Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Ліполіз тіла

ГоловнаБлог — Ліполіз тіла

Красиве, підтягнуте тіло – це те, чого можна досягти при практично будь-яких вихідних даних. Зокрема, боротися з локальними жировими відкладеннями досить ефективно допомагають ін’єкції ліполітікі – які часто використовуються для корекції рис обличчя, але цілком можуть використовуватися також і для роботи по тілу.

Як працюють ліполітікі?

Ліполітікі дійсно допомагають проблемним зонам активно худнути. Потрапляючи в жирову тканину, вони руйнують мембрани жирових клітин – адипоцитів. Через що утворюються отвори їх жирне вміст потрапляє в кровотік і поступово виводиться печінкою. При цьому перші липолитические коктейлі мали цілий букет неприємних побічних ефектів – пацієнти скаржилися на інтоксикацію, сильне почервоніння і печіння в зоні ін’єкцій. Однак з часом ін’єкційний ліполіз значно удосконалився. Змінилися формули препаратів – вони стали менш токсичними і агресивними.

З’явилися нові техніки введення – деякі з них вводяться і розподіляються через один прокол за допомогою спеціальної голки. Це відкрило для методу нові можливості, зробило його більш ефективним і безпечним. Безумовно, у методу є як плюси, так і мінуси.

Переваги процедур ліполізу тіла: які вони?

 1. Метод відноситься до малоінвазивних – не вимагає застосування наркозу і тривалої реабілітації. За це «ін’єкції стрункості» нерідко називають процедурою обідньої перерви. Протягом 3-6 годин (рідко – 12 годин) в зоні уколів відзначається помірне печіння, іноді – відчуття свербіння. Протягом 12-24 годин може спостерігатися почервоніння шкіри, а протягом однієї – трьох діб – зберігатися помірний набряк в області ін’єкцій.
 2. Процедура досить ефективна. Результати ви зможете спостерігати в самий найближчий час і, при бажанні, а також за рекомендаціями вашого лікаря, продовжити курс.
 3. Ліполітікі допоможуть нейтралізувати жирові відкладення в “складних” зонах, які складно прибираються за допомогою спорту і дієти.

Недоліки процедури ліполізу тіла: які існують?

По-перше, в будь-якому випадку, процедура ін’єкційного ліполізу тіла залишається досить болючою. Липолиз точно не можна віднести до категорії СПА-процедур.

По-друге, ліполітікі мають досить велику кількість протипоказань. Обов’язково ознайомтеся зі списком, якщо ви плануєте процедури подібного роду.

По-третє, це – досить небюджетної. І, ймовірно, знадобиться не одна ін’єкція, а повний курс, щоб можна було спостерігати скільки-небудь релевантні бажаним результати.

По-четверте, ліполітікі чи допоможуть в запущених випадках. Для загального схуднення такі процедури точно не допоможуть, а стануть оптимальним варіантом лише при наявності невеликих локальних жирових відкладень.

Далі, варто враховувати, що при введенні ліполітікі можливі побічні ефекти. Це – запаморочення, різні розлади травлення, також на цьому тлі можливе загострення захворювань, що протікають в хронічній формі. Може мати місце нудота, інтоксикація. Тому, якщо ви плануєте ін’єкції ліполітікі для корекції фігури, то обов’язково проконсультуйтеся з вашим лікарем.

Нарешті, враховуйте, що при введенні ліполітікі ін’єкційним шляхом, має місце травматизація шкірних покривів. Від уколів деякий час будуть залишатися сліди. Крім цього, знайти кваліфікованого косметолога, який працює з якісними препаратами, здатний ввести препарати грамотно, щоб зберегти або ж збудувати гарні пропорції фігури, не так вже й просто. Це – теж свого роду недолік. До слова, навіть якщо ваш косметолог – ювелір, то симетрично відкоригувати зону, наприклад, стегон, може бути реальною проблемою.

В цілому, ін’єкції – це справа не найприємніше. Звичайно ж, якщо ви хочете все і відразу, максимуму ефекту за короткий проміжок часу, не маєте протипоказань і не зупиняєтеся перед мінусами, то безумовно, ліполітікі можуть стати для вас непоганим варіантом. В інших же випадках, ми радимо вам звернутися до існуючих, більш безпечним і більш безболісним альтернативам. А ще, ін’єкції ліполітікі не дуже вдало підійдуть для вікових пацієнтів, так як вони можуть додатково спровокувати провисання в зоні ін’єкції.

Альтернативи процедурам ліполізу тіла: на що варто звернути увагу?

Безумовно, ви можете скористатися більш безпечними методиками. Сюди включається правильне, збалансоване харчування з невеликим дефіцитом калорій, заняття відповідним вам спортом, масажі, лімфодренажні процедури, різні апаратні процедури, які прискорюють обмін речовин, покращують відтік лімфи, роблять вас стрункіше, покращують якість шкіри і нейтралізують целюліт. Існують також різні лазерні методики.

В цілому, не ліполітікі єдиними. Курс правильно підібраних апаратних процедур, може бути в рази більше ефективним і може мати більш пролонгованим, в цілому, дією.

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Ліполіз тіла
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup