Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Лазерна епіляція в домашніх умовах: чи варто робити?

ГоловнаБлог — Лазерна епіляція в домашніх умовах: чи варто робити?

Лазерна епіляція, мабуть, сьогодні одна з найефективніших процедур в боротьбі з небажаним волоссям на тілі. Курс обійдеться недешево, але результат того вартий. Однак брак часу, а ще частіше – грошей, змушують жінок, купивши відповідний епілятор, проводити лазерну епіляцію в домашніх умовах. Але чи потрібно це робити? Фахівці однозначно дадуть відповідь: немає. Проте, завжди є скептики, які скажуть, що салонам потрібні лише гроші. Тому перш, ніж зважитися на самостійне проведення епіляції, рекомендуємо оцінити всі її переваги і недоліки.

Лазерна епіляція в домашніх умовах: основні особливості

Зважаючи на значну популярність послуги лазерної епіляції в салонах краси та косметологічних клініках, ринок відреагував на попит різними пропозиціями на кшталт портативних “домашніх” лазерів. Природно, лазери для домашнього використання значно відрізняються від салонних варіантів. По-перше, вони в рази більше прості для використання, по-друге, вони відчутно дешевше, але при цьому, вони можуть поступатися як в ефективності, так і в безпеці. І, навіть не дивлячись на те, що лазери для домашнього використання, багато в чому, робляться “на дурня”, варто розуміти, що напартачив тут більш, ніж можливо. Але все ж, розглянемо основні переваги та недоліки такого підходу.

Плюси лазерної епіляції в домашніх умовах: у чому вони полягають?

 1. Ви можете робити процедуру в будь-який зручний для вас час. Особливо це актуально для зайнятих жінок, яким в своєму щільному робочому графіку не так-то просто знайти час для запису в салон і “зістикуватися” з майстром.
 2. Портативний апарат, який не займатиме багато місця. В цілому, лазерний епілятор для домашнього використання приблизно в два рази більше всім звичного електричного депилятора.
 3. Ви можете зробити епіляцію будинку в максимально комфортною для вас обстановці;
 4. Ефективність процедури зберігається, хоча, безумовно, вам знадобиться набагато більше процедур, ніж в клініці. Для отримання видимих результатів знадобиться пройти від трьох до семи сеансів. Вже після першої процедури домашньої лазерної епіляції волосся почнуть інтенсивно випадати, а знову відросло будуть ставати більш рідкісними і тонкими. Правила, в принципі ті ж, що і для лазерної салонної епіляції: для початку буде необхідно збрити волоски бритвою, а вже потім – обробляти потрібні зони пристроєм місце.

Здавалося б, все досить привабливо. Проте, в домашній лазерної епіляції є і свої досить відчутні недоліки. Внаслідок яких абсолютна більшість жінок все-таки не погоджуються на цю авантюру – покупку лазерного епілятора для дому та все ж звертаються в салони.

Недоліки домашніх лазерних епіляторів: в чому вони полягають?

 1. Маленька потужність. Зважаючи на це домашній епілятор не допоможе блондинкам і темношкірим. Він може спрацьовувати тільки в ідеальних умовах, видаляючи темні волоски на світлій шкірі. Звичайно ж, можна заперечити, що лазерна епіляція, в принципі, підходить винятково тільки для власниць досить темних і товстих волосся, але одне можна сказати точно: “домашні” лазерні епілятори працюють в рази менш ефективно, ніж салонні.
 2. Лазерний епілятор безпечний, але через це малоефективний. Його променя чи вистачає, щоб надати неглибоке короткочасне дію.
 3. Як вже було сказано вище, “домашні” лазерні епілятори багато в чому розраховані “на дурня” і зроблені таким чином, щоб не
 4. Ефективність “домашнього” лазерного епілятора знижується не тільки тому, що такий апарат має меншу потужність. Епілятор може не спрацьовувати, якщо головка нещільно прилягає. Тому там, де багато вигинів і складок, наприклад, в зоні бікіні, епіляцію в домашніх умовах самостійно буде дуже важко зробити. Професійний косметолог, звичайно ж, зможе провести цю процедуру в рази ретельніше.

Плюс – є ще кілька важливих нюансів. Тоді, коли ви робите лазерну епіляцію у професійного косметолога, він може помітити на вашій шкірі симптоми деяких шкірних захворювань, які можуть бути і не дуже небезпечними самі по собі, але в поєднанні з процедурою лазерної епіляції, вони можуть бути протипоказанням. Крім цього, виключно кваліфікований косметолог виходячи зі своїх знань і бекграунду, зможе визначити, яка частота процедур для вас потрібна і яка потужність променя необхідна. А цей параметр на “домашніх” агрегатах може просто і не вибудовуватися.

Саме тому ми все ж радимо вам звертатися за цією послугою до професіоналів і не ризикувати з домашньої лазерної епіляції.

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

28.07.2020
Лазерна епіляція в домашніх умовах: чи варто робити?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup