Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Контрафактні косметологічні лазери: у чому небезпека?

ГоловнаБлог — Контрафактні косметологічні лазери: у чому небезпека?

Косметологія зараз – це не лише наука, а й успішний бізнес, який може приносити дуже пристойний прибуток. Ця ніша затребувана і, на жаль, останнім часом ринок повеніли контрафактні апарати, зокрема, з Азії. І найгірше, що деякі підприємці не бачать жодних проблем у використанні такої техніки. Чому це небезпечно? Спробуємо розібратися.

 

Контрафактні косметологічні апарати: чому це небезпечно?

Найчастіше ідея придбати контрафактні азіатські лазери та інші апарати спадає на думку тим власникам косметологічних клінік, які не практикують самі. І, відповідно, не усвідомлюють усі ризики. Підприємець, який хоче придбати дешеву техніку, сподівається зменшити ризики, пов’язані з розвитком бізнесу. Однак, при використанні азіатських виробів ризики, навпаки, підвищуються. Насамперед, пов’язані з обслуговуванням апарату. Хоча постачальники «китайців» обіцяють річну гарантію, мало хто з них не звертає уваги на те, як і в які терміни можна поставити запчастини для ремонту зламаного обладнання. І при виникненні дефекту доведеться скасовувати запис, що призведе до збитків для компанії.

Підроблені та контрафактні лазери з Азії, зокрема, з популярних платформ типу AliExpress, як правило, не відрізняються високою довговічністю. Можливість швидкої поломки обладнання дуже висока. Лазери – це пристрої, що перетворюють колосальні обсяги енергії. Тобто завжди існує ймовірність, що будь-який компонент просто перегорить. Крім того, основний спосіб здешевлення лазера – це встановлення неякісного діодного випромінювача. Тобто такі виробники заощаджують на найважливішій та найдорожчій частині системи. При порушенні роботи діода заміна деталі буде порівнянна за ціною з покупкою нового лазера.

Ще один популярний спосіб заощадити з боку косметологічних салонів та клінік – встановлення дешевшої системи охолодження. Це також сприятиме швидкому виходу з ладу апарату: він просто перегріватиметься. А у разі поломки у вас навіть не буде можливості звернутися до виробника, або офіційного рітейлера, або в сервісний центр. Запчастини до апарату при необхідності заміни також буде знайти величезною проблемою. Виходом у цьому випадку може бути виключно покупка нового лазера. Погодьтеся – економія в цьому випадку є дуже сумнівною.

Ще один нюанс, з яким можна зіткнутися. Вам можуть пропонувати митний конфіскат – апарати, які з тих чи інших причин не пройшли всі митні контролі. Здавалося б, апарати в цьому випадку оригінальні, ціни – солодкі, чого ще можна хотіти? Але проблема в тому, що ви просто не можете знати, чому апарат не пройшов контроль. Це може бути через несправність, а також через низку інших причин. Ви ризикуєте з такими покупками, тому ми радимо вам звертатися до офіційних ритейлерів. Так ви не переплатите, а навпаки – збережіть свої гроші.

 

Де можна придбати якісні косметологічні апарати?

Якщо ви націлені на покупку якісних косметологічних апаратів – лазерів різного типу, апаратів для роботи по тілу та по обличчю, якщо вам далекі репутаційні ризики, які несуть за собою контрафактні апарати, якщо ви не хочете нашкодити здоров’ю та красі своїх клієнтів, то найкращим варіантом буде звернутися до primelaser.com.ua. Ми не просто продаємо оригінальні, сертифіковані апарати різних типів та призначень, але й консультуємо, допомагаємо у підборі, проводимо навчання роботі з апаратами для вас чи ваших співробітників з обов’язковою сертифікацією. Тільки офіційні апарати, висока якість та довговічність за чесними цінами.

(Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16.06.2022
Контрафактні косметологічні лазери: у чому небезпека?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup