Содержание статьи:
Напевно все вже знайомі зі стандартною концепцією домашнього догляду за шкірою обличчя, десь найважливішими пунктами є очищення, тонізування та зволоження шкіри. І, звичайно ж, в якості базового варіанту саме такий підхід є найбільш добре себе зарекомендували. Але іноді потреби шкіри змінюються і їй може знадобитися додатковий догляд. Наприклад, більш ретельне відлущування, харчування, зволоження. І тоді варто використовувати спеціальні засоби – наприклад, маски або сироватки. І саме про масках ми б хотіли поговорити в цій статті трохи більш докладно, а зокрема про те, як правильно ними користуватися, які вони бувають і як правильно підбирати подібного кошти під власний тип і потреби шкіри.
Маски для обличчя: вони з себе представляють?
Маска для обличчя – це концентрований засіб для додаткового інтенсивного догляду за шкірою обличчя та шиї. Маски можуть використовуватися як у домашніх умовах, так і в салонних. І мабуть це одне з найпопулярніших засобів для догляду за шкірою, тому що хороша маска дозволяє дуже швидко, буквально за 20 хвилин надати шкірі красивий і доглянутий вигляд.
Косметична промисловість пропонує нам сьогодні величезна кількість різних масок – очищаючі, зволожуючі, заспокійливі, з анти-ейдж ефектом і з ефектом ліфтингу.
Всі існуючі маски можна розділити на дві великі групи:
- Маски для домашнього застосування – кремові, гелеві та т.п.
- Професійні маски для салонного догляду – колагенові листи, альгінат, Моделяж. Ми думаємо, що ми не здивуємо вас, якщо скажемо, що професійні маски повинні застосовуватися виключно на сеансах професійного догляду за шкірою у косметологів.
У цій статті, природно, мова піде про масках для домашнього застосування.
Як часто можна використовувати маски?
Маски можна використовувати 1-2 або 3 рази на тиждень, залежно від віку і стану шкіри на даний момент.
Як правильно користуватися масками для особи?
- В першу чергу зважте, що не варто користуватися масками занадто часто: все-таки, надлишок догляду іноді не краще, ніж його недолік. Користуватися масками коштує приблизно 1-2 рази на тиждень, але в цілому, дивитися варто за потребами шкіри, тут все дуже індивідуально.
- Обов’язково зберіть волосся так, щоб вам було зручно і наносити, і змивати маску.
- Всі маски потрібно наносити на чисту шкіру обличчя після очищення і тонізації. На брудну шкіру, а також шкіру з макіяжем, маски наносити ні в якому разі не потрібно.
- Маски наносять кінчиками пальців або пензликом по масажних лініях – лініях найменшого розтягування шкіри.
- Якщо не вказано інакше – через 15-20 хвилин маску необхідно змити, бажано чистою водою кімнатної температури.
Найголовніше, безумовно, при використанні різних масок – це максимально точно дотримуватися рекомендацій виробника по застосуванню. Не варто тримати маски на обличчі довше, ніж вказує виробник. Ніякими альтернативними способами їх застосовувати не потрібно. Сказано втерти залишки в шкіру – втирайте. Сказано змити – не забудьте це зробити.
Які бувають маски для обличчя?
В цілому, можна виділити такі різновиди:
- Очищаюча маска – мабуть незамінний засіб при догляді за комбінованою і жирною шкірою. Така маска буде адсорбувати надлишки шкірного сала, зменшувати діаметр пір і надавати шкірі матовий відтінок. Найбільш часто такі маски робляться на основі глини – білої, блакитний, чорний, а рожевою. Найкраще вони підходять для жирної шкіри, але вчащати з очисними масками не варто, щоб не домогтися зневоднення шкіри. Найчастіше очищаючі маски також мають відмінний протизапальний ефект. А якщо шкіра схильна до висипань, то в таких випадках бажано завжди мати під рукою протизапальну маску.
- Зволожуюча маска. Випускається в різних форматах, головна мета – зволожити шкіру обличчя, зробити її більш пружною. Як правило, до складу таких масок входить гліцерин, гіалуронова кислота, різні вітаміни та екстракти.
- Живильна маска. Як правило, такі маски мають кремову текстуру, в складі вони мають масла, вітаміни, рідкісні екстракти.
- Анти-ейдж, ліфтінгові маски. Як правило, вони мають і зволожуючим, і поживним, і підтягує дію. Найчастіше в складі таких масок зустрічаються потужні зволожуючі компоненти, а також пептиди – наприклад, матриксу.
- Тонізуючі маски. Покликані “підбадьорити шкіру”, поліпшити її відтінок, вирівняти його.
Як правильно підбирати маски?
Як і у випадку з будь-яким іншим доглядом, насамперед, відштовхуємося від типу шкіри. Далі – дивимося за потребами. Якщо наприклад ви помічаєте стянутость і лущення шкіри, то беріть зволожуючі. Якщо шкіра стала тоншою, беріть поживні. Якщо вас турбують запалення, розширені пори і жирність шкіри, то що очищає маска в цьому випадку буде відмінним рішенням. А після 35 років радимо вам мати вдома запас ліфтингових масок.
Комментарии
Валерия, 2020-12-01 17:17:35
Не знала, что маску для лица можно наносить кисточкой. Попробовала, так действительно намного удобнее.