Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Лазерна епіляція в салоні: переваги та ефективність

ГоловнаБлог — Лазерна епіляція в салоні: переваги та ефективність

Сьогодні, на щастя для представниць прекрасної статі, є тільки величезна кількість різних способів видалення небажаних волосся на всіх частинах тіла. Втім, майже кожен з них має значні недоліки. Результат бритви занадто недовгим, на Креми для депіляції часто буває алергія, електричний епілятор, обсахаріння і воском-це дуже боляче. На цьому фоні лазерна епіляція виглядає надзвичайно привабливо, тому що процедура має низьку ступінь болючість, проводиться досить швидко і, хоча це вимагає певних витрат, все ж сприяє досягненню найбільш міцного результату, з Правильне використання методу і з належною регулярністю сесій, ви можете позбутися від волосся навіть вічно. Отже, давайте розповімо про цей метод трохи більше.

Лазерна епіляція: що це таке?

По своїй суті, лазерна епіляція включає в себе видалення небажаного волосся з спеціальним лазерним в декількох сесіях. Кількість сеансів вибирається індивідуально, на основі, наприклад, з товщини волосся. Лазер діє безпосередньо на волосяний фолікул.

Лазерна епіляція: переваги

Серед основних переваг лазерної епіляції можна відзначити наступне:

 • Максимальну ефективність. Результати, які ви побачите з першої сесії, і з кожною наступною сесії волосся стане все менше і менше. Між сесіями шкіра залишиться гладкою протягом одного-двох місяців: Щоправда, результат буде залежати від конкретної області і вашого індивідуального росту волосся.
 • Процедура лазерного видалення волосся є абсолютно безпечною. Ви не будете мати опіки, деякі супер неприємні відчуття, ніяких побічних ефектів тут: лазер не впливає на кров, лімфатичні вузли, репродуктивні органи, кровоносні судини і все інше. Контакт-тільки з волосяним фолікул, який лазер безпосередньо впливає. Існує не канцерогенність тут, всупереч більшості помилок.
 • Після лазерного волосся не брешуть. Це гарна новина для тих, хто раніше практикував використання побутової електричний епілятор, або ж обсахаріння або воском.
 • Лазер є відмінним рішенням для тих дам, які завжди в режимі загального часу. Насправді, ефективність лазерна епіляція дійсно допомагає заощадити час: час між сесіями стає більше, поки проблема небажаного волосся зникає на всіх.

Лазерна епіляція дійсно відмінне рішення в будь-якій ситуації, але необхідно розуміти, що це салон сервіс, який повинен бути виконаний професійним. Тому, якщо ви хочете, щоб у вашому салоні різні варіанти епіляції, то без високоякісного устаткування не потрібно. В системі PrimeLaser ви можете легко знайти високоякісні лазерні машини видалення волосся з технічними характеристиками, які ви зацікавлені в, з усіма гарантіями, за приємними цінами і в чудовою якістю. Крім того, якщо ваш салон не практикував лазерної епіляції в якості послуги, ми з радістю надамо підготовку для ваших косметологів. Лазерна епіляція-це сучасна, висока якість, доступна: Подаруйте своїм клієнтам цю послугу!

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

12.06.2019
Лазерна епіляція в салоні: переваги та ефективність
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup