Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Косметологічний бізнес з нуля

ГоловнаБлог — Косметологічний бізнес з нуля

Якщо ви – практикуючий косметолог, відстежуєте косметологічні новинки на ринку, пробуєте нові процедури і вас вже давно не влаштовує ні дохід від приватної практики або роботи в клініці, ні масштаби вашої роботи, то напевно ви замислювалися про те, що варто відкрити свій власний косметологічний бізнес . Безумовно, масштаби косметологічного бізнесу можуть бути дуже різними. Це може бути як невеликий косметичний кабінет, де працюєте ви і, можливо, ще одна людина, так і досить масштабна клініка або салон. У цій статті ми розповімо вам, як відкрити бізнес подібного роду.

Купуйте готовий бізнес. Безумовно, такий вихід – найпростіший, хоч і не самий бюджетний. Тим більше, що франшизи в косметологічному бізнесі сьогодні досить популярні. У цьому випадку, ви будете позбавлені від збору документації та отримання дозволів від наглядових органів. Переваг у такого підходу більш, ніж достатньо: за вас вже вирішені всі бюрократичні і “паперові” питання, вже є готова клієнтська база і налагоджений потік реклами. Але не все так райдужно! Купівля готового бізнесу – справа ризикована, оскільки велика ймовірність придбати «неліквід». Тому ретельно вивчайте відгуки тих, хто вже придбав таку франшизу і самостійно оціните якість послуг, що надаються.

Орендуйте бізнес. Якщо на покупку готового бізнесу грошей немає, можна зняти косметологічний кабінет. Суть угоди в наступному – ви отримуєте в користування вже готове заклад, кожен місяць при цьому сплачуючи власнику бізнесу певну суму. Такий варіант, найімовірніше, обійдеться вам дешевше, ніж покупка бізнесу відразу.

Запустіть бізнес з нуля. Відкриття косметологічного кабінету з нуля зажадає вашої повної участі – вивчіть норми і стандарти, що висуваються наглядовими органами; продумайте «асортимент» послуг, які станете пропонувати клієнтам; підберіть і оформите приміщення; купіть обладнання. Звичайно ж, такий варіант буде максимально складним, досить дорогим – але найбільш таким, що окупається, якщо з розумом підійти до справи. Але на відміну від інших варіантів старту бізнесу, в результаті ви отримуєте те, що самі желаете.Інтерьер косметологічного кабінету, його назва та місце розташування – є можливість придумати унікальні «фішки», які дозволять залучити велику кількість клієнтів.

Що потрібно враховувати при запуску косметологічного бізнесу з нуля?

 1. Починайте з малого. Якщо зараз ви можете дозволити тільки одного співробітника і маленький кабінет – все одно починайте.
 2. Ретельно підійдіть до найму персоналу. Безумовно, спочатку ви будете виконувати максимум функцій – від косметолога до адміністратора. Але потім, у міру розширення, варто поставитися до найму персоналу з максимальною відповідальністю.
 3. Купуйте найякіснішу апаратуру. Апарати будуть працювати роками; а окупляться досить швидко. Тому, купуйте найкраще з усього того, що є на ринку на даний момент.
 4. Закладайте витрати на навчання. У сфері краси зміни приходять досить швидко; з’являються нові апарати, нові процедури, нові підходи. Зростайте як бізнесмен і як косметолог одночасно.
 5. Робіть все, щоб надавати найбільш високий рівень якості всіх послуг. Так, спочатку це вийде дорожче, але ефекту “сарафанного” радіо в рекомендаціях можна домогтися тільки з кращою якістю.

Скільки коштує запустити косметологічний бізнес з нуля?

Те, скільки коштує відкриття косметологічного кабінету, багато в чому залежить від того, який перелік послуг ви станете пропонувати потенційним клієнтам. Виходячи з «асортименту» процедур, належить також закуповувати оснащення, косметичні препарати. Важливо враховувати, що є витрати разові – на кшталт закупівлі апаратури, а є постійні – такі, як оплата оренди приміщення або виплати заробітних плат для працівників. Стартова сума може починатися від тисячі у.о. і закінчуватися нескінченністю. Плюс – варто враховувати, що необов’язково купувати все і відразу, можна розширюватися в міру можливості і необхідності.

Де купити якісну апаратуру для косметологічного кабінету?

Якщо ви плануєте купувати косметологічне обладнання, зокрема, призначене для лазерної епіляції, карбонових пілінгів, гідропілінг, для роботи по тілу і інше, то все, що вам потрібно, ви можете знайти в асортименті PrimeLaser Systems. У нас – великий вибір самих якісних і сучасних косметологічних апаратів, плюс – можливість пройти навчання з наступною сертифікацією для вас або ваших співробітників, а також гарантійне обслуговування протягом року. Якісні косметологічні апарати по найчеснішим цінами – тільки у нас!

(5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Косметологічний бізнес з нуля
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup