Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Лазерна терапія у лікуванні алопеції: що потрібно знати?

ГоловнаБлог — Лазерна терапія у лікуванні алопеції: що потрібно знати?

Алопеція – це проблема, з якою стикаються як чоловіки, так і жінки. По суті, алопеція – це патологічна втрата волосся, яка може призвести як до повного, так і до часткового облисіння. Причини алопеції можуть бути різними. Алопеція може бути результатом різного роду травм та опіків, наявності та прогресу грибкових захворювань, запалень у фолікулах, це може бути також результат ураження хімічними чи радіоактивними речовинами. Деякі стикаються з алопецією внаслідок гормональних збоїв. Також до алопеції може бути генетична схильність, це може бути результат порушення мікроциркуляції крові та багато іншого.

Глобально виділяють три види алопеції – андрогенетичну (пов’язану, насамперед, з гормональним дисбалансом), кругову, а також дифузну. Два останні види відрізняються, насамперед, розташуванням вогнищ випадання. При круговій алопеції волосся випадає на окремих ділянках голови. При дифузній – випадання відбувається рівномірно.

 

Лікування алопеції: на що слід звернути увагу насамперед?

Насамперед необхідно усвідомити, що алопеція – це досить серйозне захворювання, а без вчасного лікування, наслідки можуть бути плачевними. Звичайно, не варто пускати справу на самоплив, використовувати різного роду “народні” засоби. У кращому разі вони не допоможуть, у гіршому – значно погіршать проблему. Тому, як тільки ви помічаєте симптоми – одразу ж зверніться до кваліфікованого фахівця. Вам можуть бути запропоновані різні варіанти лікування залежно від того, які фактори сприяли виникненню алопеції. Це може бути гормональне лікування чи місцева терапія. Досить ефективним варіантом у лікуванні алопеції є лазерна терапія.

 

Лазерна терапія у лікуванні алопеції: як це працює?

Лазерна стимуляція росту волосся триває від 5 до 20 хвилин. Пацієнт та лікар надягають захисні окуляри, та лікар обробляє лазерним світлом проблемні зони. Лазерне світло з довжиною хвилі 1565 нм, проникає в глибину шкіри, до волосяних фолікулів і несе в собі лікувальне світло та енергію від 10 до 30 мДж, залежно від установок.

Під впливом енергії лазерного світла відбувається активація метаболічних (обмінних) процесів та посилення кровотоку на рівні дерми, дермального сосочка волосся та стовбурових клітин зони bulge.

 

Скільки потрібно процедур лазерного лікування волосся?

Як правило, курс складається від 5 процедур з інтервалом 3 тижні. Кожен випадок є індивідуальним, тому кількість процедур визначається лікарем. Декому потрібно більше, деяким – менше.

При аутоімунних процесах, гніздової алопеції помітний протизапальний ефект, насамперед, за рахунок придушення (апоптозу) клітин перибульбарного (навколо цибулин волосся) інфільтрату, що складається з агресивно атакуючих волосся клітин (Т-лімфоцитів).

При лікуванні вогнищевих форм алопеції ми відзначаємо порівняний і навіть переважаючий ефект внутрішньодермального введення глюкокортикостероїдних препаратів. Найчастіше, зростання веллусного волосся в осередках відзначається вже через 10 днів після першої процедури.

 

Ефективність лазерної терапії у трихології обумовлена ​​наступним:

Добре відома дефіброзуюча дія лазера, що важливо при лікуванні тривалих хронічних процесів з явищами запалення (або мікрозапалення, характерного для андрогенетичної алопеції) і при яких фактично завжди є той чи інший ступінь заміщення нормальної тканини фіброзної. Також вона обумовлена ​​дефіброзуючим та протизапальним ефектом, активацією матричних металопротеїназ, продовженням анагенової фази та скороченням телогенової фази волосяних фолікулів.

 1. Переваги лазерної терапії в процесі лікування алопеції:
 2. Процедура малоінвазивна.
 3. Процедура досить комфортна та відносно безболісна.
 4. Ефективність лазерної терапії у процесі лікування алопеції доведена. При цьому ефект стійкий і тривалий.
 5. Відсутній ефект звикання.
 6. Поліпшується якість волосся.
 7. Лазер відмінно додатково стимулює ріст волосся.
 8. Мінімальний відновлювальний період, оскільки шкіра мінімально ушкоджується.
 9. Нормалізується вироблення себуму.

 

Протипоказання до лазерного лікування алопеції: які вони?

У цілому нині, можна назвати таке. Лазерне лікування алопеції не можна проводити вагітним, при лактації, за наявності онкологічних захворювань, а також запальних захворювань шкіри голови. Небажано робити процедуру при поганому згортані крові, при наявності відкритих ран. Цей метод також не підійде діабетикам, епілептикам та особам із застійною серцевою недостатністю.

Звичайно ж, у будь-якому разі, перед призначенням процедур лазерної терапії в лікуванні алопеції необхідна консультація лікаря.

А якщо ви – лікар і практикуєте лікування алопеції, то лазерний апарат для вас – абсолютний маст-хев і та річ, яка допоможе досягти абсолютно нових висот у терапії. Фахівці PrimeLaser допоможуть вам підібрати правильний апарат. Також проводиться навчання роботі з апаратом вас чи ваших співробітників з подальшою сертифікацією.

 

(Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

20.05.2022
Лазерна терапія у лікуванні алопеції: що потрібно знати?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup