саме вам – як за ступенем інвазивності, так і за показниками, а також за ефектом. А якщо ви плануєте проведення апаратних ліфтингових процедур в своєму салоні або косметологічної клініці, то всі потрібні для цього апарати, зокрема, лазери, а також апарати для RF- і SMAS-ліфтингу, ви без проблем знайдете у PrimeLaser Systems і зможете придбати їх на найбільш вигідних умовах!

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14.02.2020
Нехірургічний ліфтинг
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup