Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Ліполітики: за чи проти?

ГоловнаБлог — Ліполітики: за чи проти?

Сьогодні Індустрія краси розвивається просто за семикілометровими кроками: що ще десять років була недоступною нікому, зараз цілком можливо зробити практично в будь-якому косметологічний салон або клініку. І є тільки величезна кількість можливостей, щоб виправити практично будь-який дефект, подивитися на десять або п’ятнадцять років молодше, ніж їх вік, і в цілому, щоб порадитися з різними косметичними процедурами.

Досить популярний запит від дівчаток і жінок у косметичних шаф є: “я хочу, щоб позбутися від другого підборіддя” або “я хочу, щоб Мої щоки, щоб стати меншим”. Обидва вони цілком реальні за допомогою простої процедури-ін’єкції ліполітиків.

Ін’єкції Ліполітиків: що вони?

Ін’єкційний ліполіз – руйнування жирової тканини хімічними засобами – один з найпопулярніших способів боротьби з місцевими жирними родовищами. Метод може бути використаний як на обличчі, так і на тілі. Саме завдяки цій процедурі, що ви можете позбутися від щік, або друге підборіддя. Загалом, Ліполітикам дозволяють зробити овал обличчя чіткішими та забезпечувати досить помітний ліфтове ефект. Процедура не дуже дорого, здійснюється в абсолютній більшості салонів краси або клініки, так що якщо ви хотіли чітких вилиць, то це Ліполіс допоможе вам відмінно. І особливо добре ліполітичних в так званому типу деформації старіння, так як вони прекрасно працюють на корекції “пливли” овальні.

Метод відноситься до мінімально інвазивних-не вимагає використання анестезії і довгострокової реабілітації. Для цього “sliness ін’єкції” часто називають процедурою обідньої перерви. Протягом 3-6 годин в зоні ін’єкції відбувається помірне спалювання, іноді-свербіж. Протягом 12-24 годин почервоніння шкіри може статися, і протягом одного-трьох днів-є помірний набряк в області ін’єкцій. У більшості випадків використовується місцева анестезія, яка дозволяє зробити процедуру ще трохи безболісною.

Які основні переваги ін’єкційних Ліполітиків?

 1. Можливість корекції найбільш проблемних ділянок-жирових відкладень у внутрішній поверхні плеча, флангів на спині, подушечки по колінах і жирових відкладень, пов’язаних з гормональними розладами.
 2. Можливість делікатної роботи з плавали обличчя.
 3. Хороший естетичний результат.
 4. Ефект досить стабільний. Навіть якщо ви отримуєте краще, “жир пастки” не повернеться, тому що жирові клітини в цій області стало набагато менше.

Загалом, є недоліки: зокрема, процедура має досить багато протипоказань, виникає ризик сп’яніння, при цьому процедура може бути перевиконана і, таким чином, значно у віці візуально, міміки функцій, вона буде виглядати більш Похмурий. Тому, якщо ви хочете менш радикальний і М’якіший ефект, радимо звернутися до апаратної косметології.

Як часто можуть бути зроблені такі ін’єкції?

Частота і інтенсивність процедур будуть призначені вашим косметологов, але це не обов’язково бути дуже любив ін’єкції. Якщо ви хочете закріпити результат, який ви придбали після ін’єкції, краще вдаватися до апаратної косметології. Пристрої з використанням різних типів експозиції допоможуть зберегти ефект, або створити його, якщо ін’єкції ви не наважилися. До речі, це обійдеться значно менше.

Якісні косметологічні пристрої: де можна купити?

Якщо ви перебуваєте в пошуку якісних приладів, призначених для косметичних процедур, ви можете легко знайти їх в системі PrimeLaser. Відмінна якість, справедливі ціни, навчання і сертифікація ваших співробітників, якість щорічної гарантійного обслуговування, великий вибір приладів різних типів і напрямків: з нами, покупка гарного медичного обладнання-це просто!

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

31.05.2019
Ліполітики: за чи проти?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup