Професійне обладнання для клінік та салонів краси
×

Мікрокутна терапія: що це таке?

ГоловнаБлог — Мікрокутна терапія: що це таке?

Сьогодні різні апаратні процедури стають дедалі популярнішими. За рахунок своєї безпеки, ефективності та доступності. І однією з найбільш популярних процедур є фракційна мезотерапія або мікрокутна терапія. Що вона являє собою, в чому її плюси і мінуси, а також які показання до мікрокутної терапії? Спробуємо розібратися у статті.

 

Мікрокутна терапія: що це таке?

Фракційна мезотерапія або мікрокутна терапія – це процедура, яка проводиться на апараті, що дозволяє робити мікропроколи, що забезпечують ліфтинговий ефект і проникнення всередину сироваток за типом шкіри.

Принцип процедури мікрокутної терапії: у чому полягає?

Апарат послідовно перфорує шкіру, створюючи мікроскопічні ушкодження, які оточені здоровою шкірою. Енергія проходить через кінчик кожного електрода (мікроголки) та проникає глибоко у тканини. Пошкоджені ділянки активуються та відбувається регенерація (оновлення) клітин шкіри, виробляються колаген та еластин. Все це прискорює загоєння, дозволяє досягти однорідного зовнішнього вигляду тканини та мінімального періоду відновлення. На загоєння мікротравм йде 1-2 дні, таким чином пацієнт може жити у звичному для себе режимі (не потрібний період реабілітації). Тому прямо напередодні відповідального заходу таку процедуру проводити не варто, але приблизно за тиждень – цілком. І ефект у цьому випадку якраз буде оптимальним.

Також під час процедури відбувається ефект безопераційної підтяжки завдяки коагуляції білка. Радіочастотне випромінювання нагріває тканини, стимулюючи згортання (коагуляцію) білкових сполук. Повертаючись, білок природним шляхом підтягує шкіру.

Додатковий ефект від процедури – це ліфтинг, він відбувається завдяки імпульсно-магнітному випромінюванню. Вплив на тканини магнітного поля відновлює втрачену еластичність шкіри.

Це курсова процедура, яка виконується 1 раз на 1,5 місяці. Курс підбирається лікарем в індивідуальному порядку залежно від проблеми та ступеня її занедбаності.

Процедура займає від 30 хвилин до години залежно від зони проведення процедури. Достатньо три процедури з розривом на місяць, щоб досягти відмінного ефекту на 1,5-2,5 роки.

 

Які основні переваги мікрокутної терапії:

  1. Досить висока ефективність.
  2. Мала інвазивність. Епідерміс практично не ушкоджується.
  3. Відсутні обмеження за віком. Неважливо, скільки вам років, мікрокутна терапія – оптимальний варіант.
  4. За рахунок малоінвазивності, відновлювальний період після процедури – досить короткий.
  5. Ця процедура всесезонна. На відміну від тих же хімічних пілінгів, така ліфтингова процедура може бути проведена як влітку, так і взимку. Фоточутливість після неї не підвищується.

Шкіра стає більш рівною, більш підтягнутою, свіжішою. Недоліки стають менш видимими. Процедура допомагає повернути чіткий овал обличчя, трохи зменшити нависання верхньої повіки. Процедура також має накопичувальний ефект та бажано проводити її курсом, а не одноразово. І з кожним разом результат буде вам краще і краще.

 

Показання до мікрокутної терапії: які вони?

Спектр дії мікрокутної терапії досить широкий, тому список показань – немаленький. Серед основних можна відзначити такі:

  1. Зморшки. У різних зонах – від контуру очей до рук та декольте.
  2. Птоз різного ступеня. Від легені до відчутної.
  3. Рубці, шрами та розтяжки.
  4. В’ялість шкіри в “проблемних” зонах – наприклад, колінах та ліктях.
  5. Обвисла шкіра живота або стегон.
  6. Наявність постакне.
  7. Гіперпігментація та гіперкератоз.
  8. Целюліт.

Як бачите, список показань – широкий, тому процедуру можна назвати універсальною. Але, безперечно, є також і протипоказання.

 

Протипокази до мікрокутної терапії : що потрібно знати?

  1. Процедура не рекомендується при вагітності та лактації.
  2. Робити таку процедуру не можна також особам із онкологічними захворюваннями.
  3. Інфекційні захворювання у гострій фазі.
  4. Порушення у роботі згортання крові.

Поновлення після процедури: що потрібно знати?

Дуже важливо після цієї процедури не зловживати декоративною косметикою, а також не відвідувати лазні, сауни та солярії протягом щонайменше наступних двох тижнів.

Мікрокутна терапія – це дуже популярна та практично універсальна процедура, на яку існує досить високий попит. Тому, якщо ви – власник косметологічної клініки або салону краси, або ж косметолог, який практикує в приватному порядку, то вам варто замислитися про покупку апарату для мікрокутної терапії. Фахівці PrimeLaser допоможуть вам підібрати правильний апарат. Також проводиться навчання роботі з апаратом для вас або ваших співробітників з подальшою сертифікацією.

(Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20.05.2022
Мікрокутна терапія: що це таке?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×







    ×







      ×
      Назва:
      Ціна:
      Потужність:
      Колір:


        Спосіб доставки:

        Нова поштаУкрпоштаСамовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)






        Спосіб оплати:

        Оплата на банківський рахунок












        ×
        ×
        Close popup
        Close popup
        Close popup
        ×
        error: Content is protected !!