Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Лазерна епіляція: чим вона відрізняється від фотоепіляції і електроепіляції?

ГоловнаБлог — Лазерна епіляція: чим вона відрізняється від фотоепіляції і електроепіляції?

Сьогодні жінки все частіше вважають за краще апаратні методики видалення небажаного волосся. Як правило, вони залучають своїх довготривалих ефектом. Але також можуть і відштовхувати: ціною, високою щодо інших способів видалення небажаного волосся, а також деякими чутками про можливу небезпеку процедур. І в цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про основні особливості апаратних методик, зокрема – про лазерної епіляції, фотоепіляції і електроепіляції, і відмінності між ними.

Фотоепіляція: що вона собою являє?

Фотоепіляція – технологія видалення волосся з використанням високоінтенсивного світла. Методика схожа з принципом роботи лазера і заснована на взаємодії теплових хвиль з пігментом волосків меланіном. Світловий імпульс впливає на капіляри, після чого позбавлена поживних речовин цибулина гине, а волосся випадає.

У чому полягають переваги фотоепіляції?

 1. безконтактність;
 2. Мінімальна вірогідність пошкодження / подразнення шкіри;
 3. Виняток інфікування;
 4. Можна використовувати домашній фотоепілятор на відміну від інших апаратних методик, де застосування “домашніх” агрегатів може бути чревате ушкодженнями шкіри, або ж просто низькою ефективністю процедур;
 5. Короткочасність впливу (зазвичай сеанс займає від п’яти хвилин до півгодини); поліпшення загального стану шкіри.
 6. Процедура досить ефективна. Для отримання видимих результатів знадобиться пройти від трьох до семи сеансів. Уже після першої фотоепіляції волосся почнуть інтенсивно випадати, а знову відросло будуть ставати більш рідкісними і тонкими.

Недоліки фотоепіляції: які вони?

 1. Процедури фотоепіляції досить болючі.
 2. Занадто тонкі, світлі, або ж сиве волосся, методиками фотоепіляції віддалятися не будуть. Таким чином, фотоепіляція – не універсальна процедура і підійде вона не всім.
 3. Процедура має досить багато протипоказань. З хворобами серця, наявністю варикозу, робити процедури не можна. Список протипоказань важливо уточнити.
 4. Процедури фотоепіляції досить дороги.
 5. Можливі ускладнення, наприклад, опіки.
 6. Повна безпека впливу на капіляри не доведена.

Електроепіляція: що вона собою являє?

При електроепіляції волосок видаляється перманентно за рахунок невеликого розряду електрики, спрямованого на фолікул. Струм подається в волосяний канал або через спеціальну стерильну голку, або за допомогою тонкого пінцета-електрода. Ефект досягається через незворотного некрозу волосяного кореня і живить його капіляра. Після настає згортання білка фолікула і витяг волоса. Варто розуміти, що безпека цього процесу досі не до кінця доведена, а хворобливість – досить відчутна. Існує кілька видів електроепіляції. Вони різняться в залежності від товщини волосся, тривалості процедури, кількості використовуваних під час сеансу електродів і інтенсивності розряду. Плюси електроепіляції: перманентне видалення волосся – назавжди; підходить для володарів усіх фототипів; можна проводити процедуру на дому; коштує дешевше, ніж сеанси лазерної та фотоепіляції.

Плюси електроепіляції: в чому вони полягають?

 1. Електроепіляція досить дешева щодо інших варіантів.
 2. Підходить для власниць будь-яких фототипів; якщо у вас світлі і тонке волосся, то електроепіляція вам також підійде.

Недоліки електроепіляції: в чому вони полягають?

 1. Процедура складна і далеко не кожен косметолог зможе зробити її правильно.
 2. Електроепіляція підходить далеко не для всіх ділянок шкіри.
 3. Електроепіляція досить болюча.
 4. Є достатня кількість протипоказань.
 5. Можуть з’явитися врослі волосся, а також відчутне роздратування.
 6. Можуть мати місце ускладнення. Наприклад, можуть бути рубці і опіки. І в цілому, електроепіляція – це кілька минуле століття в процедурах апаратної епіляції і зараз є способи більш безпечні і прості.

Лазерна епіляція: що вона собою являє і чим відрізняється від фотоепіляції і електроепіляції?

При здійсненні процедури лазерної епіляції, безпосередньо на волосяні фолікули впливає промінь лазера певної потужності, потужність визначається косметологом, який робить процедуру, виходячи з товщини волосся, рівня насиченості пігменту.

В цілому, саме процедура лазерної епіляції серед всіх апаратних варіантів, на сьогоднішній момент, є найбільш популярною. По-перше, вона щодо фото- та електроепіляції, безболісна, по-друге, більш безпечна і в окремих випадках забезпечує більш стійкий ефект гладкості. Переваги лазерної епіляції роблять цю процедуру кращою на тлі інших – фотоепіляції і електроепіляції.

(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

28.07.2020
Лазерна епіляція: чим вона відрізняється від фотоепіляції і електроепіляції?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup