Содержание статьи:
Засоби ін’єкційної косметології сьогодні надзвичайно популярні. Та й в цілому, якщо ще раніше ін’єкції здійснювалися виключно в дорогих салонах, то зараз, вартість послуг суттєво знизилася. Безумовно, тут є як переваги, так і недоліки: з одного боку, послуги стали доступнішими, з іншого боку, далеко не факт, що за малі гроші, вам нададуть послугу високої якості. Сьогодні ми хотіли б трохи докладніше поговорити про те, чому в деяких випадках, від засобів ін’єкційної косметології, варто відмовитися.
Чи необхідні процедури ін’єкційної косметології?
На це питання дуже складно відповісти однозначно: адже переваги і недоліки є в обох косметологічних напрямках і фанатів у них досить багато з кожного боку. Якщо вам потрібно швидке поліпшення зовнішності і при цьому ви не боїтеся уколів, ін’єкційні методи для вас. Якщо ж ви готові відкласти результат і пройти повний і тривалий курс, ваш вибір – апаратна косметологія. Але в будь-якому випадку, ми б не радили вам робити процедури ін’єкційної косметології при бажанні отримати миттєвий результат, особливо – перед важливими заходами. Як мінімум, тому, що обов’язково необхідний відновний період, плюс – тому, що тим же філерам все-таки потрібно прижитися для остаточного результату.
Однак у багатьох випадках найкраще вони діють в комплексі. Використовувати, насправді, можна обидві методики: в залежності від кожного конкретного випадку. Наприклад, дієва схема, коли першим пунктом вибирається биоревитализация, а другим – лазерне шліфування. Гіалуронова кислота, якої насичується шкіра при біоревіталізації, робить шкіру зволоженою і оздоровлённой, що сприяє більш продуктивного результату після лазерної корекції. Крім цього, є й інші процедури – наприклад, карбоксітерапіі, гідропілінг, карбоновий пілінг і багато інших: які також забезпечують видимі, іноді – цілком радикальні результати, в тому числі, з точки зору ліфтингу і лікування акне.
Ін’єкційна або апаратна косметологія: що краще?
Складно відповісти однозначно, скрізь є як переваги, так і недоліки. Сучасна індустрія краси пропонує безліч способів омолодження та корекції наявних недоліків шкіри. Головний критерій їх поділу: ін’єкційні (за допомогою уколів) або фізіотерапія (з використанням апаратів). Стверджувати про те, що один з методів кращий за інший, неправильно. Їх призначення однаково – зробити нас молодше і красивіше, позбавити від пігментації, зморшок, розширених пор і інших неприємних недоліків зовнішності. У кожного методу є свої переваги, кожен з них має своїх шанувальників. У цій статті ми розповімо вам про особливості ін’єкційних і апаратних методик. Знаючи нюанси сучасних косметологічних процедур, легше орієнтуватися в їх різноманітті і вибрати для себе оптимальний варіант. Відштовхуватися, звичайно ж, варто від власного стану шкіри, від її потреб, типу, віку і безлічі інших важливих параметрів.
Але в цілому, можна з упевненістю говорити, що апаратна косметологія – все ж безпечніше, ризиків тут менше, ніж у випадку з ін’єкціями. Як мінімум, тому, що результат досягається не миттєво, найчастіше необхідний курс процедур, за хід яких, косметолога набагато легше зменшити або збільшити рівень тих чи інших змін.
Головні недоліки ін’єкційної косметології: в чому вони полягають?
- В першу чергу, процедури ін’єкційної косметології, найчастіше, викликають ефект залежності. Залежно реальної: коли без проведення тих чи інших процедур, ліфтінгові ефекти значно втрачаються і залежно ментальної: коли пацієнткам всіх процедур здається мало і у них виникає бажання додавати ще й ще філерів, заново проводити процедури тих же мезотерапії і биоревитализации. В такому випадку, ефект перебору наявності в самому прямому сенсі цього слова: “жертв” ін’єкцій зазвичай видно здалеку і це – не саме естетичне видовище.
- Від ін’єкцій досить часто спостерігаються набряки. Особливо в тих випадках, коли биоревитализация або ж філери, робляться на обличчі з птозним типом старіння, схильним до набряків. Так як головний препарат в ін’єкційної косметології – гіалуронова кислота, має властивість притягувати до себе воду, то будь-які набряки стають ще сильніше. І зробити з цим нічого не можна.
- Ефект фіброзу також ніхто не відміняв. Особливо це стосується любительок ін’єкційного збільшення губ.
- Навіть в руках досвідченого косметолога, не варто розраховувати на стопроцетно вдалі результати. Філлери можуть мігрувати, за рахунок чого, риси обличчя деформуються.
- Як правило, процедури ін’єкційної косметології досить дороги. Курс процедур, відповідно, ще дорожче.
Залишити відповідь