Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Лікування псоріазу лазером: що потрібно знати?

ГоловнаБлог — Лікування псоріазу лазером: що потрібно знати?

Псоріаз – це досить поширене неінфекційне захворювання шкіри. Це захворювання відноситься до категорії хронічних, тому симптоми можуть затихати, так і виникати з новою силою. Існує три стадії псоріазу: прогресуюча, стаціонарна та регресуюча. У першому випадку на шкірі з’являються яскраво рожеві вузлики, виникають лущення. При стаціонарній стадії не утворюється нових “бляшок”, а також не ростуть старі. А стадія, що регресує, характеризується стиханням процесу і поступовим сходженням симптомів нанівець.

 

Симптоми псоріазу: які вони?

 1. Печіння та свербіння.
 2. Відчуття сильної стягнутості шкіри.
 3. Запалення ясен.
 4. Тріщини на кінчиках пальців.

 

Чому виникає псоріаз?

Причини можуть бути різними. Досить часто псоріаз виникає на нервовому ґрунті, тому дуже важливо берегти себе від стресів, щоб не боротися потім із таким неприємним захворюванням. Також псоріаз може виникати внаслідок вживання алкоголю та куріння. До псоріазу також може бути генетична схильність. Форми псоріазу також є різні. Деякі форми вражають, наприклад, лише волосисту частину голови. Деякі – вражають суглоби.

Псоріаз має характерні зовнішні прояви, які не тільки завдають фізичного дискомфорту, а й важко сприймаються психологічно. Як через фізичні, так і психологічні причини, псоріаз потребує лікування. Яким може бути це лікування?

 

Лікування псоріазу: яким воно може бути?

Самолікуванням у цьому випадку в жодному разі не можна займатися. Перше, що потрібно зробити при виявленні у себе симптомів псоріазу – звернутися до кваліфікованого лікаря дерматовенеролога. Терапія може включати застосування місцевих засобів (наприклад, кремів і мазей), антигістамінних препаратів для зняття сверблячки і лущення, використання спеціальних шампунів з протигрибковими компонентами для полегшення симптоматики, медикаментозна терапія. Єдиного та стовідсотково ефективного для всіх засобу не існує і медицина постійно шукає нові способи позбавлення пацієнтів цієї недуги. Одним із прогресивних, сучасних та, безумовно, ефективних варіантів, є лазерна терапія.

 

Лазерне лікування псоріазу: чи ефективне воно?

Лазер – це вузьконаправлене ультрафіолетове випромінювання. Воно має локальний вплив, так що здорові ділянки шкіри не опромінюються в процесі процедури. У цьому перевага лікування псоріазу лазером перед методами фототерапії, що з’явилися раніше.

 

Результати впливу лазера на шкіру при псоріазі:

 1. У глибоких шарах шкіри змінюється процес реплікації нуклеїнових кислот, що призводить до зниження швидкості поділу клітин;
 2. Знижується вираженість запальних реакцій у вогнищах псоріазу, оскільки зменшується вироблення цитокінів (речовин, що у запаленні);
 3. Гальмуються аутоімунні процеси;
 4. Виробляється вітамін D, який є важливим при лікуванні хвороби;
 5. В результаті застосування лазера вогнища на шкірі перестають свербіти, лущення та запалення значно зменшуються. Такий ефект видно вже після першої процедури. Але максимальний результат при псоріазі дає курсове лікування.

 

Переваги лазерного лікування псоріазу: які вони?

 1. Лазер можна застосовувати при будь-якій локалізації псоріатичних вогнищ. Таке лікування можна використовувати при псоріазі будь-якої форми та ступеня виразності.
 2. Лазерне лікування псоріазу досить безболісне. Лазер впливає м’яко, якщо є неприємні відчуття, їх – мінімум.
 3. Сеанс лазеротерапії нетривалий і викликає неприємних відчуттів. Не потрібно підготовки та знеболювання. Курс лікування складається з 8-10 процедур, які проводяться 2 рази на тиждень. Його можна робити у амбулаторних умовах.
 4. Лікування за допомогою лазера дозволяє прискорити регрес симптомів при псоріазі та досягти ремісії терміном до 8–9 місяців. При цьому покращується стан навіть сторожових бляшок, які зазвичай залишаються на шкірі навіть у стані ремісії.
 5. Лазерне лікування псоріазу справді дуже ефективно. Повного одужання від псоріазу вам не буде гарантувати жодний засіб на сьогоднішній момент. Повторимося, що псоріаз – це хронічне, незаразне захворювання, яке може іноді загострюватися, наприклад, внаслідок сильного стресу. Проте лазерна терапія дійсно демонструє високу ефективність і дозволяє досить швидко позбутися зовнішніх проявів псоріазу.

Звичайно, найкраще працює комплексне лікування. Тобто, в комплексі з медикаментозною терапією та мазями для зовнішнього застосування, щоб використовувати їх удома для полегшення симптомів. Але в будь-якому випадку, лікування псоріазу за допомогою лазера – це прогресивний та перспективний напрямок. І відповідний апарат – це маст-хев для дерматологічних клінік та медичних центрів. Тому якщо ви хочете розширити практику вашої клініки або медичного центру, то лазерний апарат для лікування псоріазу вам необхідний. Фахівці PrimeLaser допоможуть вам підібрати правильний апарат. Також проводиться навчання роботі з апаратом для вас або ваших співробітників з наступною сертифікацією.

 

(Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

20.05.2022
Лікування псоріазу лазером: що потрібно знати?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup