Професійне обладнання для клінік та салонів краси

На які характеристики слід звернути увагу при виборі лазера для епіляції

ГоловнаБлог — На які характеристики слід звернути увагу при виборі лазера для епіляції

Придбання обладнання для косметологічної клініки або салону краси відноситься до довгострокових вкладень, тому до його вибору слід підходити грамотно. На які параметри лазера для видалення волосся слід звернути увагу?

Критерії вибору

Перед покупкою важливо врахувати економічну вигоду, зручність роботи фахівця, комфорт і безпеку споживача процедур. Для цього слід звернути увагу на наступні характеристики апарату:

 • Довжина хвилі. У сучасних апаратах найчастіше використовуються лазери з довжиною хвилі 755 і 810 нм. У другому випадку промінь проникає глибше, а значить видаляє залягають там волосся. Для довідки: середня глибина розташування фолікул – 808 нм.
 • Ресурс імпульсів лазерного модуля. Чим він більший, тим довше прослужить лазер.
 • Частота імпульсів. Цей показник впливає на можливість суцільного обробітку без пропусків і швидкість проведення процедури. Чим вище частота імпульсу, тим більше спалахів лазер здатний випромінювати в секунду.
 • Тривалість імпульсу. Можливість його регулювання дозволяє проводити процедуру і на світлій, і на темній шкірі.
 • Щільність енергії. При низьких показниках больові відчуття знижуються.
 • Система охолодження впливає на комфорт і безпеку клієнта під час процедури. А від того, як часто доведеться доливати охолоджуючу рідину і міняти фільтри залежать витрати на технічне обслуговування.
 • Додаткові функції. Прилади, за допомогою яких можна виконувати і процедури по омолодженню, і лікування акне більш економічно вигідні для салонів краси та клінік, які надають повний спектр косметологічних послуг.
 • Простота управління. Зрозумілий інтерфейс і вибір готових програм для різних типів волосся і шкіри дозволять використовувати лазер в роботі навіть косметолога з невеликим досвідом.
 • Габарити і вага. Якщо апарат планується використовувати в одному приміщенні, рекомендується розглянути варіант з напільного установкою. Для частої транспортування або невеликого приміщення більше підійде компактна модель.

Крім апарату для епіляції, у нас можна купити неодимовий лазер для карбонового пілінгу.

29.08.2019
На які характеристики слід звернути увагу при виборі лазера для епіляції
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Название:
   Цена:
   Мощность:
   Цвет:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова поштаДоставка за адресою

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на картку ФОП