Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Наскільки потрібна чоловікам депіляція або епіляція

ГоловнаБлог — Наскільки потрібна чоловікам депіляція або епіляція

Ліквідація зайвої рослинності на тілі жінок і дівчат нікого не дивує. Різні рецепти видалення волосся були винайдені кілька сотень років тому. З іншого боку, ставлення до чоловічої депіляції є неоднозначною. Якщо це передумова для спортсменів і танцюристів, це не завжди легко для середньої людини, щоб зробити таке рішення. На момент прийняття рішення необхідно розглянути питання з трьох сторін.

Рекомендація лікарів

Думка питання про депіляцію сходяться в одній-депіляцію повинні здійснюватися в інтимній зоні і пахви. Цей висновок обумовлений анатомічних особливостями тіла, так як саме в цих місцях розташовуються багато потових і сальних залоз, внаслідок чого щодня виділяються різні біологічно активні речовини. Разом з поту вони виділяються через шкіру. З самого волосся є пористий матеріал, будь-які секреції легко всмоктується в них, і видалити після накопичених бактерій дуже проблематично. Навіть використання вологих серветок і душ не в змозі в деяких випадках, щоб повністю позбутися від неприємних наслідків. Разом з потом, у волоссі створюється найбільш сприятлива обстановка для розмноження різних бактерій.

Тому, щоб зменшити ймовірність заподіяння шкоди вашому тілу, рекомендується видалити волосся в пахви і в інтимній області. Що стосується видалення волосся на ногах, грудях і руках лікарі не бачать необхідності видаляти їх для чоловіків.

Привабливість і мода

Сучасна Мода диктує свої правила для чоловіків. Це відноситься не тільки до стилю в одязі, але і до кількості волосся на тілі. Рекламна компанія активно просуває доглянуте зображення успішної людини. Годинники, духи і костюми є лише частиною цього образу. В останні кілька років до них додавали депіляцію. Доглянута людина, позбавлена бурхливої рослинності на тілі. Для видалення зайвої рослинності найчастіше чоловіки вдаються до процедури обсахарлення.

Різниця тільки в складі пасти використовуються. Чоловіче волосся має більш жорсткою текстурою, і лампи розташовані на глибині 10 мм, так що тверді або додаткові тверді текстури використовується. Чоловіки часто засувають Вушні канали, носової трикутник або задньої частини голови. Це питання естетики, як на відміну від пахви видно відразу.

Страх перед процедурою

Видалення надмірної рослинності на тілі хвилює багатьох людей, але деякі з них просто бояться звернутися до господаря. Біль лякає багатьох чоловіків, так що повністю відмовляються від депіляції. Вирішенням проблеми може бути підбір оптимального методу розроздання рослинності на корпусі. Достатньо лише проконсультуватися з відповідним спеціалістом. Косметолог може порадити кілька варіантів, включаючи фотоепілятори. Абсолютно безболісна процедура допоможе скинути волосся навіть у інтимній зоні без неприємних почуттів.

Рішення полягає в тому чи ні, щоб видалити волосся для кожної людини окремо. Але, питання про зручність, здоров’я і естетика диктує свої правила, що в деяких випадках видалення волосся для чоловіків просто необхідно.

У деяких випадках судова процедура достатня для однієї частини тіла. Найчастіше чоловіки вибирають пахви області. Це буде достатньо, щоб вирішити, чи відповідає ця процедура.

(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

04.06.2019
Наскільки потрібна чоловікам депіляція або епіляція
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup