Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Медичний педикюр і манікюр у чоловіків

ГоловнаБлог — Медичний педикюр і манікюр у чоловіків

Всі ми в якійсь мірі знайомі з процедурою манікюру і педикюру. Коли мова йде про сукупний процесі по догляду за кистями і стопами з акцентом на нігтьову частину. Сучасні чоловіки намагаються приділяти увагу своїм нігтям, відвідуючи подібні процедури. Ті, хто по справжньому турбується про своє здоров’я та красу, частіше звертаються в спеціалізовані салони.

Коли виникає необхідність в медичному манікюрі і педикюрі

Прийшовши практично в будь-який салон краси, клієнти чоловічої статі можуть довірити професіоналам турботу про красу нігтів. Навіть в разі, коли їх робота пов’язана з щоденним контактом з пилом і брудом фахівці зможуть за короткий час домогтися ефекту доглянутих рук.

Але існую випадки, коли недостатньо застосування стандартного набору маніпуляцій по догляду за нігтьової частиною рук і ніг. Медичний манікюр і педикюр на увазі комплексний підхід до процедур лікувального та профілактичного спрямування, які сприяють вирішенню проблем пов’язаних з різноманітними захворюваннями на руках, ногах і нігтях. Крім того, медичний манікюр і педикюр допоможе при підвищеній чутливості шкірних покривів і травмах.

Подібні процедури проводяться виключно медпрацівниками, які мають спеціальні навички і мають у своєму розпорядженні необхідне для цього обладнанням. Процес проведення медичного манікюру або педикюру здійснюється тільки в будівлях медичних установ.

При необхідності придбання всього для косметології зверніться в наш інтернет-магазин PrimeLaser Systems. Ми забезпечимо вас всім, чим потрібно, включаючи косметологічні апарати та кушетки. Надавши гарантію якості пропонованого товару, ми зробимо доставку в усі куточки України.

Кому потрібне проведення медичного манікюру та педикюру

Процедура медичного манікюру і педикюру є чудовою нагодою для чоловіків, які протягом довгого періоду часу робить безуспішні спроби позбавлення від самих різних проблем дерматологічного характеру. Коли всі спроби лікування в домашніх умовах зазнали фіаско. Слід описати основні показання до використання медичного манікюру:

 • При ураженнях грибковими інфекціями (оніхомікозі).
 • Найрізноманітніші патології, пов’язані з ростом нігтьових пластин.
 • При виникненні потреби в коригувальних діях після процедури видалення врослого нігтя.
 • Коли нігті занадто ламкі і шаруються.

У процедурі медичного педикюру виникає необхідність в наступних випадках:

 • При появі глибоких тріщин на поверхні стопи.
 • Коли у чоловіка з’явився мозоль, незалежно від його типу, а також при появі натоптишів.
 • «Діабетична стопа» також є показанням до медичного педикюру.
 • При гіперкератозі, тобто при наявності патологічних потовщень в рогових шарах епідермісу.
 • Коли з’являється надмірна пітливість, мова йде про гіпергідроз.

Однак, важливо також ознайомиться з низкою протипоказань, коли вкрай не рекомендується проведення подібних процедур:

 • Якщо є незагоєні рани.
 • Якщо є різні новоутворення.
 • Якщо дерматологічне захворювання знаходиться в загостреній формі.
 • Як виглядає послідовність дій доктором

Якщо чоловік прийняв рішення про проведення медичного манікюру, йому слід приготуватися до виконання наступних маніпуляцій. Звичайно, послідовність вироблених фахівцем дій цілком може варіюватися, оскільки в цьому випадку все залежить від конкретно взятої проблеми, що стала причиною звернення до лікаря. Але в цілому така процедура має такий вигляд:

 1. Для початку проводиться попередній огляд. Це необхідно, щоб позначити спектр існуючих проблем, що потребують вирішення в процесі здійснення манікюру.
 2. Фахівцем підбираються необхідні кошти дозволяють здійснити максимально ефективне лікування і догляд в окремо взятому випадку. Часом для якісного діагнозу може виникнути необхідність консультації у дерматолога або терапевта. Подібне продиктовано тим, що часто виникнення захворювань на нігтях викликано розвитком найрізноманітніших патологічних процесів в людському організмі.
 3. Проводиться весь спектр призначених маніпуляцій. Причому для цього не рідко застосовуються апаратні процедури, а також може бути призначено відповідні медикаментозне лікування.
 4. Заключним етапом процедури є нейл арт.

Слід внести важливе уточнення, через те, що проведення медичного манікюру має на увазі лікування в комплексі, то будьте готові до необхідності проведення в кріслі досить тривалого часу (процедура зазвичай займає не менше години).

Які передбачені додаткові процедури, здатні посилити ефективність лікування

Іноді для досягнення належного ефекту від процедури проведення медичного манікюру потрібні деякі додаткові маніпуляції, які дозволять посилити лікувальну ефективність. До них відноситься проведення сеансів по апаратного масажу та парафінотерапії сприяють омолодженню шкірних покривів на руках.

Крім іншого, нерідко застосовуються різні види масок і Скарбів складів. Дерма на кистях рук часто піддають позитивному впливу відварів, в основі яких лежать лікарські трави, а також розчинами, в яких містяться цінні мінеральні компоненти. Чудового результату вдається досягти шляхом застосування різних типів, як апаратного, так і хімічного пілінгу. І звичайно процедура запечатування нігтьової частини з використанням різних кремів, що сприяють відновленню після впливу лікувальних і протигрибкових препаратів.

Проведення процедури медичного манікюру є чудовою нагодою позбавлення від найрізноманітніших проблем пов’язаних з нігтями, які годі розв’язати в домашніх умовах і навіть відвідавши салон краси. За умови залучення кваліфікованих фахівців реально домогтися позитивного результату. Після цього ваші руки і ноги знайдуть красивий і доглянутий вигляд.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18.03.2021
Медичний педикюр і манікюр у чоловіків
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup