Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Лазерна епіляція або фотоепіляція

ГоловнаБлог — Лазерна епіляція або фотоепіляція

У наш час це майже неможливо зустріти жінку, чиї ніжки будуть покритися шаром товстої волосся. Так, буквально 30 років тому таке видовище не призведе до шоку, а тепер, коли для видалення волосся назавжди не щось складне, волосся на ногах виглядають як смішні, так і сумні в той же час.

На сьогоднішній день існують два основні методи позбавлення від волосся-це лазерна епіляція і фотоепіляції. Для того, щоб зрозуміти, який метод видалення волосся є найбільш ефективним, будемо мати справу з кожним з них.

Фотоепіляція

Фотоепіляції-це процедура, за допомогою якої волосяні цибулини знищуються через вплив світла на них. Відповідальний за цю процедуру меланіну, який “ловить” кожен світловий імпульс. В результаті лікування волосся тіло фотоепілятор падає.

Найбільш чутливі до цієї процедури є люди, які мають найбільшу кількість меланіну в їх волоссі.

Хто повинен думати про видалення волосся за допомогою цього методу

Як правило, Фотоепіляція приходять люди, які страждають від темних, жорстких волосся, гоління, яке з’являється роздратування на шкірі і/або врослого волосся. Видалення волосся з воском, цукор і епілятор є процедури, які мають занадто короткостроковим ефектом. Багато людей просто не мають можливості регулярно йти на такого роду епіляції. З-за всіх перерахованих вище причин багато людей вибирають фотоепіляції, яка дозволяє кожній дівчині забути про присутність волосся на тілі.

Як проходить процедура

Вибиравши майстер, він повинен вам провести докладну консультацію про те, як проходить процедура і що до нього є протипоказання, який метод фотоепіляції підходить вам, яку суму грошей вам доведеться витратити і як доглядати за оброблені Посилку.

Перед процедурою доцільно голити волосся, так як вони можуть почати танути.

Після консультації та вибору методу, ви голої частини тіла, де ви плануєте видалити волосся і лежати на дивані. Майстер застосовує гель для сайту і починає процедуру.

Догляд після процедури

Відразу ж після закінчення процедури, на цій ділянці наноситься мазь для випалювання або вершки. Рекомендується лікувати обробна область з підвищеною обережністю за 1-2 днів (наприклад, не терти губкою в душ, не скраб). Також неможливо видалити волосся будь-якими методами, за винятком бритви (протягом 2 тижнів). Уникайте прямого впливу сонця на оброблених ділянках.

Протипоказання до проведення процедури

Для людей не рекомендується проводити процедуру:

 • які мають високу чутливість до світла,
 • З інфекційними захворюваннями,
 • Шрами, рани у місці запланованого порядку,
 • З наявністю герпесу,
 • З онкології,
 • З наявністю варикозного розширення вен,
 • Є й інші хронічні захворювання (необхідно розповісти про них спеціалісту по електроепіляції).

Для вашої безпеки буде краще, якщо ви проконсультуватися з фахівцем в області дерматології.

Лазерна епіляція

Метод полягає в тому, що лазер впливає на волосяний фолікул і знищує його, що є перешкодою для росту нового волосся. Процедура безболісна і не залишає слідів або опіків на обробній ділянці шкіри.

Як проходить процедура

Лазерна епіляція спеціаліст також вибирає найбільш підходящий для вас режим роботи. Для того, щоб зробити це правильно, необхідно враховувати структуру волосся, їх колір, тип шкіри та інші чинники, на яких залежить не тільки від ефективності волосся, але і безпеки хворого.

Спеціаліст також застосовує гель до бажаної області, яка покликана захистити шкіру від опіків. Чутливість під час імпульсів буде залежати від області обробляється. Як показує практика, найбільш чутливі райони області бікіні і статеві губи. В кінці процедури шкіра змазується мазь з опіків.

Протипоказання для лазерного видалення волосся

Головними протипоказаннями є:

 • Захворювання серцево-судинної системи (стадія деделяції),
 • Шкірних захворювань,
 • Вагітності (слід обговорити з фахівцем),
 • Варикозне розширення вен,
 • Онкології

При виборі такого роду процедури, ви повинні оцінити ваш стиль волосся. Лазер “не візьме” волосся, що не вистачає меланіну (сірий, світлий).

Лазерна епіляція або фотоепіляції-що вибрати?

Вибір методу епіляції залежить від індивідуальних особливостей людини. Якщо один і другий метод підходить для вас, ви повинні оцінити всі недоліки кожного з них.

Недоліки лазерного видалення волосся

 • Нездатність видалити світло, сірий і пухнастий волосся
 • Курс, який повинен пройти до повного зникнення небажаного волосся-близько 12 відвідувань.

Недоліки фотоепіляції

 • Також “не приймайте” легкі, сірі, Пукові волосся
 • Можливість утворення рубців, опіків або пігментації шкіри завдяки великому спектру випромінювання, що генерується лампою
 • Неможливість процедури на невеликій ділянці тіла (Міжлоб, Верхня губа)
 • Болючість процедури, особливо в чутливих областях (бікіні, статеві губи).

За кількістю недоліків фотоепіляції можна спокійно дійти висновку, що найбільш безпечним для здоров’я людини є лазерна епіляція.

(5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

07.04.2019
Лазерна епіляція або фотоепіляція
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup