Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Лазерна епіляція обличчя

ГоловнаБлог — Лазерна епіляція обличчя

Вибір правильного способу видалення небажаного волосся – це завжди непросто, для будь-якої дівчини. Ще складніше це зробити, коли мова йде про видалення небажаного волосся з обличчя: наприклад “вусиків” або гармата на щоках. В цілому, наявність волосся на обличчі у жінок – це норма, просто у когось вони менш помітні, у кого-то – більш. І якщо вони помітні настільки, що “вусики” – вже не невеликі, а цілком помітні, то видаляти волосся точно варто. Більшість жінок вибирає для цього звичайне вищипування волосся за допомогою пінцета, хтось – ходить до косметологів на ваксинг або видалення небажаного волосся за допомогою воску. Але в цій статті ми б хотіли поговорити про те, наскільки придатна чи непридатна лазерна епіляція для особи.

Лазерна епіляція для особи: переваги і недоліки

Лазерна епіляція являє собою особливий метод видалення небажаного волосся, при якому промінь лазера направляється на волосяний фолікул і руйнує його. Це ефективна процедура, саме з цієї причини лазерна епіляція придбала таку кількість прихильників. Результат ви помітите після першої процедури. З кожним наступним сеансом у вас буде ставати все менше небажаних волосся. Безумовно, для видалення знадобиться не один сеанс. Кожен з волосків на нашому тілі знаходиться в певній фазі свого зростання. На одному сеансі можливо видалити тільки ті волосся, які знаходяться в стадії телогена. Всі інші будуть знищені на інших сеансах.

Чи безпечно видалення небажаного волосся за допомогою лазера? Так, дана процедура абсолютно безпечна. Вона не здатна впливати на роботу внутрішніх органів, лімфовузлів, вироблення гормонів. Про це ви можете точно не турбуватися. Доказів небезпеки лазера зараз немає. Лазер проникає в дерму на 1-4 мм, саме така глибина проникнення дозволяє найкращим чином взаємодіяти з фолікулами.

Для яких волосся підходить видалення за допомогою лазера? Сучасні діодні лазери здатні працювати навіть зі смаглявою шкірою і світлим волоссям. У Ідеальна варіанті повинен збережуться контраст: темне волосся і світла шкіра.

Чи боляче видалення небажаного волосся за допомогою лазера? Під час сеансу ви не відчуєте біль, можливо лише легке поколювання. Але якщо вам буде дискомфортно, лікар зможе завдати знеболюючий засіб в зоні епіляції. Як правило, це – спеціальні охолоджуючі гелі. Але в цілому, у цього способу видалення небажаного волосся є як плюси, так і мінуси.

Основні переваги видалення небажаного волосся за допомогою лазера: які вони?

 1. Застосування лазерного видалення волосся виключає вростання волосся і роздратування на шкірі. Цією перевагою не може похвалитися той же ваксинг.
 2. Сам сеанс – досить швидкий, особливо, коли мова йде про видалення небажаного волосся на обличчі. Якщо воскова депіляція була не тільки болючою, але і тривалої, то лазер працює швидко і точно.
 3. Ефекту вистачає на досить тривалий період. Якщо ви сумлінно пройдете курс процедур, то вам вистачить ефекту на кілька років: так що про запис до майстра кожен три тижні можна буде забути.
 4. Особа – це досить чутлива зона, шкіра на обличчі досить часто реагує подразненнями. У випадку з лазером і грамотним косметологом, про цю проблему можна забути.

Недоліки лазерної епіляції: які вони?

 1. Лазерну епіляцію слід проводити курсом. Це пов’язано з роботою лазера, який безпомилково реагує лише на ті фолікули, які в активній фазі. Якщо говорити ще точніше, то за один сеанс ви зможете позбутися від 15% до 30% рослинності. Насправді, це кількість – досить пристойно. Кількість сеансів може коливатися: тут варто враховувати досить велику кількість факторів. На це впливає безліч факторів. Наприклад, для гормонально залежних зон, таких як верхня губа, може знадобитися більше процедур.
 2. Далеко не всім типам шкіри і волосся підходить лазерна епіляція. Робота лазера залежить не тільки від фази росту волосся, але і від меланіну, який міститься в цибулинах. Якщо у вас – дуже світлі і дуже тонке волосся, то швидше за все, саме лазерна епіляція вам не підходить і має сенс зробити вибір на користь інших способів. Зокрема, вам може підійти елос-епіляція. Але в цілому, як уже було сказано вище, сучасні діодні лазери можуть справлятися зі цілком тонкими волоссям.
 3. Особа – це досить чутлива зона, тому, якщо ваш больовий поріг не дозволяє витримувати відчутний біль, то можливо, від лазерної епіляції в цій зоні варто відмовитися. Навіть із застосуванням спеціальних охолоджуючих гелів, процедура може бути відчутно болючою.
(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14.02.2020
Лазерна епіляція обличчя
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup