Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Купероз. Розацеа. Профілактика і лікування

ГоловнаБлог — Купероз. Розацеа. Профілактика і лікування

Couperosis і розацеа дефектів шкіри на основі судинних проблем. Коли розацеа надмірне почервоніння шкіри, яке відбувається через надмірну чутливість судин. Хвороба супроводжується почервоніння шкіри, яке не зникає тривалий час і не залежить від зовнішніх чинників. Але, деякі люди мають почервоніння після різкого зміни температури, вживання алкоголю. Вважається, що це спадкове захворювання. Але реальна причина захворювання ще не уточнюється.

Купероз також є хворобою, яка пов’язана з порушенням функціонування судин. Завдяки зменшенню тонусу судинної стінки та їх близькості до поверхні шкіри. Це приводить до розширення судин, втрати їх пружності, внаслідок чого порушується нормальний кровообіг в цьому місці шкіри. Це порушує нормальну дієту і насичення дерми, сприяє затримки надлишкової рідини і токсинів. У результаті, шкіра набуває неприємний червоний рум’янець, робота сальних залоз погіршується, і різні дефекти і запальні процеси виникають: акне, akné.

Причиною куперозу може бути спадковим фактором. Він також часто вражає людей після різних захворювань, з залученням шкіри і утворення рубцевої тканини. Люди з аутоімунними захворюваннями більш схильні до виникнення таких умов.

Профілактики захворювань

Люди, які усвідомлюють їхню схильність до таких проблем, можуть перешкодити розвитку цих умов, приділяючи належну увагу профілактиці. Перш за все необхідно виключити чинники, що провокують появу і загострення захворювання:

 •         різкі температурні краплі;
 •         Перебування в холодному;
 •         Надмірне сонце впливу, солярії;
 •         Одержання деяких гормональних препаратів;
 •         Препарати високого тиску;
 •         Споживання алкоголю;
 •         Гостра їжа.

Звичайно, тільки лікар може призначати ліки та їх анулювання. Інші чинники можуть бути усунені шляхом поліпшення не тільки стан шкіри, але і весь організм. Важливо також, щоб забезпечити шкіру з належною обережністю. Для цього необхідно правильно підібрати засоби догляду за делікатною шкірою. Варто віддати перевагу щадним професійним способом. Ви можете визначити найбільш підходящий, відвідавши лікар косметолога. Після огляду хворого і обстеження шкіри, він визначить наявність проблем, дає поради по догляду за шкірою. Це також допомагає вибрати засоби догляду.

При необхідності лікар призначить різні косметичні процедури, щоб допомогти поліпшити стан. Найбільш поширені для профілактики куперозу і розацеа використовують такі косметичні процедури:

 •         поверхневе і глибоке очищення;
 •         Мезотерапія з гіалуроновою кислотою;
 •         Кріотерапія
 •         Кріотерапія
 •         Харчові маски

Лікування захворювань

Основним завданням всіх лікувальних процедур є відновлення і усунення дефектів, а також запобігання подальшому розвитку хвороби. Для цього необхідно видалити запалення в ураженій місцевості і поліпшити стан судин.

Для цієї мети використовуються різні препарати як місцевої, так і загальної дії. У косметичному салоні пацієнти забезпечуються широким спектром процедур, які допоможуть суттєво вдосконалити стан шкіри і кровоносних судин. Більшість з них можуть бути використані тільки на ранніх стадіях захворювання, коли немає порушення цілісності шкіри і немає некротичних процесів. Найбільш часто використовувані процедури:

 •         Мезотерапія – зміцнює судини, активізує обмінні процеси в шкірі, стимулює відтік лімфи, насичує тканини корисними компонентами;
 •         Лазерне лікування – ефективна в пізніх стадіях. Усуває постраждалі судини, не пошкодивши в цілому;
 •         Світлолікування і Фотоомолодження – діє локально на постраждалих районах, усуваючи дефекти. Також використовуються такі методи, як Карбонетерапія, Іонофорез і Елос-омолодження.

Великий вибір по догляду за продуктами і різні косметичні процедури забезпечать шкірі красу і здоров’я без розацеа і rorosacea.

(3 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

01.02.2019
Купероз. Розацеа. Профілактика і лікування
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup