Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Лікування шкіри за допомогою світла

ГоловнаБлог — Лікування шкіри за допомогою світла

Світлолікування або легка терапія давно використовується в медицині і косметології. Сонячне світло складається з трьох видів випромінювання: інфрачервоного, видимого спектру радіації і ультрафіолетових променів. У зв’язку з небезпечним впливом УЛЬТРАФІОЛЕТУ, багато хто має значно знизити вплив на сонце, позбавляючи їх тіла позитивних наслідків інших складних сонячних променів. Створюючи пристрій, який випромінює світло без ультрафіолету, можна отримати максимальну вигоду від світла

Вплив світла на організм

Світло позбавлений ультрафіолету називається імпульсом. Прилад, випромінює світло без ультрафіолету, впливає на клітини шкіри, сприймають і переробку променів світла. Ці клітини включають меланіну, гемоглобіну і молекул білків. Збуджують ці клітини, активізує обмінні процеси в глибоких шарах шкіри і активізує дихання в клітинах епідермісу. Це призводить до активного виробництва колагену і еластину, які виконують функції скелета. Вони забезпечують пружність і еластичність шкіри. Збільшення виробництва гіалурозовой кислоти відновлює шкіру молодий і здоровий свіжий вигляд. На відміну від УЛЬТРАФІОЛЕТУ, промені, що використовуються для лікування, знищать меланіну, усуваючи пігментні плями і робить шкіру яскравіше. Завдяки бактерицидну дію можна зняти запалення, усуваючи прищі. Після курсу лікування світлом, пацієнти відзначають такі результати:

 •         Підвищення рівня обличчя;
 •         Судинна сітка зменшується або зникає;
 •         Прищі, couperosis і акне зникають;
 •         Звужується пори.
 •         Відбілювання шкіри, зменшення пігментації;
 •         Поліпшення контурів обличчя.

Як відбувається легке лікування

Перед початком лікування лікар-косметолог повинен виключити наявність протипоказань у хворого. До них відносяться умови і хвороби:

 •         Онкології
 •         Герпес в період загострення;
 •         Вагітність і лактація період;
 •         Свіжий загар;
 •         Захворювання сполучної тканини.

Цей метод лікування не підходить для людей з коричневим шкірою.

При відсутності протипоказань лікар визначає необхідну дозу і довжину радіації, тривалість сесії і тривалість лікування. Часто, необхідно 4-8 процедур, тривалістю 10-40 хвилин кожен. Таке лікування повинно відбуватися раз на рік.

Після того, як пацієнт надягати окуляри, для захисту рогівки. Шкіра наноситься на гель, необхідний для світлових імпульсів, і шкіра обробляється апаратом.

Після процедури необхідно використовувати засоби захисту шкіри від ультрафіолетового випромінювання. Побічні ефекти зустрічаються дуже рідко, у вигляді невеликого лущення і почервоніння шкіри. Такі прояви зникають самостійно і не потребують додаткової обробки.

Світлолікування не є панацеєю для всіх шкірних захворювань і не може позбутися від глибоких зморшок або PTAs. Але, це прекрасно допоможе поліпшити шкіру, запустивши в ньому природні регенеративні здібності і активізуючи обмінні процеси.

(1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

11.06.2019
Лікування шкіри за допомогою світла
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup