Содержание статьи:
Професія косметолог останнім часом стає дедалі популярнішою. Вона може забезпечувати пристойний дохід, при цьому умови досить комфортні, а гнучкий графік лише додає плюсів у скарбничку цієї професії. Дедалі більше людей прагнуть стати косметологами і, найчастіше, вибирають найпростіші шляхи – піти на курси косметологів. У деяких випадках це виправдано, у деяких – ні. У чому ж справа? Спробуємо розібратися.
Таким чином, враховуйте, що якщо у вас немає медичної освіти, то працювати ви зможете тільки з найпростішими процедурами. Звичайно, ніяких ін’єкцій, ні ботоксу, ні гіалуронової кислоти ви робити не зможете – як мінімум, через брак відповідних знань, а також ризик нашкодити здоров’ю клієнта, як максимум – через ризик юридичної відповідальності за подібну діяльність без наявності медичної освіти.
Якщо ж ви маєте намір стати косметологом, то без медичної освіти вам точно нікуди. Щонайменше середнє медичне вам потрібно отримати, щоб мати право на здійснення нескладних ін’єкцій. Також якщо ви хочете бути косметологом і працювати з апаратними методиками, то як мінімум середня спеціальна медична освіта вам потрібна в обов’язковому порядку. Навіть щоб стати естетистом, необхідно пройти чималий шлях. Крім курсів, необхідна ліцензія та сертифікація, яка дає право на роботу у відповідній сфері.
А якщо ви – підприємець, власник салону краси чи косметологічної клініки, то ми вам не рекомендуємо приймати на роботу спеціаліста без медичної освіти для відповідних процедур. Як мінімум, тому, що відповідальність за всі ризики несе ви і ваш бізнес.
Якщо ж ви – клієнт косметологічних салонів, то ми радимо вам вибирати тих майстрів, які мають медичну освіту. Простий приклад: при введенні філерів гіалуронової кислоти поширена реакція у алергіків – набряк Квінке. Дуже важливо, щоб фахівець міг надати допомогу у такому разі.
Залишити відповідь