Содержание статьи:
Споконвіку жінки прагнули до ідеалу. І ключовим фактором ідеальної фігури завжди було і до цього дня є кількість жирової тканини в тілі. Якщо його недостатньо – це загрожує анорексією. А якщо кількість жиру занадто велике – це приводить до ожиріння. У сучасному світі існує безліч методів, які дозволяють “виліпити” фігуру своєї мрії. Одним з таких методів є кріоліполіз.
Що таке кріоліполіз і як він працює
Кріоліполіз – це розроблена в США технологія, яка дозволяє позбутися від жирових відкладень. В основі процедури лежить використання локальне холодових факторів, які викликають зниження температури в тій зоні, на якій впливають. У кріоліполіза дотримані всі межі кріо стійкості тканин, тому процедура абсолютно безпечна і не призводить до зміни терморегуляції тіла.
Метод полягає в укладанні шкірно-жирової складки між аплікатором і охолодженні її до п’яти градусів за Цельсієм. Під час охолодження відбувається кристалізація жирів, тобто перехід жирів (ліпідних включень) в тверду форму з рідкою. Такий перехід призводить до того, що адипоцити гинуть внаслідок руйнування клітинної мембрани. Залишки жирових клітин виводяться з організму за допомогою імунокомпетентних клітин і макрофагів, які спрямовуються до загиблих адипоцитам.
Так як при поступовому охолодженні оброблюваної ділянки не досягаються негативні температури, для фібробластів і м’язових клітин процедура не представляє небезпеки.
Як правило, кріоліполіз проводять в таких зонах:
- передня поверхня живота,
- бокова поверхня живота,
- стегна,
- спина,
- руки.
Після кожної процедури кріоліполіза відбувається втрата 20% -30% жирової тканини від усього обсягу оброблюваної поверхні.
Показання до кріоліполіза
Процедура проходить дівчатам, які хочуть прибрати жирові відкладення тільки на певних ділянках і не хочуть повністю скидати вагу. Це вирішує проблему втрати об’єму грудей (під час дієти багато дівчат помічають зменшення розміру грудей).
Дівчата можуть звернутися до процедури кріоліполіза для усунення наступних проблем:
- усунення жирової тканини в певній галузі при небажанні втрачати її на всьому тілі,
- зменшення обсягів всього тіла,
- поліпшення тонусу шкіри.
Протипоказання до процедури
Як і у будь косметологічної процедури у кріоліполіза є ряд протипоказань:
- ожиріння,
- наявність алергії на холод,
- наявність онкологічних захворювань,
- вагітність,
- запальні захворювання,
- порушення згортання крові,
- порушення кровообігу в оброблюваної зоні,
- постгерпетична невралгія,
- ангіопатія, діабетична полінейропатія,
- пошкодження шкірних покривів на оброблюваній ділянці,
- наявність кардіостимуляторів в організмі.
Особливості проведення кріоліполіза
Під час процедури пацієнт не відчуває хворобливих відчуттів. Все, що він буде відчувати в зоні впливу – це вакуум і холод. Після сеансу на ділянці шкіри, який піддавався обробці, з’являється почервоніння, яке проходить протягом декількох годин.
Першим результатом ви вже зможете насолодитися через 2-3 тижні після першої процедури. Остаточний ефект ви зможете спостерігати через кілька місяців після проходження курсу процедур.
Слід зазначити, що деякі дівчата не можуть оцінити себе адекватно, вважаючи, що у них занадто багато жирових відкладень. В такому випадку фахівець повинен провести бесіду з пацієнтом, пояснивши, що нормальна кількість жиру в тілі середньостатистичної дівчини має становити близько десяти кілограмів.
При дефіциті жирової тканини у дівчат можуть з’явитися проблеми не тільки з виношуванням плоду, а й із зачаттям.
Залишити відповідь