Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Лазерна епіляція при захворюванні щитовидки

ГоловнаБлог — Лазерна епіляція при захворюванні щитовидки

Лазерна епіляція вважається найбільш успішною процедурою для видалення волосся. Незважаючи на свою поширеність, багатьох турбує безпека її проведення, в тому числі для людей страждають захворюваннями щитовидної залози. У статті ми розповімо, з якими проблемами можуть зіткнутися люди із захворюваннями щитовидної залози і чи допускається проведення лазерної епіляції в цьому випадку.

Особливості роботи та порушень щитовидної залози

Щитовидна залоза, незважаючи на свої скромні розміри, грає одну з важливих ролей в організмі і бере участь у виробленні гормонів з вмістом йоду (трийодтироніну і тироксину). Саме вони контролюють швидкість метаболічних реакцій в організмі і впливають на роботу внутрішніх органів.

У разі порушення роботи рівень гормонів починає коливатися, що призводить до різних захворювань, в тому числі гірсутизму – підвищеного оволосіння. Деякі жінки, як тільки виявляють у себе раптовий посилений ріст волосся на тілі, груди, на обличчі, відразу ж вдаються до допомоги косметологів. Але, якщо не усунути першопричину, волосся буде рости знову.

Безпека проведення процедури

Перш за все, необхідно розуміти як проводиться лазерна епіляція. Для цього використовується спеціальний прилад, що генерує вузько спрямований промінь світла, спрямований на усунення меланіну в структурі волосся і волосяної цибулини в верхніх шарах епідермісу. Проникає лазерний промінь не глибше, ніж на 3 мм. Саме тому не варто переживати, що прилад може надати якийсь вплив на роботу внутрішніх органів. Також лазерна епіляція не здатна вплинути на кількість гормонів.

Але, якщо ви помітили якісь новоутворення на шкірі або під нею, необхідно обговорити можливість проведення процедури з лікуючим лікарем, щоб уникнути будь-яку ймовірність виникнення ускладнень.

Переваги проведення процедури

Одне з основних переваг лазерної епіляції – стислість процедури. Навіть при видаленні волосся зі спини або ніг, відвідування кабінету косметолога не триватиме довше години. При цьому отриманий результат збережеться в первинному варіанті кілька тижнів.

Ви можете не переживати щодо безпеки організму, так як промінь лазера не проникає глибше, ніж на 3-4 мм углиб шкіри. При цьому ви уникаєте виникнення врослого волосся і подразнення. Максимум, з яким ви зіштовхнетеся – невелике почервоніння, яке проходить протягом пари годин після проведеної процедури.

Можливі протипоказання

Незважаючи на те, що вплив лазерного променя не здатне зашкодити роботі щитовидної залози, в деяких випадках можна завдати шкоди організму. Так, проведення процедури не рекомендується людям з шкірними захворюваннями, низькою згортанням крові, епілепсією, вагітним і годуючих грудьми.

Якщо ви підозрюєте у себе наявність якогось перерахованого симптому, необхідно переконатися у відсутності протипоказань і тільки потім записуватися на прийом до косметолога.

(5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

04.12.2019
Лазерна епіляція при захворюванні щитовидки
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup