Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Лазерна шліфовка шкіри особи

ГоловнаБлог — Лазерна шліфовка шкіри особи

У боротьбі за красиву шкіру обличчя всі засоби хороші. Якщо ви вже підібрали оптимальну схему домашнього догляду за шкірою, ведете здоровий спосіб життя і відвідали дерматолога, а стан вашої шкіри з тих чи інших причин, вас все ще не влаштовує, то можливо, варто звернутися до специфічних косметологічних процедур по догляду за шкірою обличчя. Наприклад, до лазерній шліфовці.

Лазерна шліфовка шкіри особи: що вона собою являє?

За своєю суттю, лазерне шліфування є спеціальною косметологічну процедуру, спрямовану на поліпшення стану шкіри обличчя. Лазерна шліфовка має комплексну дію: вона допомагає боротися з проявами акне, з пігментацією, з плямами пост-акне, рубцями, а також надає досить помітний анти-ейдж ефект. При відсутності протипоказань, лазерну шліфовку, в принципі, можна робити в будь-якому віці.

Лазерна шліфовка, природно, може проводитися виключно в салоні і робити її повинен виключно сертифікований фахівець. Суть процедури полягає в напрямку променя лазера під шкіру. Від довжини хвилі лазера залежить те, наскільки глибоко він проникає під шкіру. Лазер викликає нагрівання клітин дерми, а отже – їх дуже швидке оновлення.

В яких випадках має сенс робити лазерну шліфовку особи?

 1. При наявності перших ознак старіння – наприклад, сіточки мімічних або статичних зморшок.
 2. При наявності рубців, слідів пост-акне.
 3. Для ліквідації пігментації і гіперпігментації.
 4. Для ліквідації розтяжок.
 5. При наявності шрамів. Лазерна шліфовка вельми ефективно працює на видалення шрамів.
 6. При погіршенні пружності і тургору шкіри.

Основні переваги лазерної шліфовки: які вони?

 1. Нетривалість процедури за часом. В сумі, лазерне шліфування займає близько п’ятнадцяти-тридцяти хвилин.
 2. Налаштування приладу. Спеціаліст оцінює стан шкіри і приймає рішення на яку глибину буде проникати лазер. Це дозволяє ефективніше впливати і усувати проблему. Природно, глибина проникнення різниться в залежності від бажаного результату. Налаштовувати лазер необхідно по-різному при необхідності ліквідації шрамів і рубців від акне і при цілі надати на шкіру ліфтинг-ефект.
 3. Значне омолодження шкіри. Під вплив лазера відбувається загибель клітини. Поступово вона відторгається і на її місці з’являється нова. Всі процеси, в ній протікають, значно прискорюються. Таким чином, ви як би запускаєте природний процес оновлення шкіри: особливо це актуально тоді, коли він, внаслідок віку, сповільнюється. Це дозволяє збільшити мікроциркуляцію крові, доставку і засвоєння поживних речовин, а також швидке позбавлення від продуктів життєдіяльності клітини: грубо кажучи, виявляється ще й відлущувальну вплив. Також прискорюється вироблення більшої кількості колагену і еластину, які відповідають за пружність шкіри. Підвищуються її захисні властивості і виникає менше травм.
 4. Відбувається звуження пор і регулювання вироблення шкірного сала. Це призводить до зменшення жирного блиску, особливо, при жирному типі шкіри.
 5. Також після повного зникнення вугрів і шкірних запалень, вони не з’являються тривалий час або зникають назавжди. Лазерна шліфовка – це дуже дієвий метод при наявності вугрової хвороби, а також плям і рубців пост-акне.
 6. Лазерний апарат здатний впливати на невелику ділянку дерми. Таким чином, ви можете виправляти якийсь конкретний ділянку шкіри обличчя, який вам по тій або іншій причині не подобається. Процедура виходить мінімально травматичною для шкіри.
 7. Після процедури та періоду загоєння отриманий ефект триває від 1 до 3 років. Безумовно, процедура має накопичувальний ефект, але все ж робити її бажано з досить відчутними перервами: шкіра повинна встигати відновлюватися.
 8. Відсутність відмінності області, яка піддавалася впливу лазера, і недоторканою площі шкіри. Це дозволяє без побоювань усувати локальні недоліки на обличчі.

Безумовно, не всі настільки райдужно і у цієї процедури присутні, якщо не стовідсоткові недоліки, то все ж особливості, які можуть не влаштовувати багатьох пацієнток косметологічних клінік.

У чому полягають ключові недоліки процедури лазерної шліфовки шкіри?

 1. Хворобливість. Чим глибше проникає лазер під шкіру, тим більше хвороблива буде процедура. Безумовно, хворобливість і дискомфорт під час процедури лазерної шліфовки шкіри – це дуже індивідуальний момент: больовий поріг у всіх різний і то, то для однієї пацієнтки може бути дуже слабким впливом, для іншого буде досить відчутним. Щоб перевірити, радимо вам почати з невеликої ділянки шкіри.
 2. Лущення шкіри, утворення кірочок, підвищена чутливість шкіри. В цілому, цей побічний ефект супроводжує практично будь-які варіанти чисток шкіри і до цього потрібно бути готовим. Бажано не робити лазерну шліфовку перед важливими заходами і подіями.
 3. Дорожнеча. Процедура вважається однією з найдорожчих серед аналогічних, спрямованих на омолодження, а також оновлення шкіри обличчя. Але варто розуміти, що гра варта свічок і ефективність процедури потім окупить відчутні витрати
(3 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

08.01.2020
Лазерна шліфовка шкіри особи
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup