Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Мінуси ін’єкційної косметології

ГоловнаБлог — Мінуси ін’єкційної косметології

Засоби ін’єкційної косметології сьогодні надзвичайно популярні. Та й в цілому, якщо ще раніше ін’єкції здійснювалися виключно в дорогих салонах, то зараз, вартість послуг суттєво знизилася. Безумовно, тут є як переваги, так і недоліки: з одного боку, послуги стали доступнішими, з іншого боку, далеко не факт, що за малі гроші, вам нададуть послугу високої якості. Сьогодні ми хотіли б трохи докладніше поговорити про те, чому в деяких випадках, від засобів ін’єкційної косметології, варто відмовитися.

Чи необхідні процедури ін’єкційної косметології?

На це питання дуже складно відповісти однозначно: адже переваги і недоліки є в обох косметологічних напрямках і фанатів у них досить багато з кожного боку. Якщо вам потрібно швидке поліпшення зовнішності і при цьому ви не боїтеся уколів, ін’єкційні методи для вас. Якщо ж ви готові відкласти результат і пройти повний і тривалий курс, ваш вибір – апаратна косметологія. Але в будь-якому випадку, ми б не радили вам робити процедури ін’єкційної косметології при бажанні отримати миттєвий результат, особливо – перед важливими заходами. Як мінімум, тому, що обов’язково необхідний відновний період, плюс – тому, що тим же філерам все-таки потрібно прижитися для остаточного результату.

Однак у багатьох випадках найкраще вони діють в комплексі. Використовувати, насправді, можна обидві методики: в залежності від кожного конкретного випадку. Наприклад, дієва схема, коли першим пунктом вибирається биоревитализация, а другим – лазерне шліфування. Гіалуронова кислота, якої насичується шкіра при біоревіталізації, робить шкіру зволоженою і оздоровлённой, що сприяє більш продуктивного результату після лазерної корекції. Крім цього, є й інші процедури – наприклад, карбоксітерапіі, гідропілінг, карбоновий пілінг і багато інших: які також забезпечують видимі, іноді – цілком радикальні результати, в тому числі, з точки зору ліфтингу і лікування акне.

Ін’єкційна або апаратна косметологія: що краще?

Складно відповісти однозначно, скрізь є як переваги, так і недоліки. Сучасна індустрія краси пропонує безліч способів омолодження та корекції наявних недоліків шкіри. Головний критерій їх поділу: ін’єкційні (за допомогою уколів) або фізіотерапія (з використанням апаратів). Стверджувати про те, що один з методів кращий за інший, неправильно. Їх призначення однаково – зробити нас молодше і красивіше, позбавити від пігментації, зморшок, розширених пор і інших неприємних недоліків зовнішності. У кожного методу є свої переваги, кожен з них має своїх шанувальників. У цій статті ми розповімо вам про особливості ін’єкційних і апаратних методик. Знаючи нюанси сучасних косметологічних процедур, легше орієнтуватися в їх різноманітті і вибрати для себе оптимальний варіант. Відштовхуватися, звичайно ж, варто від власного стану шкіри, від її потреб, типу, віку і безлічі інших важливих параметрів.

Але в цілому, можна з упевненістю говорити, що апаратна косметологія – все ж безпечніше, ризиків тут менше, ніж у випадку з ін’єкціями. Як мінімум, тому, що результат досягається не миттєво, найчастіше необхідний курс процедур, за хід яких, косметолога набагато легше зменшити або збільшити рівень тих чи інших змін.

Головні недоліки ін’єкційної косметології: в чому вони полягають?

 1. В першу чергу, процедури ін’єкційної косметології, найчастіше, викликають ефект залежності. Залежно реальної: коли без проведення тих чи інших процедур, ліфтінгові ефекти значно втрачаються і залежно ментальної: коли пацієнткам всіх процедур здається мало і у них виникає бажання додавати ще й ще філерів, заново проводити процедури тих же мезотерапії і биоревитализации. В такому випадку, ефект перебору наявності в самому прямому сенсі цього слова: “жертв” ін’єкцій зазвичай видно здалеку і це – не саме естетичне видовище.
 2. Від ін’єкцій досить часто спостерігаються набряки. Особливо в тих випадках, коли биоревитализация або ж філери, робляться на обличчі з птозним типом старіння, схильним до набряків. Так як головний препарат в ін’єкційної косметології – гіалуронова кислота, має властивість притягувати до себе воду, то будь-які набряки стають ще сильніше. І зробити з цим нічого не можна.
 3. Ефект фіброзу також ніхто не відміняв. Особливо це стосується любительок ін’єкційного збільшення губ.
 4. Навіть в руках досвідченого косметолога, не варто розраховувати на стопроцетно вдалі результати. Філлери можуть мігрувати, за рахунок чого, риси обличчя деформуються.
 5. Як правило, процедури ін’єкційної косметології досить дороги. Курс процедур, відповідно, ще дорожче.
(1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Мінуси ін’єкційної косметології
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup