Професійне обладнання для клінік та салонів краси
×

Лазерна шліфовка – що це таке?

ГоловнаБлог — Лазерна шліфовка – що це таке?

Всі дівчата світу ганятися за тим, щоб їх стан шкіри було бездоганним. Сьогодні в світі існує безліч косметичних продуктів і процедур, які допомагають досягти ідеального результату. Однією з найпоширеніших процедур є лазерне шліфування.

Дермабразія (шліфування) – це глибокий пілінг за допомогою якого повністю знімається епідерміс або частково дерма. Завдяки випромінюванням лазера повністю випаровуються м’які тканини на необхідну глибину. Такі процедури здатні допомогти з вирівнюванням шкірного покриву, видалити глибокі зморшки і навіть шрами.

Існує кілька видів лазерної очищення шкіри:

  1. Вуглекислотна – найефективніший, але при цьому довгий реабілітаційний період.
  2. Ербіевна – щадяще діє на шкірний покрив, створює дрібні поглиблення. Такий варіант безболісний і відсутні побічні ефекти.
  3. Традиційна – до певної глибини видаляє шари шкіри, але при цьому є досить травматичним з тривалим відновним процесом.
  4. Фракційна – це процес під час якого використовується вуглекислотний або ербієвий лазери.

Незалежно від обраного типу можна відзначити, що шліфування вельми ефективна при старінні шкіри. Ця процедура здатна усунути всі шрами, рубці. Лазерне випромінювання проникає в сполучні тканини руйнує їх і стимулює поділ сусідніх тканин.

Негативний вплив

Лазерну шліфовку можуть проводити люди в будь-якому віці. Обмеження можливі у випадках, коли у людини виявлені алергічні реакції або погане загоєння ран. Також, варто відзначити, що тим у кого темна шкіра необхідно попередньо освітлити спеціальними засобами. Це значно знизить ймовірність утворення темної пігментації. Крім цього лазерне шліфування заборонена:

  • вагітним і годуючим жінкам;
  • при псоріазі і активних шкірних інфекціях;
  • в разі вугрових хвороб;
  • людям з раком шкіри.

Також важливо, що процедура повинна проходити не раніше ніж через три місяці в разі прийому препаратів для лікування дерми.

Особливості проведення лікування

Шліфування шкіри лазером в обов’язковому порядку проводиться під наркозом. Під яким саме впливає особливість площі і глибина проникнення. Також, для того, щоб знеболити ділянку використовуються спеціальні засоби анестетики у вигляді кремів.

Процедури лазерної шліфовки проводиться тільки на очищене обличчя від макіяжу і забруднень. Перед обробкою особи клієнта обов’язково надягають захисні окуляри на очі.

Перша процедура видаляє поверхневий шар шкіри, яка після цього стає білого кольору. Дії шліфування проводиться до тих пір поки не з’являться краплі крові. Це пов’язано з тим, що лазер досяг необхідного шару, який містить кровоносні судини і капіляри.

Варто зазначити, що процедура не з простих, і може займати до двох годин часу при повній обробці особи, а при частковій до першої години. Але це ж залежить від стану шкірного покриву пацієнта і всіх індивідуальних особливостей.

Догляд за шкірою після шліфування

Після такої процедури шкірний покрив виглядає як відкрита рана. По завершенню оброблені ділянки необхідно закрити стерильною пов’язкою, яку знімають у міру впливу. Важливо пам’ятати, що оброблені ділянки ні в якому разі не можна чіпати руками. На другий день після обробки шкіру покриває корочка, яка сама відходить протягом тижня. Її не можна знімати механічним способом. Загальний час реабілітації займає близько трьох місяців. Необхідно обробляти шкіру по кілька разів на день спеціальними заживляющими, протиопіковими і антибактеріальними засобами. При необхідності для вмивання можна лише використовувати термальну воду. Після процедури можуть виникати сильні болі, видалити які можна за допомогою знеболюючих препаратів.

Важливо шкіру захищяти від падіння ультрафіолетових променів. Тому рекомендується протягом декількох місяців після процедури використовувати сонцезахисні засоби кожен раз перед виходом на вулицю.

Результати процедури і хід процесу загоєння залежать від багатьох факторів, важливі досвід фахівця, фототип шкіри і дотримання пацієнтом при процедурних рекомендацій. Певні реакції, такі як еритема і помірний набряк, можуть бути природною, очікуваної частиною процесу відновлення шкіри і не завжди вважаються побічними ефектами. Еритема в основному є результатом збільшення кровотоку в обробленої області і має тенденцію до зникнення у міру загоєння. Однак у деяких пацієнтів симптом виражений і може тривати до декількох місяців.

Кінцевий результат

Результати процедур з використанням лазерів залежать від індивідуальних обставин, і реакція на вплив лазера може варіюватися індивідуально. Первинний результат може бути помітний вже через тиждень. Шанси і ризики, пов’язані з процедурою в конкретному випадку, детально обговорюються під час попередньої консультації. Також лікар визначає кількість терапевтичних сеансів, необхідних для досягнення запланованого ефекту.

Уже під час консультації лікар знайомиться з очікуваннями пацієнта щодо результатів процедури і пояснює, що після лазерної шліфовки можна отримати:

  • поліпшення стану шкіри;
  • підтягування овалу обличчя;
  • зменшення зморшок, знебарвлення і рубців (посттравматичних, післяопераційних, опікових і запальних при акне, вітряної віспи та ін.);
  • звуження розширених пор;

Більш того, метод довів свою ефективність при лікуванні ушкоджень і старіння шкіри.

Однак фототермоліз не замінює оперативного втручання і його ефективності. Надмірна в’ялість шкіри можуть зажадати хірургічного втручання, оскільки лазерного лікування іноді буває недостатньо.

Після лікування лазерної шліфуванням через 3-6 місяців можна насолоджуватися бажаним результатом, оскільки шкіра значно омолоджується.

 

(3 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22.02.2021
Лазерна шліфовка – що це таке?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×







    ×







      ×
      Назва:
      Ціна:
      Потужність:
      Колір:


        Спосіб доставки:

        Нова поштаУкрпоштаСамовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)






        Спосіб оплати:

        Оплата на банківський рахунок












        ×
        ×
        Close popup
        Close popup
        Close popup
        ×
        error: Content is protected !!