Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Чи можно робити лазерну епіляцію влітку

ГоловнаБлог — Чи можно робити лазерну епіляцію влітку

За останні роки лазерна епіляція стала одним з найпопулярніших методів видалення волосся. Не тільки дівчата, а й хлопці полюбили процедуру за її ефективність і здатність назавжди видаляти рослинність на тілі завдяки руйнуванню волосяного фолікула. На відміну від епіляції електричним струмом, лазер практично безболісно переноситься людиною.

Як діє лазерне випромінювання на волосся

Суть такого видалення волосся полягає в руйнуванні волосяного фолікула впливом лазерного променя. Через деякий час (протягом двох тижнів) волосся випадає. При цьому шкіра не травмується. Однак, це не означає, що достатньо однієї процедури, щоб ваша шкіра була абсолютно гладкою. Адже якою б ефективний ні лазер, його випромінювання впливає лише на волосся, які знаходяться у фазі активного зростання. Саме тому фахівці рекомендують проводити процедуру раз в чотири тижні, саме за цей проміжок з фолікула “сплячого” виростає новий волосся. Кількість процедур залежить від кількості “сплячих” фолікулів.

Які існують обмеження при лазерної епіляції

Якщо ви рішуче налаштувалися на те, щоб почати свій шлях до ідеально гладку шкіру, вам необхідно знати не тільки переваги такого видалення волосся, але і обмежень, з якими ви зіткнетеся. І перше обмеження – фахівці не рекомендують робити епіляцію увечері влітку. Особливо, якщо це стосується областей, які знаходяться під впливом сонячних променів (ноги або лінія бікіні, коли ви на пляжі). Такий запобіжний захід пов’язана з тим, що промінь лазера впливає на пігмент, який міститься в клітинах фолікула – меланін. Саме тому світле волосся не підходять для такого виду епіляції (в них мало пігменту). Засмагла шкіра містить в собі дуже багато цієї речовини. Через це вплив променя може травмувати її.

Однак, зараз розроблені більш нові лазери, які засновані не на впливі на меланін, а на оксигемоглобін. Руйнування волосяного фолікула відбувається за рахунок теплового впливу на капіляри, які його живлять. Цей лазер – справжній порятунок для тих, хто хоче записатися на процедуру в сонячний час року.

Рекомендації пацієнтам, які планують записатися на лазерну епіляцію

Як тільки ви рішуче налаштувалися на процедуру, відмовтеся від використання воску, епілятора, пінцета (як мінімум на місяць). А щоб підвищити ефективність лазера, перед процедурою збрийте волосся. Зробити це ви можете ввечері. До наступного дня їх довжина становитиме близько 1-2 міліметра, що ідеально для лазера.

Не варто переживати, якщо під час процедури ви відчуваєте злегка больові відчуття. Кожна людина має свій рівнем больового порогу. Якщо біль терпіти складно, майстер може запропонувати вам скористатися анестетиком. Після процедури шкіра може придбати легке почервоніння, яке пройде через добу. Вибравши грамотного майстра ви можете бути впевнені в тому, що після лазерної епіляції у вас не залишиться рубців і шрамів.

Крім того, лазерне випромінювання стимулює шкіру до додаткової виробленні колагену. Тому ви не тільки зможете від волосся позбутися, а й отримати ліфтинг-ефект в області впливу променя.

(6 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

24.07.2020
Чи можно робити лазерну епіляцію влітку
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup