Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Купити лазерний епілятор за приємною ціною

ГоловнаБлог — Купити лазерний епілятор за приємною ціною

Кожен метод видалення небажаного волосся має свої унікальні переваги і недоліки. І саме видалення волосся шляхом проведення процедур лазерної епіляції сьогодні – найбільш популярне і затребуване. Через низьку кваліфікацію майстрів після ваксинга або шугаринга велика ймовірність виникнення негативних наслідків. Роздратування на шкірі можуть виникнути внаслідок індивідуальних особливостей дерми, результат може бути недовговічним внаслідок неправильної технологією ваксинга або шугаринга. Які зважилися на лазерну епіляцію жінки не розраховують отримати в кінцевому підсумку вростають волоски і прищі: і, як правило, вони отримують очікуване Лазер під час видалення волосся характеризується антисептичною дією. Крім того, що він видаляє небажане волосся, він ще й знезаражує поверхню шкіри, омолоджує її, робить її більш красивою.

Перевагами лазерної епіляції є:

 1. Відсутність вростають волосся, гнійників, шрамів і інших дефектів в оброблюваної зоні. Тут не можна порізатися як у випадку з бритвою, отримати врослі волосся – як з шугарінг, ваксингом і пристроєм місце.
 2. Отримання максимально тривалого ефекту (небажана рослинність на певних ділянках тіла не буде турбувати протягом 3-5 років). Природно, при врахуванні того, що весь курс процедур буде зроблено – в потрібні терміни.
 3. Безболісність. Звичайно ж, безболісність – це поняття дуже відносне і наявність або відсутність неприємних відчуттів залежить від індивідуального больового порогу. але, як правило, така процедура або не викликає особливого дискомфорту, або ж косметолог, який проводить процедуру використовує легке знеболювання.
 4. Результативність (отримання однаково хорошого результату і усунення небажаної рослинності в зоні бікіні, пахви, на ногах, руках і обличчі). Безумовно, найбільш виражений результат отримують власниці досить товстих і темного волосся: саме на такий тип, лазер впливає найбільш ефективно.
 5. Термін відсутності росту волосся після проведення процедури епіляції може бути коротше або довше – все буде залежати від індивідуальних особливостей, а також гормонального фону жінки. Незалежно від перерахованих факторів, відлік буде йти на року. Погодьтеся, це – набагато зручніше, ніж щоденне гоління або ж щомісячні походи до майстра ваксинга або шугаринга.
 6. Лазерна епіляція для пахв або зони бікіні підійде навіть для тонкої, а також чутливої шкіри. Більш того, як уже було сказано вище, лазерна епіляція не просто видаляє небажане волосся, але і ще і робить шкіру красивою, гладкою, омолоджує її, попереджає поява врослого волосся.

Відгуки про застосування діодного лазера для видалення небажаного волосся: які вони?

Абсолютна більшість відгуків про лазерної епіляції – позитивні. Причому – як від косметологів, які проводять процедуру, так і від їх клієнток. Найбільш часто процедурою задоволені власниці товстих, темного волосся. Власниці тонких і світлих – трохи менше, з таким типом волосся лазеру працювати трохи складніше. Але в основному, думки сходяться в тому, що лазерна епіляція – це швидко, якісно і дуже ефективно. По факту – це метод видалення волосся нового покоління, значно кращий, ніж ваксинг, гоління або використання епілятора.

Протипоказання до лазерної епіляції: чи існують вони?

Природно, лазерна епіляція підходить не всім. Протипоказаннями до проведення

лазерної епіляції є:

 • цукровий діабет;
 • ряд шкірних захворювань;
 • онкологічні захворювання та ішемічна хвороба серця;
 • гіпертонія і варикозне розширення вен (тільки в оброблюваної області);
 • вагітність, період лактації та інші.

Протипоказання можуть бути і більш індивідуальними. Це питання варто обговорити і з вашим лікарем, і з вашим косметологом.

Видалення небажаного волосся доданими лазером – це дійсно ефективно і процедура сьогодні максимально затребувана. Тому, якщо ви плануєте розширювати спектр послуг вашого салону або косметологічної клініки, то епіляція доданими лазером точно буде відмінним рішенням.

Де можна купити лазерний епілятор?

До вибору та купівлі апарату для лазерної епіляції варто підійти максимально відповідально. Чим вище якість апарату – тим на більш високу якість процедури можна розраховувати. Найбільш оптимально для лазерної епіляції підходять діодні лазери. Якщо ви плануєте покупку апарату для лазерної епіляції, то свій вибір варто зробити у PrimeLaser Systems. Крім цього, наші фахівці надають навчання для вас або ваших співробітників роботі з апаратом з подальшою сертифікацією. Ще один плюс – гарантійне сервісне обслуговування апарату протягом року.

(2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.12.2019
Купити лазерний епілятор за приємною ціною
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup